Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Brunet czy Blondyn a może Rudy to typ meskiego faceta?

Polecane posty

Gość wole blondynow
lubie ladnych, a nie meskich, lysych i wlosionych z kwadratowa szczena

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
facet mi mówi jacy mężczyźni są męscy...może zaraz zaczniesz mi doradzać jaką torebkę dobrać do butów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moorland właśnie facet wie więcej o męskości, niż kobieta. Kiedy Sasi palili wioskę za wioską. Wyrzynali wioskę za wioską. Nawet kobiet i dzieci nie zostawiali przy życiu!!! A ty mi mówisz, że byli niemęscy?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Męskość to nie brutalność, byle ofiara może być agresywna. I jak facet twierdzi, że wie o męskości więcej niż kobieta (i to w temacie gdzie mowa zdaniu kobiet) to męskość charakteru nie jest chyba jedyną którą on się interesuje. Więc powiem tak - szukaj swojego samca alfa według swojego gustu, uprawiaj sado-maso i co tylko chcesz z czym ci się męskość kojarzy, ale nie wciskaj mi swojego gustu na siłę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moorland mylisz się. Ważnym aspektem męskości jest właśnie brutalność. Obie płcie mają przez Stwórcę określone role. Tak rolą kobiety jest rodzić, opiekować się i wychowywać. Rolą mężczyzny jest bronić, zdobywać pożywienie, wykazać się brutalnością!!! Ten schemat jest zobrazowany na kabalistycznym drzewie życia, gdzie aspekt męski i kobiecy mają przypisane sobie sefiroty. Ale co ty, ateistka możesz o mistycyzmie wiedzieć. Wy lewacy próbujecie sobie wytworzyć własną naturę i narzucić sobie własne normy. Boga nie przewyższycie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karoluś1
Brunet zdecydowanie. Podobają mi się ciemne włosy, brwi u faceta. Blond włosy pasują do kobiet. Fajnie wygląda para ona blondynka on brunet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc1313
Ostatnio bardzo spodobam mi sie chlopak o kasztanowych wlosach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlaczego odbiegając od tematu, próbujesz mnie ośmieszyć aszkenazyjko? Bóg to nie tylko Prawo Objawione. Bóg również się manifestuje jako natura. Wy lewacy próbujecie wmówić sobie i wszystkim, że 2+2=5, tymczasem ludzi świadomych prawdy nie oszukacie!!! Kłamstwo ma krótkie nogi i każdy kto jedzie na kłamstwie się wykolei. Zapamiętajcie to sobie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karoluś1
Hehe co to za typ, wcielenie męskości wieczorową porą na foru dla kobiet :) Taki typowy super samiec alfa, jakim on by chciał być - podnosiłby teraz sztangi -kochał się z kolejną "zdobyczą" -grałby w pokera w białym spoconym podkoszulku :D z cygarem w ręce i kieliszkiem wódki -"zdobywałby pożywienie" :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karoluś1
Ale typ :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"19.06.13 [zgłoś do usunięcia] Karoluś1 Brunet zdecydowanie. Podobają mi się ciemne włosy, brwi u faceta. Blond włosy pasują do kobiet. Fajnie wygląda para ona blondynka on brunet." Jednym z największych kłamstw jest to, że przeciwieństwa się przyciągają. Ktoś ma swój ukryty cel, aby głosić tego typu brednie!!! Pójdźcie po rozum do głowy i zwracajcie uwagę naźródło, z którego płynie informacja!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja odbiegłam od tematu? To wróć na poprzednią stronę i zobacz kto zaczął mój gust i pojęcie męskości poprawiać. ;) Swoją drogą, nie przejmuj się. Spójrz na to z tej strony, jeżeli większości kobiet podobają się bruneci to więcej blondynów zostaje dla ciebie :D xxxxx Wracając do tematu - Karoluś - mnie jakoś blond włosy nie podchodzą. Nie przez sam kolor włosów, ale przez oprawę oczu - chociaż widziałam parę osób z pięknymi blond włosami i trochę ciemniejszymi brwiami/rzęsami - śliczne zestawienie, ale raczej rzadko widuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karoluś1
Człowieku jakie kłamstwo, ja jestem blondynka, a mój to brunet i uważam, że fajnie razem wyglądamy. Inne takie pary też mi się podobają. Uspokój się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powszechnie wedlug kobiet mescy faceci z wygladu to: 1. Brunet 2. Szatyn ------------- 3. Blondyn 4. Rudy Ci pod kreska na miejsca 3 i 4 jak nie maja ladnej facjaty nie maja szans u kobiet:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karoluś1
Moorland Mi u faceta blond też nie bardzo. Ja jestem blondynka i fakt, mam jasne rzęsy i brwi ale czarne by mi raczej nie pasowały :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karoluś1 Mylisz się!!! Definicja samca alfa jest taka, że to samiec, który ma władzę. Ja robiłem codziennie po 400 pompek, biegałem po 10 km, ale to nie uczyniło mnie samcem alfa. W byciu samcem alfa liczy się charakter. Typowyi samcami alfa byli Napoleon, Hitler, Stalin. Do tego dodam, że semicki król Sargon jest pierwszym udokumentowanym przypadkiem samca alfa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mówię, że czarne - ale takie ciemniejsze/popielate - ciężko mi wytłumaczyć bo myślę bezpośrednio o dziewczynie którą znam. Chociaż kobieta zawsze kredką pociągnie i już jest kontrast :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karoluś1
Tych trzech co podałeś to wszyscy są spod znaków ognistych. Ty z jakiego jesteś? Moorland - nooo, domyślam się, o co Ci chodzi :) Pewnie, są takie wynalazki jak kredka i tusz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karoluś1
To jesteś ziemny znak, raczej nie pisane Ci bycie samcą Alfa. W ogóle strasznie zapalczywy jesteś. Moorland - a Ciebie mogę spytać o znak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To z pod jakich znakow sa samce alfa haha:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W każdym razie - mężczyźni o lekko południowym wyglądzie są atrakcyjni. W takiej "ciemniejszej" urodzie jest coś bardzo atrakcyjnego (mam na myśli same "kolory"). Z innej beczki - rude włosy u facetów wyglądają fajnie, ale jak są długie. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karoluś1
Zazwyczaj spod ognistych + jeszcze Skorpion się łapie. Ziemne to raczej na pewno nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czemu? Stały ziemski. Taurus jest związany z Wenus a więc Taurusy charakteryzują się dobrym gustem i poczuciem piękna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karoluś1
Ojj, mi się nie podobają bardzo długie włosy i faceta. Wg mnie facet powienien mieć krótkiie a kobieta długie taki mam gust :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karoluś1
Zgadzam się, Wenus daje poczucie piękna i wiele innych pięknych zalet, ale Wenus to bardzo kobieca planeta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karoluś1
Moorland Strzelec????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×