Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość melodyja

Milosniczki gotowania !

Polecane posty

Gość melodyja

Hej ! Mam zapytanie i prośbę do was. We wrześniu przeprowadzam się z moim chłopakiem do naszego pierwszego wspólnego mieszkania. A za czym idzie oczywiście gotowanie :) lubie gotować ale jak mam sprawdzony przepis:) mam prośbę piszcie tutaj pyszne smaczne i tanie dania. Chodzi mi o śniadania, obiady i kolację, może jakieś desery :) będę wam bardzo wdzięczna za każdy przepis. W końcu będę miała okazję do założenia własnego zeszytu z przepisami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość melodyja
Halo ! Jest tu ktoś?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .wredna jędza
Polecam Ci stronę wielkiezarcie.com, tam jest multum przepisów, dużo ze zdjęciami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość melodyja
Jakie chcesz żeby były szybkie, tanie i sprawdzone. Jakie twoim zdaniem ty robisz najlepsze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana, nie chce byc zlosliwa ale jest tu tyle tematow, chocby u magrolki co strona to kilka przepisow. Masz cale wakacje na zapelnienie kilku kajetow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość melodyja
Ale jest i tu strona, jak nie chcesz to nie pisz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
melodyja 1 1 1 wiesz co ty jesteś bezczelna dziewczyno tyle stron z przepisami i zdjęciami jest a ty masz czelność prosić o coś takiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość melodyja
Hejty haha:D nikt ci nie kazał klikac na tę stronę !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matronaona
Filet z kurczaka pokroic na małe kawałki,roztłuc,panierowac w jajku i rozktuszonych(tak jak bułka tarta)płatkach kukurydzianych.Obsmazyc na rumiany kolor.Podawac z sosem jogurtowo-czosnkowym.Do tego sałata lodowa i np.frytki i masz pyszny i szybki obiad ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość melodyja
Dziękuje, napewno się przyda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matronaona
A moze leniwe pierożki?Kostke twarogu rozgniesc widelcem,dodac jajko i pòł szklanki mąki(w razie potrzeby dosypac).Do tego szczypta soli i około 2 łyzek cukru(jesli mają byc na słodko).wyrobic ciasto,uformowac wałek.Kroic pod skosem.Wrzucac na wrzątek do wypłyniecia.Podawac z rozpuszczonym masłem i zarumienioną bułką tartą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak bo to jest naprawdę trudne kotleta z kury w panierce zrobić i usmażyć wyczyn no mówię ci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
LOL a przepis na leniwe to nawet mi sie przyda, bo jedna z moich babc robila I jak babci zabraklo to juz leniwych nikt nie robi. Babcia to jeszcze troszke cynamonu do nich dodawala. mmmm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ryż, sos z warzywami i kawałki kurczaka pychota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tanio i zdrowo to zupy wszelakie!!!!Kasze,ryż,zapiekanki,racuszki,krokiety w cieście drożdżowym,waflu lub cieście francuskim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×