Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość leniwepopoludnie

Inne propozycje relaksu?

Polecane posty

Gość leniwepopoludnie

Jasne, ze ruch to regeneracja umyslu. Joga, silownia, nawet spacer. Ale co myslicie o saunie, cwiczeniach oddechowych czy izometrycznych? Czy macie jakies inne, ulubione metody relaksacyjne? Mozna nabawic sie kontuzji i z gipsem na nodze nie dowlec sie nawet na basen. Bywaja inne przeciwwskazania medyczne, niepelnosprawnosc u osob starszych, czy nawet zajmowanie sie dzieckiem. Jak szybko i tanio zrelaksowac sie? Czy moze sie to udac nie wychodzac z domu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
medytacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc od relaksu
ja mam trzy sposoby w zależności od stany ducha i rodzaju zmęczenia: sauna - ale pobyt ze 3 godz, koniecznie z seansami naparzeniowymi (aufguss) - reset totalny sex - nic tak nie odstresowuje jak sex siłownia - czyli wysiłek fizyczny w sumie chodzi o to aby to co robisz spowodowało odwrócenie myśli od problemów, spraw które cie stresują. sex, sauna, wysiłek - nie ma jak myśleć o czymś innym, w ogóle się nie myśli i to jest najlepsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Drumerka
Dla mnie ruch to podstawa. Siłownia, bieganie, rower, basen. Ćwiczenia fizyczne odstresowują, ale tak naprawdę relaksuję się podczas kąpieli. Dla mnie to jest najlepsza metoda relaksacyjna. Jeszcze do tego może być to kąpiel wzbogacona solą np. Salco albo inną. Nie dość, że mnie odpręża to jeszcze dobrze działa na mięśnie. Po całym bieganiu w szpilach, taka kąpiel to wybawienie dla stóp. Myślę, że to chyba najtańszy sposób na relaks - bo udaje się bez wychodzenia z domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bieganie rower basen wspinaczka ścianka góry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepiej zrelaksować się w SPA :) Nie ma nic lepszego jak zabiegi - masaże, różnego rodzaju kapiele, przechodzenie z sauny do chłodnego basenu, popijanie wody z cytryną i relaksowanie się w tepidarium. W listopadzie bylysmy z przyjaciolka w Manor House SPA i bylo ekstra, polecam wszystkim, sprawdzilam na sobie to miejsce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×