Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ~doświadczny***

Młodsza kochanka

Polecane posty

Gość ~doświadczny***

Jestem doświadczonym, ustatkowanym, dobrze zbudowanym, zadbanym i nieźle zarabiającym singlem, 30+. Niestety dużo czasu spędzam w pracy, więc czasu na życie prywatne mam mało. A przecież wszyscy potrzebujemy bliskości, uczucia, seksu. Nie interesują mnie układy sponsorskie, ani prostytutki, bo to nie o to chodzi. Kobiety w moim wieku już są w związkach, małżeństwach, z dziećmi, etc. Zostają mi więc dziewczyny młodsze. Ponieważ większość moich znajomych już jest w związkach, nie mam z kim wychodzić na miasto "na podryw". Samemu chodzić trochę nie wypada, wygląda się na desperata (którym, nota bene, pewnie jestem :) ). Rodzi się więc problem - gdzie mogę poznać młodsze dziewczyny, 20+, chętne do zabawy, poznania się, przygody, a może czegoś więcej? To pytanie poważne, bo doskwiera mi ten problem od dawna. Uprzedzając ewentualne złośliwe komentarze powiem, że stan singla nie wynika z tego, że jestem psycholem, ale z tego, że rozpadł mi się długi związek w którym byłem. Teraz wyleczyłem rany i jestem gotów na coś fajnego. Odpowiedzi na priva też OK. cos.nowego@poczta.onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×