Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Brunet czy Blondyn a może Rudy to typ meskiego faceta?

Polecane posty

Gość gość
ok dzieki tak tylko pytalem tak ciekawie pisalas chyba ta astrologia to twooja pasja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karoluś1
Hehe zagadałam się tu z Wami a chciałam tylko napisać jaki kolor włosów u faceta lubię :P Idę zaraz spać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim zdaniem nie bardzo - właściwie można wybrać kilka cech i do każdego się dopasować jak ktoś bardzo chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karoluś1
Nie ma za co:) Pasja to może za dużo powiedziane, bo aż tak się nie znam na tym, ale nie przeczę, że sie tym interesuje:) Uciekam spać dobranoc :) :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisałem, że mam wyczuloną intuicję i mam prześwit, że jesteś z miasta na literę G. Ale jeśli to problem . . . :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karoluś1
Aha nie jestem z miasta na literkę G. Sorki, ale oczy mi się zamykają już nie chciało mi się szukać. No już naprawdę uciekam dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moorland mylisz się. Ja ją z kimś pomyliłem po prostu. A intuicję to mam wyczuloną. Moja intuicja jest bardziej warta tegi by się jej słuchać niż moi rodzice. Co życie mi pokazało . . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak twoja intuicja się myli to znaczy, że zawodzi :) Jak GPS pokazuje zły zjazd to nie znaczy, że GPS jest popsuty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moorland, a skąd wiesz, że nie zostaliśmy okłamani? Gdybym ja zgadł, z jakiego jesteś miasta, nie przestraszyłabyś się . . . :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiedziałam, że z tym wyskoczysz :D Prędzej pomyślałabym, że zwyczajnie jesteś którymś z moich znajomych i znasz mnie osobiście. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znaczyłoby to, że ktoś ma całkiem ciekawe poczucie humoru i pewnie postawiłabym temu komuś piwo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poza tym było parę sytuacji na forum kiedy ktoś twierdził, że mnie zna, wie jak wyglądam, zna mojego faceta itd. itp. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Druty też dzisiaj można wyprostować. Czego ściemniasz. Pamiętam, jak wklejałaś, swoje zdjęcia aszkenazyjko, w jednym z tematów aszkenazyjko. Byłaś blada jak trup, a włosy miałaś kędzierzawe, niczym murzyn!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nigdy nie wstawiłam swojego zdjęcia :) I "czego ściemniasz"? :D Włosy mam proste o czym wielokrotnie mówiłam na forum - w tematach o fryzurach, bo na delikatnych, prostych włosach ciężko jest uzyskać objętość więc wielokrotnie narzekałam na swoje oklapnięte kłaki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W jednym z tematów BSA wstawiłaś swoje zdjęcie, z tego co pamiętam. Zapamiętałem burzę kręconych włosów, niczym u pudla...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nigdy nie wstawiłam swojego zdjęcia :) więc mnie z kimś pomyliłeś...widać nie tylko intuicja, ale i pamięć ci szwankuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja z zasady nie dodaję swoich zdjęć na necie, więc na bank nie dodałam żadnego na tym forum. Niby po co? I właśnie przekraczasz tą cienką granicę między śmiesznym (nie mylić z zabawnym) i żenującym. poza tym nawet BSA wiedział, że mam proste włosy bo czytał mój temat w którym o nich pisałam. Poza tym gdybyś kiedykolwiek widział moje zdjęcie to mam jedną cechę dużo bardziej charakterystyczną niż włosy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem. Ja czytam merytoryczne książki, a nie harrego pottera. Poza tym uważam wiedźmina i obchodzenie w RP hallowen uważam za obciach nie z tej ziemii. :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miło, że zapamiętałeś to co powiedziałam kilka razy. :) Ja tam lubię się wygłupiać, a gra Wiedźmin nawet fajna (no dobra...głównie filmiki). W każdym razie skończ wymyślać, ani raz nie trafiłeś z moim wyglądem. :) Dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Alpacino

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×