Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

INHALATOR NEBULIZATOR jaki wybrać?

Polecane posty

Gość gość

Potrzebuję nebulizator ponieważ córka dość często choruje i lekarz polecił nebulizator. Jednak nie wiem czym się kierować przy wyborze. Znalazłam na allegro w dosyć przystępnej cenie http://allegro.pl/show_item.php?item=3308393786&;utm_source=neolane&utm_medium=newsletter&utm_capmaign=okazje jak myślicie sprawdzi się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
upupup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć. No ja się dałam przekonać do inhalacji ostatnio i jestem happy. Dobry sposób żeby szybko pokonać przeziębienie, o wiele lepszy niż tabletki, syropy i cała masa innych lekarstw które tak się w reklamach zachwala. Aparat mam Sanity Simple. Polska jakość, polska marka, trzy lata gwarancji, mała i poręczna forma całego sprzętu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Siostrze kupowałam Baby + Rozgrzewający Jednorożec jak jej się miała córa rodzić. Myślę że dobry pomysł na wyprawkę taki inhalator można uzywać nie tylko przy jakiś ciężkich terapiach ale przy zwykłych przeziębieniach jakiś klasycznyc infekcjach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Korzystamy z Baby od tamtego roku i się przydaje wyjątkowo często, a to na alergię a to na przeziębienia a to przy przesuszonym gardle jak żona jest po całym dniu w pracy w klimatyzowanym biurze itp. Tych zastosować aerozolu jest całe mnóstwo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adam

Baby to nam polecała pani doktor która zajmuje się curką. Wszystko działa dobrze, na aerozol nie trzeba długo czekać, leci ładnie aż na sam dol drog oddechowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daria

Dla dzieci jak najbardziej sprawdzi się   Pro. Moja corka wyjątkowo przyjaźnie i bez lęku podeszła do całej inhalacji a bałam się strasznie że będzie protestować i stawiać okoniem do całego pomysłu. Inhalator jest wyjątkowo cichy, mgiełka leci dobrym tempem (można sobie prędkosc wyregulować), no i fajnie że akurat ten model może pracować przy ruznych typach lekuw   nawet jeśli są bardziej oleiste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marek

Oferta Sanity jest bardzo interesująca jak chodzi o inhalatory więc pewnie tam coś będziecie w stanie wybrać. Taką sensowną opcją może być między innymi model Baby, który jest tworzony z myślą o dzieciach i ma sprawić, że przetrwania przeziębienia stanie się łatwiejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×