Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

brak kasy na wakacje- kto bierze .. kredyt.. ??

Polecane posty

Gość gość

siedzę sobie w pracy i w przerwie czytam o sposobie na wakacje (pieniażki) Oblookajcie http://www.ebroker.pl/wiedza/skad-wziac-pieniadze-na-urlopowy-wyjazd/2773 mam niby pieniądze odłożone, ale one przeznaczone są na lokate. Cały rok je zbierałam! Teraz żal mi wydać na wakacje a chciałabym pojechać na 5 dni plus dojazd nad morze ze znajomymi. Weźcie mi napiszcie czy ktoś z was bierze też kredyt na wakacje , ? Bo ja tak naprawde niewiele potrzebuję, ale się jeszcze waham.. Pewnie dzęki waszym komentarzom będzie mi lepiej podjąć decyzję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kredyt na wakacje, wycieczki głupota totalna-wakacje, wycieczki, wczasy mijaja bez sladu a kredyt trzeba splacic , z odsetkami-rozumiem z e ludzie biora kredyt na sprzety domowe, meble leczenie -na zyciowe sprawy -bo s a rózne sytuacje losowe-a jezdzenie na wczasy, wycieczki nie jest niezbedne do zycia a jedzenie i placenie rachunków jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania z warkoczem
moja koleżanka z pracy wzięła w kasie zapomogowo-pożyczkowej kasę na wakacje. pożyczka nieoprocentowana to niby moze być, ale ja zwyczajnie na to nie stać. lazi i pożycza skąd się da :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to glupota-przeciez wakacje , wczasy , wycieczki to cos niepotrzebnego do zycia bez tego mozna zyc-jedzenie, rachunki, leki sa wazniejsze a wpasc w petle dlugów z powodu wakacji-debilizm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania z warkoczem
jest potrzebny odpoczynek, ale nie kosztem zastawiania się!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marianna123
Jak ktos potrzebuje pieniedzy to wg mnie tutaj: http://pozyczkaprzezinternetbezbik.pl/ jest nakorzystniejsza pozyczka online to po prostu strzal w dziesiatke!! Sama skorzystalam z ich promocji i to godna zaufania firma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niektorzy biora bo musza psychicznie odpoczac,jak nie maja to dobry i kredyt ,Wazna jest psychika.aby dobrze funkcjnowac calym rokiem nabrac sil.odpoczac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czegos tu nie rozumiem pisaesz ze masz pieniadze na lokate. jedz na wakacje a na lokate wplac mniej na to samo wyjdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prowokacja podaje adres strony,.a pozniej pisze ze ma odlozone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wakacje mijaja bez sladu -poza zmarszczkami i przebarwieniami od slonca-a kredyt trza splacic-p huja plątac siew kredyt na cos co szybko mija?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Presgo
Możesz sprawdzić w skoku. Z tego co wiem- a wiem dobrze bo sam mam tam pożyczkę to dają bez problemowo praktycznie. Wystarczy że dasz im odpowiednie dokumenty( mi starczył pit) i dają pozyczkę. Mówię tutaj o tzw. ,, przebojowej pożyczce w skoku wołomin. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja z mężem już mamy wzięty kredyt. W sumie wyszły te wakacje dość spontanicznie, bo gdzieś na jakimś fp na fb wrzucli promocje na bilety do Tajlandii na dwa tygodnie. Szkoda by było nie skorzystać. Kredyt w sumie tez na szybko, bo nie chodziliśmy bo bankach tylko wszystko załatwialiśmy przez offerunt. Wybralismy z tych siedmiu ofert od doradców jedna i wtedy dopiero poszliśmy do placówki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak ta strona funkcjonuje? ile sie czeka na te oferty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wejdz sobie na offerunt.pl i tam wszystki będziesz miała. Bardzo ok jest to, ze nie podaje się danych przy rejestraji, ja wpisałam tylko kod pocztowy i poszlo. A na te oferty czeka się jakies 24h, na pewno nie więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja w tym roku zdecydowałam się na wakacyjną pożyczkę http://www.wakacyjna-pozyczka.pl chcę w kocu zorganizować dzieciom niezapomniane wakacje, a ta oferta jest bardzo korzystna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja właśnie wzięłam niedużą pożyczkę na wakacje w Profi Credit :) Mam na 6 miesięcy. Udało się dostać normalnie na dowód.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dwa razy nam się zdarzyło jechać na kredyt, w tym roku będzie trzeci raz, ale to na innych warunkach. Po prostu musieliśmy zrobić remont pokoju dzieci, a nie mamy zamiaru rezygnować z tego co najbardziej lubimy robić. Na wakacje czekamy cały rok. Plus taki, że Travelplanet ma w tym roku płatności rozkładane na raty 0 proc. Czyli w sumie zapłacimy po czasie, a żadne dodatkowe koszty z tego nie wyjdą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przestancie karmic tego je...go trola z tymi kredytami !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
