Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Kobiety mnie nie lubią bo jestem ładna....

Polecane posty

Gość lalalallalalalal
znam bardzo ładne dziewczyny co jakos mają koleżanki więc może coś z Twoim charakterem nie jest do konca tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie pieprzcie takich głupot,że uroda wam w niczym nie pomogła......wiem z autopsji,że ładny wygląd pomaga i to dużo! Może nie załatwi dla nas wszystkiego,ale jest przepustką do lepszego i taka jest prawda. To,że zakuwałyście na studiach to nic nadzwyczajnego bo robi to tysiące osób,więc nie ma się tutaj czym podniecać i chwalić bo to w niczym was nie wyróżnia drogie piękności....a pisze ,że z autopsji ,ponieważ mam porównanie. Należę do tych kobiet,które kiedyś uznawane były za mało atrakcyjne i nijakie,natomiast wzięłam się za siebie, przeszłam metamorfozę dużą w kwestii wyglądu i ludzie ,którzy pamietają mnie z dawnych czasów nie poznają mnie na ulicy!!!!!!!!! Gro osób nie wierzy,że to ja!!! I po tej przemianie na taką fajną laskę duuuużo zmieniło się - w sensie takim,że już niejednokrotnie ładny wygląd pomógł mi w załatwieniu szybciej jakiejś sprawy itp,itd. Nawet głupie mandaty od panów policjantów,których kiedyś by mi nie darowali i bez wyrzutów wcisnęli w ręke ,a teraz uśmiechają się i dają pouczenie. Więc nie gadajcie,że uroda wam nie pomaga!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja wam zazdroszcze pewnosci siebie i przekonaniu, ze jestescie piekne, bo dam sobie glowe uciac, ze czesc z was jest jedynie ladna, inne sa tylko przecietne, a wszystkie jak jeden maz uwazaja sie w tym temacie za niesamowitwe pieknosci. Pewnie rodzice wam na kazdym kroku wmawiali, ze jestes naj NAJ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalalallalalalal
zreszta owszem są zawistne dziewczyny , wredne itd i ja tez takie spotkałam na swojej drodze ,ale czesc dziewczyn jest w porządku, moja jedna koleżanka jest nawet modelka profesjonalna i jakoś ma duzo koleżanek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie o tym napisałam,że zaobserwowałam,że takie ślicznotki podnoszą sobie tym wartość.....cóż.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie pisałam, że nie mam koleżanek. Pisałam, że wsród tych, które mam są zazdrośnice. Czytanie ze zrozumieniem powinno być opanowane w podstawówce. Pozdrawiam :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dlaczego sobie wmawiacie, ze jestescie piekne, a inne kobiety wam zazdroszcza? Takie wmawanie sie was dowartosciowuje? Uwazacie sie za takie z***biscie interesujace, a siedzicie o 11:46 na kafeterii w piatek? Obudzcie sie, bo te wasze wyznania sa zalosne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o ktoś tu dobrze napisał!!! brawo! gdybyście nie musiały się dowartościowywać to nie zakładałybyście takich tematów jaka to ja poszkodowana bo taka śliczna i wszyscy na mnie lecą.....czyli wychodzi na to,że jesteście równie niedowartościowane jak te mniej urodziwe kobiety i dlatego robicie słodkie oczka do innych facetów żeby podniesc sobie samoocene

