Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość a co mi tam :)

marzec 2014:)sa juz jakies ciezarowki?;)

Polecane posty

Gość a co mi tam :)

Trzymam za was kciuki. Moj marcowy synek spi sobie w wozku obok mnie. Pamietam jakby to bylo wczoraj,jak z niecierpliwoscia czekalam na testowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
myślę, że najszybciej będą dziewczyny testować za tydzień :) w tym i ja :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co mi tam :)
Mysle ze juz testuja. Ja mialam termin na 12marca a testowalam 28 czerwca.wiec te z poczatku marca powinny juz wiedziec:)w taki razie zycze udanych poczec ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość farbeczka11
jak wszystko pójdzie dobrze,to ja się dopisuje:) dopiero początek ale jestem dobrej myśli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rrrrrrrryyyyytttt
Ja tez tu sie dopisuje jesli wszystko sie uda.... ale narazie wychodzi mi 25marca:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja chyba będę juz na kwiecien ,ale jakby nie było kwietniówek to tu się dołączę.pozdrawiam testujące

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rrrrrrrryyyyytttt
A Wy sie testowalyscie? Jakies objawy cokolwiek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kitka28
Witam, dołączam do wątku :) 2 testy wykazały 2 kreski, dzisiaj idę na wizyte do lekarza na potwierdzenie :) wg moich obliczeń dziecko będzie albo z końca marca albo z 1 kwietnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość avaqqq
Jakie macie objawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość farbeczka11
ja od dziś zaczęłam czuć się kiepsko.już 5 razy wymiotowalam, ale ja się z tego cieszę...maluch daje o sobie znać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość farbeczka11
twrmin mam na 18go marca:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikuska2020
Hej dziewczynki!! Dopisuję się do was. Termin mam na 17-21 marca. Obecnie jestem w 9 tc. Jestem już po 2 wizytach u ginekologa maleństwo rozwija się prawidłowo, serduszko już bije i nawet na ostatnim USG maluszek się poruszył. Mam małe zagrożenie (skłonność do odklejenia pęcherzyka płodowego, ale jestem dobrej myśli. O maleństwo staraliśmy się z mężem przez 21 cykli, a musi być dobrze i nie ma innej opcji. Objawów ciążowych w sumie nie miałam jedyne co się u mnie pojawiło, ale to już po pozytywnym teście to senność i bolesność piersi. Przed terminem @ miałam objawy typowo na @ + podwyższona temperaturka w 1 dniu @ i przez 3 kolejne w 4 dniu zrobiłam test wynik pozytywny. Teraz kolejna wizytę mam zaplanowaną na 3 września i juz nie mogę się doczekać. Dla wszystkich przyszłych mam gratulacje!!! A dla starających się powodzenia!!! Trzymam za wszystkie mocno kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×