super sie żyje tyrasz w tym kraju i na wakacje bierz kredyt na świeta weż kredyt na pralke weż kredyt na dentyste weź kredyt równość wolność demokracja i żeby było tak jak było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wronsza
Z mojego doświadczenia polecałabym spróbować z pożyczką na stronie viasms Jesli chodzi o mniejsze kwoty to moim zdaniem bez żadnych problemów uda sie dostac bez prowizji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arleta1s
Ja na wyjazd do Hiszpanii wzięłam chwilówkę od Profi Credit bo chcieliśmy w końcu wypocząć z rodziną. Według mnie takie pożyczanie to nie głupota a chęć uprzyjemnienia sobie życia. Akurat u nich spłaca się pożyczki łatwo więc polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
my nigdy nie bierzemy kredytu ! Tym bardziej , że jak założycielka topiku napisała, że ma odłożone pieniądze, to po jaką cholerę brać kredyt ? Chciałaby "mieć ciastko i zjeść ciastko?", przecież te pieniądze, które nazbierała i chce wpłacić na jakąś lokatę, to gra niewarta świeczki ! Przecież odsetki kredytu (na wakacje) będą wyższe niż zysk z lokaty ! Policzyła mi to bratowa, która w banku pracuje. Tak, to zapłacisz za wakacje i będziesz miała spokojną głowę, a jak weźmiesz kredyt, to ciągle przez jakiś czas będziesz miała "topór nad głową".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ekspresowa i dobra pożyczka pozabankowa udzielana prywatnie BEZ BAZ!. Udzielana bez sprawdzania wszystkich Baz Dłużników osób fizycznych i Baz Gospodarczych. Wysokie kwoty długi okres spłaty. Bez przedpłat. Bez gwiazdek. Warunki jasne od początku. http://pozyczkipodweksel.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roman443
Szukacie bardzo dobrej oferty pożyczkowej z której moglibyście skorzystać w dzisiejszych czasach bez większych problemów ? Co powiecie na pożyczka na dowód przez internet którą oferują w AASA www.asakredyt.pl ? Brak kosztów ukrytych, miła obsługa, bezproblemowe odroczenie spłaty, szybka pożyczka przesuwają w czasie raty, wyrozumiałość i przychylności ze względu na wypadek losowy, szybkości wypłaty (parę godzin, max 24h) to jedne z wielu atutów tej firmy !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pkpk
To indywidualna sprawa każedgo i każdy ma swoje podejście do sprawy. Jedni nigdy nie chcą brać kredytów, inni owszem. Tak naprawdę najważniejszy jest zdrowy rozsądek - jeśli kredyt jest rozłożony na raty, które będzie można łatwo spłącić w przeciągu np. roku to czemu nie. Jest taka strona http://www.kredyt-na-wakacje.pl możecie tam obejrzeć parę typowych ofert kredytów dobrych na wakacje, można je nawet wziąć przez internet, to może być całkiem niezła opcja jak wyszukacie jakieś dobre last minute to można szybko wziąć taką pożyczkę online, opłacić i jechać :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joko Hama
Ja polecam Kredyty-Chwilówki, bo mają ciekawą możliwość wzięcia pierwszej pożyczki za darmo - oddajesz tyle, ile pożyczyłeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matteo120
A może by tak kredyt na prezent ? No własnie gdzie najlepiej w dzisiejszych czasach brać pożyczki ? Kiedyś brałem tylko i wyłącznie w punktach stacjonarnych chwilówek, ale teraz jestem otwarta na nowe możliwości.. Mój syn mi wszystko wyjaśnił i jak sobie obliczyłam chwilówki strasznie wykorzystały mnie finansowo, spłacałam znacznie wyższe kwoty. Dlatego udałam się do firmy Aasa Polska https://www.aasapolska.pl która tak samo daje kredyt online w 15 minut, chwilówki przez internet na dowód bez większych zaświadczeń, są to pożyczki ratalne, nie być z chwilówkami ! Świetna opcja na kredyt, bez ukrytych kosztów, stałe oprocentowanie, przesunięciu w czasie raty to ich nie problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A moze sprobuj ta kase zarobic zamiast pozyczac? Jezeli nie wystarcza ci z twojej normalnej wyplaty, poczytaj o tym jak robic kase przez internet, w dzisiejszych czasach jest tyle opcji... Ja np. bylem w podobnej sytuacji, ale kumpel zainteresowal mnie rynkiem kryptowalut. Poczytaj o tym zanim sie zadluzysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koli8892
Zależy Ci na fajnej pożyczce? To koniecznie sprawdź sobie FinAi, ponieważ mają idealną promocję dla pierwszych 500 osób, które wezmą udział. Do zgarnięcia 720 zł w prezencie. Co trzeba zrobić? Wszystkie szczegóły na stronie https://finai.pl/odbierz-720pln/ Wystarczy, że weźmiesz pożyczkę na min. 12 000 zł do końca 2018 roku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×