Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość schudnijsuko

jak biegac aby spalic miesnie?

Polecane posty

Gość schudnijsuko

Otóż od dziecka miałam nawyk chodzenia na palcach, przez ten cały czas bardzo rowinęły mi się mięśnie nóg a zwłaszcza łydek, są wręcz ogromne i nieproporcjonalne do reszty ciała gdyż od pasa w górę jestem bardzo szczupła. Mam z tego powodu kompleksy a nogi to moje największe utrapienie. Ostanio czytałam o kataboliźnie mięśni i chciałabym sprawdzić czy jest szansa za mniejszenie masy mięśniowej nóg a w szczególnosci łydek. Od jakiegoś tygodnia zmieniłam sposób odrzywiania, jem mniej a częściej, nisko kaloryczne, piełnoziarniste produkty, piję dużo wody oraz zieloną herbatę do tego owoce i ważywa. Oczywiście unikam słodyczy i wszelkich sztucznych niezdrowych rzeczy jak ognia. Ale to nie wszystko, aby wysilić mięśnie musiałabym ćwiczyć, więc postawiłam na bieganie. Biegam o godz. 21 ( 3h przed nic nie jem, gdyż mój ostatni posiłek jest o 18) staram sie biegać coraz dłużej, cwicze nad kondycja i narazie jest to jakieś 30 min wolnego spokojnego truchtu, chwila marszu i znów bieg. Kiedy kończę biegać w domu piję tylko filiżankę zielonej herbaty i kładę się spać . Czy przez to mogę doprowadzić do katabolizmu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ijijikjsefkk
nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jdkjadjadkjakk
cały ten wywód jest mocno pokrętny akle wy dziewczyny wiem, że tak macie , że próbujecie wywarzać otwarte , drzwi primo , wątpię czy masz tam jakieś wiellkie mięśnie , mięśnie nie rosną wielkie od chodzenia , nawet na palcach , jakkolwiek to robisz a po drugie to mięśnie zanikają jak się ich nie używa , po prostu nic nie rób zwyczajnie nic , one same zanikną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×