Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cameron22

Jak byście się zachowali gdyby teściowa tak was określiła....

Polecane posty

Kaśka ale ty jestes "dzika'...kiedys wcześniej "ale dzikuska z Ciebie"... żeby to zdarzyło się raz,ale to było kilkakrotnie....więc już mnie to wnerwiło,mam wyższe studia,potrafie sie zachować przy czym nie jestem jakoś strasznie wyzluzowana ,byc może troche nerwowa no ale takie teksty?? uważam za niestosowne-dodam że mówiła to kilkakrotnie i to dość poważnie,nie w żartach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co więcej od początku związku dawala mi odczuć że mnie zbytnio nie chciala na synową,wiem też od ludzi/rodziny że wolała te poprzednia narzeczoną syna,Teraz tylko sie zmienila bo mamy dziecko i wie ze moge jej dziecka nie dać :) wkurzyła mnie na caly weekend

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie jest obrażliwy tekst, więc nie zwróciłabym uwagi - jesteś bardzo przewrażliwiona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przy mężu to mówi? Bo wtedy on mógłby rzucić: ' A ty pamiętasz mamo jaka byłaś w naszym wieku, bez wykształcenia' itp....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia44
Wykształcenie nie ma nic wspólnego z inteligencją😠 Widzę że mylisz pojęcia! Gdybyś miała odrobinę kultury, może ogłady nie obrażała byś się z byle powodu! Radzę zignorować teksty teściowej.Zapewniam że z czasem zaprzestanie przycinków gdy zobaczy że nie reagujesz na to co mówi:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×