Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

gdzie kupię tanie i dobre salami

Polecane posty

Gość gość

Jak w temacie. salami nie ma być na pizzę, tylko w formie przystawek, zatem musi być smaczne! macie jakieś koncepcje? jakaś sieciówka mięsna, jakiś market? Jakie w ogóle polecacie najlepiej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzisiaj i jutro w polomarkecie jest salami fiesta na promocji o połowę przecenione! w ogóle fiesta z rodzajów salami to chyba jedno z lepszych jakie lubię :) do wszystkiego się nadaję, ale najlepsze to chyba samo bez niczego na przystaweczkę. mniam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
S********jc*e z tym spamem tego durnego sklepiku, aż tak wam się ten szajs nie sprzedaje, że trzeba ludzi na chama zaganiać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aż tak bardzo Cię mam kultury nie uczyła, żebyś musiał mięsem rzucać na forum? nieważne reklama czy nie, przynajmniej jest grzecznie. a z takim językiem do do rynsztoku chłopcze (jak dziewczyno, to jeszcze gorzej)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kulturalnie to ja się mogę odnosić do ludzi kulturalnych. Spamer dla mnie nic z kulturą wspólnego nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Salami jest dostępne w każdym sklepie ze stoiskiem mięsnym, więc nie powinno być z tym problemu, ale przy okazji robienia zakupów na frisco.pl tez można po okazyjnej cenie zamówić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeszcze z kiszeczki jest dobre salami, maja kilka rodzajów. bo Tobie chodzi o takie najzwyklejsze, czy moze jakieś z papryka, pieprzem...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w polomarket. to akurat sklep, ktoremu mozna zaufac - polski kapital i polscy dostawcy, wiec jedzenie zawsze jest sprawdzone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakie salami bo nie rozumiem w czym problem 333 www.youtube.com/watch?v=X9NY5T6P4A4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×