Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bo ja sie nie znam

co na obiad w takie upały?

Polecane posty

Gość bo ja sie nie znam

co polecacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na szybko to marchew z groszkiem he he :) Albo jakis chłodnik , no ale z tym troche roboty juz jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilialuiza
Chłodnik:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majamka
Ryż na mleku (lub makaron) z wszelkimi owocami. Szybkie, tanie i smaczne, a do tego lekkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wiem jak to sie nazywa poprawnie ale my na to mowimy- zimny barszcz. przegotowana woda do tego smietana pieprz sol i duuzo ogorka i szczypiorek. i to do ziemniakow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mizerię ogórkową +kartofelki z koperkiem + jajo sadzone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
naleśniki z truskawkami, mniam grillowane warzywa i kartofelki z sosem jogurtowym młode ziemniaczki z masłem i koperkiem plus kwaśne mleko, może być też sałata albo ogórki ze śmietaną dużo różnych sałat i ziółek plus kawałek ryby pieczonej w piekarniku albo na grillu sushi spring rolki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jogurt naturalny lodowaty i cała masa surowych warzyw, do tego koperek i gotowane młode ziemniaki, albo i bez nich. Dużo pomidorów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscia
w upaly chodzi chyba glownie o to, zeby nie nagrzewac kuchnie gotowaniem lub pieczeniem, wiec cos na zimno, ale niech to nie beda same warzywa, bo sie po prostu nie najesz. salatki z dowolnych mieszanych warzyw, sos na bazie jogurtu, a do tego np. ryba z puszki, ser feta, lub jak masz juz ugotowane jaja, upieczone mieso, sucha kielbasa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SŁOWICZKA
chłodnik, sałatka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tam normalne obiady jem.Zaden upał mi nie przeszkadza.Tak samo jestem głodna i tak samo mi wszystko smakuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karinka29
kefir lub maślanka z. nowymi ziemniaczkami i mizerią lub makaron z truskawkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla mnie niewazne, ze jest upał. dla mnie najważniejsze, jest to, że teraz jest sezon na mase fajnych warzyw. na pewno mlode ziemniaczki z koperkiem i mizeria.. mm :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ziemniaczki, kefirek, koperek i jest pyszny obiad! ;)) albo polecam po prostu wszelakiego typu sałatki - ja dzisiaj miałam sałatkę z sałaty zielonej, pomidorów, papryki i pysznego sera z sosem jogurtowym (pyszny i tani z Polo marketu, mają teraz w gazetce, polecam! - nie trzeba samemu tworzyć sosów). ah, no i jeszcze kalafior gotowany albo panierowany! pychota!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do pani wyzej co gada o sosie:
sammemu stworzyc sos do nawet nie minuta roboty. a te gotowe to same syfy - niezdrowe oleje, cukier, gumy, konserwanty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sezon na młode ziemniaczki... z Maroka np. bo nie z Polski, gdzie były sadzone z miesięcznym opóźnieniem i póki co, są wielkości śliwki węgierki, w najlepszym wypadku ogórki i pomidory też szklarniowe, jak przez cały okrągły rok kapusta i kalafiory spod folii sezon to mamy na truskawki co najwyżej i botwinę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja generalnie latem jem: Ziemniaki ,jajko + mizeria lub maślanka lub kalafior lub fasolka szparagowa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bzdeciok
najgorsze jest to, jak ludzie nieraz na warzywa daja takie cos ohydne brazowe z patelni. to ma taki przebrzydly smak, ze cale warzywa zepsuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to sie nazywa bułka tarta z masłem ciamajdo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
glupia ewko, tak czy inaczej teraz warzywa sa tansze i na pewno lepsze w smaku chociazby pomidory wiec juz nie pisz tych swoich tepych wypocin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czerstfy ponczeg
teraz najlepsze są młode ziemniaki z jajkiem albo fasolką szparagową ;) kuskus z dodatkiem przeróżnych warzyw rybka z patelni grillowej lub warzywa np bakłażany lekkie smaczne i zdrowe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja już kupuje młode ziemniaki polskie na rynku... U mnie dziś młode ziemniaki z koperkiem, kalafior z masłem i bułką tartą i jajko sadzone:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehehe :)
Ewa, 33- a ty co taka upierdliwa ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ewa ty jak cos p*****lniesz-to w piętach zastyga.Jakie kartofle ?Ja na dzialce mam swoje wlasne ,ty jeszcze z Maroka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziuniowa 35
na obiad w moim domu Robię faszerowane papryki z mięsem kupione w Łodzi w Biedronce;):) - Najlepsze Zielone:):):):):) http://biedronka.okazjum.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×