Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Brunet czy Blondyn a może Rudy to typ meskiego faceta?

Polecane posty

Gość gość
To jakie to znaki ogniste ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja uwielbiam długie włosy u mężczyzn (oczywiście jak włosów jest dużo i są zadbane). Moim zdaniem niesamowicie zmysłowo wyglądają. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karoluś1
Baran, Lew i Strzelec to ogniste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
południowy wygląd jest oznaką domieszki obcej krwi. Nie lubię takich ludzi. Są agresywni i nie umieją nad sobą zapanować. Persowie zmieszali się z semitami i ich imperium upadło. Karoluś1. Wiem, że to dziwnie zabrzmi, ale miewam momenty jasnowidzenia. Coś mi mówi, że jesteś z miasta na g. Pomyliłem się czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lalunia, przed chwilą twierdziłeś, że brutalność to nieodłączna część męskości więc się zdecyduj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karoluś1
Pewnie, mogą się też długie włosy podobać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak co do tych znaków zodiaku to taka ironia - mój jest spod żywiołu ognia, a urodę mam bardzo "zimną". :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moze cos w tym byc ja jak Æðelgast jestem z pod znaku Byka i z Baranem i Lwem mi nie po drodze:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karoluś1
Noo Byki nie za bardzo z tymi znakami bardziej Skorpiony, Koziorożce itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moorland. Agresja ma swoje miejsce w naturze. Agresję, trzeba umieć spożytkować.Taki typ południowca (chamity), nie umie spożytkować właściwie agresji. Tacy ludzie są agresywni w kontaktach interpersonalnych. Nie umieją nad sobą zapanować. Są kłótliwi. Z Ariami jest inaczej. Ariowie są agresywni na polu walki, podczas pokoju natomiast skupiają się na współpracy. Dlatego Ariom najlepiej wychodzi tworzenie kultury i wyższej jakości...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karoluś1
Wiecie, że jest coś takiego (nie znam się zbytnio na tym), że jakiś znak patronuje danemu kraju?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karoluś1
Z jakim miastem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak ja uwielbiam kiedy on się mądruje. Nawet mu nie przeszkadza, że nikogo nie przekonuje, on tak sobie po prostu lubi pieprzyć. Teraz jeszcze wyszło, że według astrologii którą tak podobno lubi jego znak zodiaku jest baaaardzo kobiecy - w kontekście tematu fajnie to wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karoluś1
Hehehe no jest kontrast, fakt. Zraża taka zapalczywość i to wszystko, ale ode mnie plus za to, że interesuje się astrologią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mozesz mi powiedziec tak z ciekawosci jakie do byka partnerki pasuja chodzi mi o znaki zodiaku bo wiem ze ryby i chyba rak ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karoluś1
Moorland - co przeczytałaś na wiki ? O tym, że znaki dla krajów patronują?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, przy czym przy niektórych znakach napisali, że są "kojarzone" z krajami, przy innych, że "patronują" albo się "opiekują". Nic więcej na ten temat nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karoluś1
Do Byka to: Skorpion, Ryby, Koziorożec, Panna, Rak. Ja znam dużo udanych małżeństw Byk - Ryby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karoluś1 sprawdź parę postów wyżej (odnośnie miasta). Ja na temat astrologii przeczytałem "Mandalę Życia" Dobra książka i merytoryczna... Moorland, a skąd ta pewność? Kropla drąży skałę. I nawet jak teraz nikogo nie przekonałem, to istnieje możliwość, że ktoś to przeczyta za parę lat. Ale co ty możesz wiedzieć, jeśli nie znasz przypowieści o ziarnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzieki za info :) czyli pani lew odpada z bykiem sie nie dogada bo znam jedna taka i interesuje mnie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karoluś1
Moorland - no właśnie, a szkoda, bo ciekawe to się wydaje, a właśnie w sumie nic szczególnego nie wiem na ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karoluś - ja się tym za bardzo nie interesuję (tzn. nie wierzę w horoskopy, więc nigdy nie zagłębiałam się w temat), ale tak poczytać na szybko to fakt, ciekawe. A, i strzelcem nie jestem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karoluś1
Sorki, ale nie chcę mi się szukać, zaraz idę spać :) Byk z Lwem to chyba nie znałam nigdy takiej pary... Ale można zawsze próbować :) Ona może mieć np. ascendent w Byku, albo Ty w Lwie i to np.Was przyciąga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karoluś1
Moorland. Aha :) Ja w horoskopy też nie, takie z gazet miesięczne. Ale opis charakteru bardzo się zgadza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×