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalalallalalalal
tak ,a Ty sie uważasz za najpiekniejsza ,że kazda Ci tylko zazdrosci...nie wiem jak wygladasz ,ale wkurza mnie takie dowartościowywanie sie na forum ,,och jaka to jestem piekna i nieszczęśliwa z tego powodu". a może tylko w swoim mniemaniu jesteś taka piekna , znam takie dziewczyny co urodą nie grzesza ,ale sie maja za piękne ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każdy może coś ze sobą zrobić. Zadbać o siebie żeby nie mieć powodów do zazdrości o swojego faceta. Niektóre z brzydkich kaczątek zmieniły się w łabędzia własnym wysiłkiem, ćwiczeniami, dbaniem o siebie i konsekwencją. Pisanie, że ktoś coś dostał bo jest ładny to buractwo, sorry. Nie twierdzę, że takie przypadki nie istnieją, ale żeby uzasadniać sukcesy zawodowe tym, że ktoś jest ładny i dlatego ma lepiej ? Dziewczyny, ogarnijcie się....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalalallalalalal
gość- no dokładnie ... laska sie chce dowartościować na forum przez takie pisanie.... Własnie ładne dziewczyny sie zauważyłam nie chwala jakie sa super bo one wiedza ,że takie są , najwięcej szumu robią wokół siebie te co uroda nie grzesza. np jedna moja znajoma ,ktora jest obiektywnie mówiąc brzydka skomentowala ,że ,, ja nie wiem na ktora głosowac w top model bo przeszły takie obrzydliwe dziewczyny" taaa obrzydliwa to ona jest i im do piet nie dorasta wygladem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
taaaaaa jasne - ładnie się uśmiechnie do profesorka i założy większy dekolt a nawet jak nie wykaze sie zbytnio wiedzą to i tak ją przepuści....brzydka w tej samej sytuacji bedzie miała poprawke ,wiec nie pierdaczcie tak bo to oznaka waszej krótkowzroczności na to co dzieje się dookoła....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie powiedziałam, że jestem piękna i nieszczęśliwa z tego powodu. Widzę , gdzieś cię ciśnie koleżanko. Została opisana konkretna sytuacja. Sama jesteś pasztetem i plujesz jadem bo przeczytałaś post i musisz się wyżyć na innych. Przecież " ona sobie wmawia, chce się dowartościować itp. To śmieszne, tym bardziej że są dziewczyny które mają tak samo. Bo brzydule muszą wyrzy..gać swoje żale i obwinić cały świat za swoje cellulity. Wybacz, ale jeśli ktoś ma niskie poczucie własnej wartości to właśnie uważa, że wszyscy inni co mają lepiej mają to dzięki urodzie, znajomościom, kasie tatusia. Nie trafia do was naprawdę, że każdy pracuje swoim postępowaniem na to jak ma i kim jest???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do tej mądralińskiej - widzę,że jakoś u ciebie uroda nie idzie w parze z umiejętnościami czytania ze zrozumieniem bo napisałam dokładnie,że znam to z własnego doświadczenia bo właśnie wzięłam się za siebie i zmieniłam diametralnie na plus w kwestii wyglądu i stąd mam porównanie jak wiele dobry wygląd pomaga!!! Dlatego takie gadanie,że "nie no skąd, ja wszystko zrobiłam tylko i wyłącznie ciężką pracą" jest żenujące kobieto! Podkreślam - wiem to z autopsji i obserwacji otoczenia!!! I ktoś tu dobrze napisał pierwszy lepszy przykład ze szkołą czy studiami - że często takiej pięknej wystarczy słodka minka i głupie żarciki z profesorem i bez większej wiedzy ją przepuści, a taka szara mysz bedzię miała poprawke i musiała 3 razy bardziej o to samo się zwykle postarać i wysiłku włożyć niż ta ładna! Nara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nie mam cellulitu, jestem uważana za ładną a ciebie uważam za chamską zwłaszcza po ostatniej wypowiedzi.....bo teraz pokazałaś swoje prawdziwe ja! Czytając cie na początku myślałam,że jesteś jedną z tych pięknych ,ale nie unoszących sie dziewczyn, teraz po tym twoim ostatnim wpisie widzę,że jestes taka sama! Obrażasz, wyzywasz i próbujesz sie poprzez to dowartościować. Dla mnie w takim razie jesteś warta mniej niż zero. Naucz się szanować innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To niech coś ze sobą zrobi! Jeśli jest brzydka i uważa że ma gorzej to niech się postara to zmienić! Co stoi na przeszkodzie? Lenistwo! Łatwiej jest naskoczyć na kogoś niż samemu wziąć się za siebie. Skoro sama się zmieniłaś to powinnaś wiedzieć, że się da, więc nie pitol mi tu farmazonów bo każdy jak dba tak ma. Mi by to dało do myślenia, gdyby mój facet się gapił na inne laski. Starałabym się coś zrobić a nie pluć na innych bo są ładni. To zwykła zazdrość i głupota. Tyle w temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalalallalalalal
tak cisnie mnie bo wyobraziłam sobie Ciebie jako olśniewającą piekność i już Ci zazdroszcze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poka fote to szczerze ocenimy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem obiektywna idiotki w przeciwieństwie do ciebie bo widzisz tylko czubek własnego nosa i potwierdzasz stereotypy:P:P:P ja ze swoim facetem nie mam akurat tego problemu bo mój wygląd teraz jest naprawde dobry,ale widzę co się dzieje dookoła a nie tylko wokół mojej własnej d**y!!!! Wiecej nie komentuje bo z takimi tępakami egocentrycznymi jak ty nie ma sensu wchodzić w dłuższą dyskusję. Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Olśniewająca jest twoja głupota kotku. Widzę, że nie ma już nikogo z wczorajszej dyskusji więc spadam bo szkoda mi czasu na piedrdoły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Same dzieciaki na tym forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalalallalalalal
nie wiem jak wyglądasz ,ale wiem ,że jesteś glupia już po twoich wypowiedziach i strasznie plytka... inteligencją nie grzeszysz to już wiadomo ...pokaż zreszta zdjęcie bo jak narazie tu nikt nie wierzy ,że wyglądasz jak miss świata szczególnie ,że widać ,że masz kompleksy...A ładnych dziewczyn jest sporooo ,ale ty pewnie jestes co najwyżej przecietna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lalalalalla za to ty jesteś kwintesencją inteligencji co widać po twoich wypowiedziach na tym forum. Nie muszę nikomu niczego udowadniać, jeśli temat cię nie dotyczy to spadaj gdzie indziej wylewać swoje żale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalalallalalalal
dobra spadam ,a Ty sie dowartosciowuj dalej w sumie jak masz ochote ;) papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IzaaaaaJaaaa
A ja uważam, że autorka ma rację.Sama mam ten problem i rozumiem ją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chociaż jedna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SW 1313
Ja natomiast uważam, że autorce należy się ostre lanie w gołą d**ę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobra, każdy ma swój punkt widzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×