Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Dawno temu_było_inaczej

Sypiamy 6 mce w jednym łóżku bez seksu..to normalne ?

Polecane posty

Gość gość
Kusti co Ty możesz wiedzieć o mnie i o moim partnerze? Kochamy się i to bardzo mocno. Czasami ciężko się jest nam powstrzymać ale nie ma wyjścia. Oboje jeszcze studiujemy, nie pracujemy więc za co utrzymałabym to dziecko? Chcę być odpowiedzialną osobą i myśleć głową a nie "pipą".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oralny jest bardziej intymny ale jesteśmy właśnie blisko. A nie ma normalnego seksu tylko i wyłącznie z tych obaw. Także radzimy sobie inaczej i też się na razie sprawdza choć już nie możemy się doczekać by spróbować normalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nic nie moge wiedziec,wiem,ze jak kocham to nie wytrzymam bo sie nie da,nie obrazaj sie ale dobrze,ze nie trafilem na taka strachliwa nigdy bo mialbym przerypane:-D Nie martw sie tak wbrew pozorom nie tak latwo o ciaze a jeszcze ci powiem,ze zaluje,ze nie wpadlem majac 19-20 lat bo z perspektywy czasu to byloby dobre rozwiazanie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiesz może dlatego możemy tak długo wytrzymać bo jeszcze jesteśmy przed swoim pierwszym razem. I do końca nie wiemy jak to będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myśle,ze na pewno dlatego a ja taki madry bo nigdy w dziewicy zakochany nie bylem,pewnie inaczej bym spiewal jakby sie trafila:-D ale juz za pozno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do wszystkiego stopniowo dojdziecie a jak nie to znaczy że mu się nie podobasz i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dawno temu_było_inaczej
Ja nie zamierzam czekać 5 lat tym bardziej, że mam coraz większą ochotę, tylko bym chciała być dla niego atrakcyjna. Co do strachu przed ciążą to ja akurat biorę tabletki, bo lekarz mi je zapisał na nieregularne miesiączki itp..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiecie co dla mnie to nie jest normalne co facet nie czuje w ogóle pociągu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podnoszę na pewno ciekawszy temat niż pierdoły o lizaniu stóp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kiedy powiedziałam mojemu facetowi że chce poczekać to oczywiście ok, nie ma sprawy...ale z czasem cały czas nalegał naciskał i się zgodziłam..wbrew sobie. Dzisiaj żałuję więc ty się ciesz z tego powodu że masz takiego chłopaka/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pinakolada_92@interia.pl
szczerze ? ja bym na twoim miejscu już dawno nie wytrzymała i spytała wprost o co chodzi. TRZEBA ROZMAWIAĆ o wszystkim. Być może Cię po prostu szanuje i czeka na twój ruch- fakt,być może,ale o ile znam życie i facetów to to się NIE ZDARZA. Jeśli kobieta pociąga faceta to on pęknie,zrobi cokolwiek. Nie umiem sobie wyborazić mężczyzny który po prostu spokojnie zasypia przy swojej kobiecie noc w noc,no nie ! ja nie wyobrażam sobie takiej sytuacji. Zrobiłby cokolwiek, zainicjował coś, delikatnie zasugeorwał. Porozmawiaj na prawdę,bo można ześwirować. A tak swoją drogą,dlaczego zwlekasz ? dlaczego nie próbujesz go skusić ? :) jesteś kobietą,w nas jest przeciez ogień :) powodzenia !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pinakolada_92@interia.pl
A jeśli faktycznie za tym kryje się tylko wielki szacunek do ciebie to sorky,ale trochę współczuję . Poszanowanie własnej kobiety jest bardzo ważne,ale w związku musi być jeszcze pociąg,pasja,pożądanie. . sam szacunek i tylko szacunek to za mało żeby stworzyć związek..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dawno temu_było_inaczej
pinakolada_92@interia.pl, czekam ponieważ mam bardzo dużo kompleksów. Zarówno związanych z moim wyglądem jak i wielki kompleks na punkcie mojego braku doświadczenia.A swoje lata już mam :/ Głupio mi że jestem taka nieudolna i nic nie potrafię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy ktoś miał podobną sytuację
??? co było przyczyną ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×