Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

PRÓBUJĄ ZROBIĆ MNIE w "jajo"??????

Polecane posty

Gość gość

Witam. Pracuję w sklepie. Mam umowę na pół etatu do pierwszego lipca czyli do końca umowy zostało mi ok półtora tygodnia. Moje szefostwo ma mnie chyba głęboko gdzieś ponieważ żadne z nich nie rozmawiało jeszcze ze mną na temat "co dalej". Dodam, że oboje często i gęsto lubią wykorzystywać ludzi i na koniec robić ich w tzw. "jajo". Przypuszczam, że chcą mnie przytrzymać do 1lipca (koniec umowy) i wtedy powiedzieć, że niestety ale mi dziękują i pracuję do końca okresu wypowiedzenia, który wynosi 2 tygodnie. Rzecz w tym ze pierwszego lipca na urlop (dwutygodniowy) idzie moja koleżanka i dlatego chcą tak zrobić zeby nie zostali sami ze sklepem i żebym na czas urlopu kolezanki stanowiła dla nich zabezpieczenie i pomoc, a po powrocie koleżanki skończyłby mi się okres wypowiedzenia i "papa" bo nie byłabym juz potrzebna. Wczoraj sama podjęłam próbę rozmowy z szefem pytając co dalej, ale próbował się migać od konkretów, nie dajac mi wprost odpowiedzi jak to będzie.... co mam o tym myśleć? czy oni rzeczywiście chcą tak zrobic jak mi się wydaje??? Czy ich obowiązkiem jest poinformować mnie szybciej co do przyszłości w pracy (chociażby tydzień, dwa przed końcem umowy)? Czy mogą czekać do końca umowy??? Jestem młodą osobą i jest to moja pierwsza praca wiec bardzo proszę o radę kogoś kto jest bardziej doswiadczony w tych sprawach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak, chca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×