Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość M29+

Związek bez seksu

Polecane posty

Gość M29+

Witam wszystkich Jestem 29 letnim mężczyzną, i mam taki problem bo od 2 lat jestem z kobietą która ma obecnie 25 lat... Od początku naszej znajomości ani razu nie było stosunku.. Chociaż ja mam 2 związki za sobą których był seks co dla mnie jest normalnością to w tym związku który chciałbym zalegalizować :) brakuje seksu... i ostatnio nawet o to się kłócimy i są napięcia... A po jednej kłótni gdy powiedziałem ze już nie wytrzymam i zerwę, bo nie che zdradzać cię to odpowiedziała ze proszę zrywaj z tak głupiego powodu... Kocham Ją dlatego jeszcze tego nie zrobiłem ale nie wiem czy to tak ma faktycznie wyglądać... A moja partnerka jest dziewicą, ale przede mną miała przez 4 lata chłopaka... Proszę o poważne odpowiedzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawiedziony1410
wow, gość z nią wytrzymał cztery lata? szacun. Czemu ona nie chce uprawiać seksu? Religia czy ma coś z głową? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ale, że co? Mówi że jak ją poślubisz to będzie seks? Czy chce zabrać dziewictwo do grobu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M29+
ze niby po ślubie...chociaż oralny czy analny seks był... więc nie wiem czemu tak się upiera...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nosz kużwa, to jaka z niej dziewica? to ladacznica mająca błonę dziewiczą uprawiająca praktyki seksualne typu oral i anal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestemkobietaiciwspoczuje
anal był a normalnego nie było? ściemniasz ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chyba zartujesz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niektóre kobiety mają taką blokade , np boją się niechcianej ciąży czy coś. I to nie kwestia czy do ślubu czy nie, to kwestia psychiki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
NIE Ściemniam serioooo niech mnie piorun strzeli jeśli kłamie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na początku pomyślałam,że musi to byc jakaś wartościowa i wyjątkowa dziewczyna,wielu facetów nawet jak są w związkach, seks jest dla nich bardzo wazny. Pomyslalam ze musi byc wyjątkowa, skoro była wcześniej z facetem 4 lata bez seksu, teraz Ty jesteś z nią 2 lata,ale skoro byl seks oralny i analny to przepraszam za okreslenie ale jest tak glupia i mysli ze nadal jest dziewica,nie grzesz nie wiem? ale chyba nie jest taka idiotka,,moze cierpi na pochwice?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na początku pomyślałam,że musi to byc jakaś wartościowa i wyjątkowa dziewczyna,wielu facetów nawet jak są w związkach, seks jest dla nich bardzo wazny. Pomyslalam ze musi byc wyjątkowa, skoro była wcześniej z facetem 4 lata bez seksu, teraz Ty jesteś z nią 2 lata,ale skoro byl seks oralny i analny to przepraszam za okreslenie ale jest tak glupia i mysli ze nadal jest dziewica,nie grzesz nie wiem? ale chyba nie jest taka idiotka,,moze cierpi na pochwice?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem co mam myśleć o tej całej sytuacji, mam obawy co do niej.. od 3 miesięcy jakieś dziwne sytuacje stwarza.. zachowuje się jak by coś było nie tak... A ja mam dosyć martwic o wszystko.. mam swoje lata i chce mieć w pełni normalna kobietę.. Wiec poważnie drodzy czytelnicy kafeterii jak to widzicie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościówa290
To Ty autorze chyba jesteś jakiś nie teges skoro o tak ważne rzeczy pytasz obcych ludzi na kafeterii.Zamiast pogadać poważnie ze swoją dziewczyną i delikatnie wypytać o powód jej awersji do seksu to Ty chcesz porad jakiś oszołomów i nieudaczników jacy często siedzą na tym forum.Ja poszłam po rozum do głowy i przestałam tu zadawać pytania a wierz mi miałam o wiele poważniejsze problemy.Jak ją kochasz to podejmij jakieś konkretne kroki a nie się bawisz w jakieś dialogi z ludźmi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc 29
gościówa290 rozmawiałem z nią od 4 miesięcy... i nic dlatego pytam sie na kafeterii ... bo lepiej z obcym pogadać bardziej wiarygodny jest obcy niż kumpel czy kumpela.. która nie che zranić żadnych stron.. Od powiedzieliby cie co i jak waszym zdaniem widzicie.. zerwac czy jeszcze raz pogadać ostatecznie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×