Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Atrea

Wasze sposoby na blizny po trądziku

Polecane posty

Witajcie :) Od kiedy biorę tabletki antykoncepcyjne, problem trądziku praktycznie znikł, ale na twarzy pozostały mi nieestetyczne blizny po nim. To wyklucza chodzenie bez podkładu, a niedługo wakacje, fajnie byłoby móc swobodnie wyjść na plażę :) Macie może jakieś sprawdzone sposoby? Komuś udało się zwalczyć takie blizny albo chociaż je zmniejszyć? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niektorzy beda ci lasery zachwalac, jednak ja jestem za mikrodermabrazja korundowa. Zrobisz ja u dermatologa albo u kosmetologa. Jezeli chcesz zrobic juz teraz latem, to przez 2 tygodnie po mikrodermabrazji bedziesz musiala uzywac kremow z wysokimi filtrami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widziałam jak u Szczyta robili dermabrazje i lasce wygładzili poliki z bliznami, dołkami, poprawa była ogromna. Zależy jakie masz te zmiany, bo ten zabieg to hardkor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dominika na
Zabieg nie musi byc hardkorem :) wystarczy, ze zluszczanie rozlozy sie na pare zabiegow, np. co 3-4 tygodnie i bedzie sie to robic stopniowo, a nie od razu az do krwi :) wtedy bedziesz miec zaczerwieniona twarz tylko przez pare godzin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×