Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Elżbieta Sz.

Tablet dla syna

Polecane posty

Gość Elżbieta Sz.

Witam serdecznie. Mój syn w przyszłym miesiącu obchodzi 18 urodziny. Córka podpytała go o to, co chciałby dostać. Odpowiedź brzmiała: a) samochód, b) tablet. Oczywiste jest, że na samochód dla syna mnie nie stać, więc chciałabym kupić mu tablet. Mąż powiedział, aby wybrać coś do 400zł - ale sam nie może się tym teraz zająć, a ja chcę już mieć prezent w domu, by nic po drodze nie wyskoczyło. Szukam, szukam, szukam i znalazłam coś takiego: http://tanio.net/tablet-goclever-orion-70-klawiatura.html - ponoć nowość, premiera, więc nie powinien być zły :) albo na Allegro znalazłam to: tablet-goclever-t76-gps-tv-kamera-nawigacja-dvb-t-i3285555748 .html - nawigacja GPS? (dopiszcie, proszę, domenę Allegro, bo nie chce się wkleić ;/) Co lepiej wybrać? Tablet z nawigacją czy tablet z lepszymi parametrami? Może mi ktoś doradzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Radosław Kowalski
Tablety, który podałaś posiadałaś dość mocno się różnią. Porównam Ci je: >>> Tablet GOCLEVER T76 GPS TV Kamera Nawigacja DVB-T Procesor TeleChips 8925 1GHz (Cortex A5, GPU Mali400) Pamięć 512 MB RAM DDR3 Rozdzielczość/kolory 800x480 / 16bit kolor System operacyjny Android 4.0.3 Ice Cream Sandwich Ładowarka sieciowa Ładowarka samochodowa Uchwyt samochodowy G-sensor 360°, Rotation sensor 2 x Kamera (0,3 Mpix przednia, 2,0 Mpix tylnia) Odbiornik GPS MT3339 Tuner DVB-T MPEG4 Transmitter FM >>> Tablet GOCLEVER Orion 70 z klawiaturą i etui Procesor Allwinner A31 1GHz (QuadCore Cortex A7, 8core GPU PowerVR SGX544MP2) System operacyjnySystem operacyjny Android 4.2 RAM 1GB DDR3 G-sensor 360° Kamera Przednia CMOS 0.3 Mpix Akcesoria Ładowarka, kabel USB, kabel OTG Klawiatura Etui z klawiaturą Pytanie brzmi... Czy Twój syn sprawi sobie samochód? Jeśli tak - czy będzie kupował osobną nawigację? Czy może potrzebuje po prostu dobrego tabletu? Wtedy wybierz Orion 70. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elżbieta Sz.
Dziękuję Ci za odpowiedź. Syn raczej w najbliższym czasie nie będzie kupował samochodu. Marzy o tym, ale na razie nie bylibyśmy w stanie go utrzymać, choć mieszkamy pod Warszawą i przydałby się drugi. To mówisz, że lepszy byłby ten pierwszy tablet? A jakieś inne marki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miro1996
Ja to bym chciał ipad apple :-]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak szukałam tabletu to ktoś na forum mi napisał, że na pewno nie poleca marki Lark i Goclever bo jest to najczęściej reklamowany sprzęt. widzę, że szukasz po mniej znanych markach - słyszałam, że firma Kruger&Matz ma fajny i niedrogi sprzęt, w tym między innymi tablety, możesz sobie o nich poczytać. a jakbyś chciała porównać sobie różne tablety to poniżej wysyłam Ci link, który może ułatwi Ci wybór. http://www.tabletmaniak.pl/95644/najlepszy-tablet-7-do-1000-zl/section/17/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Radosław Kowalski
Elżbieto Sz.: Nie ma sprawy. Inne marki... Zastanowię się jeszcze i odpowiem, dodałem temat do zakładek i jeszcze się odezwę. Pacynienko: Wszedłem na stronę, którą polecasz i mam wrażenie, że ta firma może i powinna zajmować się designem, ale tabletu bym u nich nie kupił. Dla mnie liczy się jakość (design jest na szarym koncie, zresztą tak się reklamują: "Unikalny design stworzony dla Ciebie. Tutaj to Ty ustalasz zasady gry. Witaj w świecie Krüger&Matz."), a dla Elżbiety dobry stosunek jakości do ceny. Myślę, że wybrała nieźle. Dobre parametry w słusznej cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam Goclever Orion 101 w kolorze bialym. Ma az 10 cali, jest w bialym kolorze, przez co wyglada troche jak Apple. Wydalem ponad dwa razy wiecej niz Ty mozesz wydac, ale na pewno nie psuje sie i jestem zadowolony. Kosztuje przy tym dwa razy mniej niz kiepski iPad Apple. