Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość maras49

Przewóz osób za granicę

Polecane posty

Gość maras49

Polecam firmę busy Angelika. Zajmują się oni przewozem osób i nie tylko za granicę. Posiadają bardzo dobre i nowe busy. Są one nawet 22 osobowe. http://busy-wroclaw.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mogę jeszcze polecić http://trans-radzi.pl korzystałam z ich parokrotnie, widać, że kierowcy są doświadczeni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja z kolei polecam www.marcinbus.pl Korzystam z tych przewozów już od lat. Zdarzało mi się jeździć innymi, ale zawsze do nich wracam bo jednak jest najlepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zadowolonyy
Jeśli chodzi o przewóz osób za granice to polecam fast trans wszelkie informacje znajdziecie na stronie http://przewozy-niemcy.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo dobrą firmą, która zajmuje się przewozem osób jest www.pkw-trans.pl z Warszawy. Zajmują się transportem krajowym oraz międzynarodowym. Sama korzystałam z ich usług i mogę potwierdzić ich pełen profesjonalizm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
założenie takiej firmy przewozowej jest bardzo proste dzięki usługom firm takich jak http://zabudowabusa-hitbus.pl/ , ktore przerabiają samochody dostawcze i ciężarówki wlasnie na busy/autobusy do przewozu ludzi. Profesjonalnie przeprowadzają odpowiednią zabudowę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MarekMiś
Chcesz jechać komfortowo zapraszam do firmy fast trans. Ostatnio z nimi wracałem. Komfort i wygoda jazdy, przewoźnik z którym jechałem bardzo miły. na pewno nie raz jeszcze skorzystam z ich usług..http://przewozy-niemcy.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
http://rktrans.com/ !! Polecam! Doświadczeni kierowcy, kompleksowa pomoc, bus podjeżdża pod dom, wszystko zorganizowane na 100 % od a do z

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podróżowaliśmy z różnymi firmami transportowymi dopóki nie odkryliśmy firmy www.marcinbus.pl. Sprawdzeni kierowcy sprawnie i przepisowo poruszają się po zagranicznych drogach. Nowe, wygodne busy z klimatyzacją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo dobrze u mnie sprawdza się http://www.sebo-trans.pl/ ze Świecia. U nich zawsze jest komfortowo, bezpiecznie, terminowo i z dobrymi cenami. A do tego mają samochody w dobrym stanie technicznym i miłych kierowców, więc po prostu bardzo mi pasują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pojechałem za robota do Holandii ale duzym problemem okazal sie dojazd. te ceny biletow lotniczych to jakis kosmos, nie wiem skad one sa. Dlatego poszukalem czegos innego i trafilem na Holub travel. Wygodnie, sprawnie, szybko I TANIO. I juz w koncu mam zaufanego przewoznika. http://www.holub-travel.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli szukasz firmy, która zajmuję się transportem osób za granicę to polecam wejść na stronę firmy https://www.max-trans.com/. Firma oferuję przejazdy busami na terenie krajów Unii Europejskiej, przede wszystkim do Niemiec, Belgii i Holandii. Firma prowadzi regularne przewozy do Hamburga, Bremen, Lubeki oraz wielu innych miast za naszą zachodnią granicą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dominik Domi

Bardzo dobrą firmą przwożącą osoby jest https://gryf-travel.eu/. Jeżdżą oni do Danii, tam jest o tyle fajnie że zabierają pasażerów spod domu i zawożą na miejsce docelowe. To się popularnie mówi od drzwi do drzwi. Mogę z czystym sumieniem ich polecić ponieważ sam korzystałem. Byłem w Danii z całą rodziną w tym dwoje małych dzieci. Uważam że jest to bardzo wygodna forma transportu. My jesteśmy bardzo zadowoleni. To co obiecują tego dotrzymują. Te ich busy są faktycznie bardzo wygodne, kierowcy także doświadczeni. Cóż można więcej wymagać. Rezerwować termin i jechać. Chętnych to mają dużo. Ceny przystępne. Nawet lepiej się opłaca jak własnym autem gnać. Wsiada się do busa i można widoki podziwiać a nie stresować się na drodze. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KRis

Polecam firme Fabisiak Przewozy https://www.fabisiakprzewozy.pl/

pełna gama przewozów za granice ale również tych krajowych.

Pełna profeska!

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mareckoo

Jak ja jechałem do pracy na wakacje to jechalem z firma www.holub-travel.pl . Zależało mi na aby dostac sie z punktu A do punktu B. Warunki podróży bardzo w porządku, a cena konkurencyjna. Mnie przekonały opinie i nie żałuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jannos

W ostatnim czasie oddałem kilka busów do zabudowy, jako że chciałem wejść w przewóz osób. Samochody już miałem, więc wszystko kwestia zabudowy. Znalazłem firmę www.zabudowabusa-hitbus.pl , która elegancko przerobiła moje busy, na busy osobowe. Cena była konkurencyjna, a jakość wykonania jak najbardziej w porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zaruka1

Na Twoim miejscu skorzystałbym z usług kogoś sprawdzonego - u mnie taką wypróbowaną i sprawdzoną firmą jest Cobrabus.pl , którą moge smiało polecić. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość felikk

Jak szykuje wam się wycieczka i szukacie firmy  przewozowej to odsyłam was do szczecińskiej  Norbis. Bardzo porządna firma przewozowa z dużym doświadczeniem i niedroga do tego. No i najważniejsze że jeżdżą bezpiecznie i mają samochody w dobrym stanie technicznym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wk92

a czy ktoś z was może korzystał z usług firmy www.transbis.pl? Jakie macie zdanie? warto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maniokk

Jest jeszcze firma Twój Bus:  www.bustwoj.pl/ Jak interesuje was z coś z trasy:  Niemcy- Holandia –Belgia to warto sobie ich sprawdzić bo mają korzystne ceny ale też dobrych kierowców, busy nowe, w dobrym stanie, jeżdżą bezpiecznie i trzymają się terminów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tedeik

Od dawna jeżdżę z Sebo-Trans www.sebo-trans.pl/ ze Świecia  i to super przewoźnik. Mają dobre ceny, dobrze sie z nimi jeździ, nigdy nie miałem zastrzeżeń, także jak wam trzeba dobrej fory przewozowej jeżdżącej do Niemiec to sie nadadzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zen

Ja też  korzystałam z przewozów z firmy Max-Trans i powiem wam, że jeździłam z wieloma przewoźnikami i z nikim nie było tak wygodnie i atrakcyjnie cenowo  własnie  jak z Max-Trans. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marek

Dlaczego kormoran jest brzydki, nawet jeśli nie jest ptakiem?

Na to pytanie odpowie sobie lwia część pasażerów, która skorzysta z usług firmy przewozowej Piotra Ziółkowskiego.

Jest 23:15, a ja od około dwóch godzin powinienem być w drodzę do Niemiec. Nie jestem, bo Kormoran strzelił "focha". Otóż dzień wcześniej, co powinno być i z reguły jest , otrzymałem wiadomość "sms" o konieczniości potwierdzenia wyjazdu, co oczywiście zrobiłem, odpisując "ok". Z rana dnia kolejnego dostałem kolejną wiadomość , tym razem o godzinie wyjazdu. Ta została ustalona na 21:30. Równo o 13:26 zadzwonił do mnie kierowca w podróży, który zapytał, czy 21:30 mi pasuje. Pasowała. Przemknęło mi przez myśl, że skoro kierowca już wyjechał, a ma szmat drogi przed sobą, czeka go ciężka jazda. Współczułem, bo afrykańskie temperatury nie służą nikomu. I oto o 20:00 dostaję telefon. Będę za 20! minut. Nauczony doświadczeniem dwuletnich wyjazdów do Niemiec, które poza jednym wyjątkiem, nigdy nie były na czas, doznałem szoku. "Czemu tak wcześnie?" "Nie jestem gotowy - odparowałem." W tym momencie, już podniesionym głosem, młody jak się okazało kierowca z poirytowaniem zaczął mnie pouczać, o tym co powinienem wiedzieć o godzinach wyjazdów i dojazdów. Przerywając ten wątpliwy wykład, bo moja dwuletnia praktyka z przewozami na czas była zupełnie inna, powiedziałem :"Niech pan przyjeżdża" i galopem wziąłem się za dopakowywanie, dosmarowywanie, dosprzątanie i inne rzeczy, z którymi uważałem, że nie muszę się śpieszyć. Dałem radę w ponad 15 minut. Z drugiego piętra pędem zniosłem wielką jak ja sam torbę i trzy inne, podręczne. Ledwo siadłem na ławce, wyciągnąłem i odkorkowałem zielonego "Okocima",by popić trudy ostatnich 15 minut, zauważyłem brązowego, ale nieoznakowanego busa. Nie jechał jednak pod wskazany adres, ale przed siebie, nie wiadomo gdzie. I usłyszałem telefon: "A czy ja mam... ?" ."Tak niech się pan cofnie, stoję i macham do pana. " I dodałem w zmęczeniu i poirytowaniu: "Fajnie się ta podróż zaczyna". To musiało zaboleć. Brodaty , młody kierowca podjechał, zapalił papierosa, wyciągnął komórkę i "ani be ani me". Dłużny nie pozostałem, dlatego pożegnałem się z koleżanką z okna i wytachałem torbę. Zanim podszedłem do samochodu, usłyszałem: "Czy to pana piwo?" "Moje". Pijanych pasażerów nie zabieramy, regulamin. " Zamurowało mnie. O kim on mówi? Zanim usiadłem z powrotem na ławce, ten, pewny siebie, już na łączach z szefem, informował go, że jestem pijany. Szlag mnie trafił. Kazałem dać sobie słuchawkę i w nerwach starałem się cokolwiek wytłumaczyć. Oddałem komórkę, a... kierowca z uśmiechem Mony Lisy odjechał. Siedziłem jeszcze chwilę, starając się zrozumieć, co się właściwie stało. Otrząsnąłem się, gdy 2 minuty później przyjechał na rowerze siostrzeniec, by się pożegnać. "Ty już czekasz?" - zapytał. Nie czekam, dzwonię. Pierw do zmiennika, później do szefa innej firmy przewozowej oraz do mojej firmy na telefon alarmowy i słyszę: "To Kormoran, nie rozumiemy, jak się mogli tak zachować... Ja też nie rozumiem... chociaż?:

- w firmach, w których pracują niedoświadczeni w kontaktach z klientami pracownicy, wszystko jest możliwe, nawet bezpodstawne poniżanie klienta,

- w firmach, które mimo specjalizacji (tutaj przewóz mienia i osób), nie wiedzą co to jest logistyka, pomimo sprzętu nawigacyjnego, wszystko jest możliwe, odjazdy 1,5 godziny wcześniej (z 20 minutowym uprzedzeniem) i dojazdy do miejsca docelowego z 3 godzinnym opóźnieniem,

- w firmach, które nie znają prawa przewozowego, wszystko jest możliwe, nawet kradzież bagażu, za którą przewoźnik odpowiada przecież według prawa na zasadzie winy,

- w firmach, których szefowie, są głupsi, niż ich pracownicy, wszystko jest możliwe nawet nieomylne myślenie, że cyniczni pracownicy wykonują swoją pracę jak należy,

- w firmach, w których aby zarobić wszystko jest możliwe, nawet sadzanie pasażera na "miejscu dla kota" na przodzie pomiędzy kierowcą i drugim pasażerem,

Tak dzisiaj, ja - upojony alkoholem, niedoszły pasażer widzę firmę KORMORANBUS.PL Piotra Ziółkowskiego. I tymi spostrzeżeniami dzielę się z wami, drodzy czytelnicy spragnieni wrażeń. Ku przestrodze. Miejcie się na baczności. Nie ustawajcie w poszukiwaniach, w końcu to wy płacicie i to nie tylko pieniędzmi.

Ps. Rozpowszechnianie wizerunku osoby fizycznej (np. umieszczenie go na stronie internetowej) bez jej zezwolenia jest bezprawne, o czym pragnę poinformować , panie Piotrze. Zdaję mi się, że się jeszcze spotkamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marzena

Ostatnio ze znajomymi wybraliśmy się na wycieczkę na Ukrainę skorzystaliśmy z usług tej firmy https://ajmtransport.pl/.  Wszytsko było w jak najlepszym porządku. Kierowcy mają doświadczenie w poruszaniu się po drogach ukrainskich i sprawnie przekraczyli granicę. Byliśmy bardzo zadowoleni. Już niebawem planujemy wypad do Włoch i na pewno też z tą firmą 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marek

Wyjaśnienie do opinii o firmie przewozowej „Kormoran Bus – Piotr Ziółkowski” z dnia 25. 06. 2019.

W związku z błędną interpretacją mojego wpisu z dnia 25.06.2019 oświadczam, że część opinii rozpoczynająca się od akapitu: (...)w firmach, w których pracują niedoświadczeni w kontaktach z klientami pracownicy(...) do zdania kończącego akapit włącznie: w firmach, w których aby zarobić wszystko jest możliwe, nawet sadzanie pasażera na "miejscu dla kota" na przodzie pomiędzy kierowcą i drugim pasażerem(...) ze szczególnym uwzględznieniem dwóch ostatnich akapitów tej części wypowiedzi, nie dotyczy bezpośrednio firmy „Kormoran Bus” oraz jej właściciela Piotra Ziółkowskiego. Uwagi te zostały podyktowane moimi przykrymi doświadczeniami związanymi z innymi przewoźnikami, z którymi wyjeżdżałem za granicę na przestrzeni ostatnich trzech lat. Z firmą „Kormaran Bus” z całego tego wachlarza doświadczeń zaznać nie mogłem, bo jestem „niedoszłym klientem” tejże firmy.

Wyjaśnienie składam na prośbę Piotra Ziółkowskiego reprezentowanego przez „Kancelarię Radców Prawnych – Gonkiewicz Włodarczyk i współpracownicy”.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Wielokrotnie korzystałam z przejazdów vipmartour jak jeździłam do pracy do Niemiec, ceny mają przyzwoite, busy bardzo wygodne, nowe nie jakieś tam starocia. Światczą usługi na wysokim poziomie i to się chwali. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mauer

Sprawdzona firma przewozowa z której usług kilka razy korzystaliśmy to Norbis www.norbis.pl/ ze Szczecina. Mogę tylko pochwalić ich usługi bo we wszystkim dobrze się sprawdzili. Dobry standard samochodów, komfortowe warunki i ceny bardzo ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michał

Moim zdaniem  najlepiej skorzystać z oferty firmy BUS23 Szczecin i oferuję przewozy  po Polsce i Europie.  Z ta firmą zorganizujemy wyjazdy na pielgrzymki, zielone szkoły, delegację z pracy, imprezy integracyjne. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Leon

W temacie firm przewozowych to polecam skontaktować się z firmą, która  specjalizuje się w wykonywaniu zabudów na podwoziach samochodów dostawczych do przewozu osób.  Firma znajduję się w Krakowie i oferuję bardzo szybką realizację i konkurencyjne ceny. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×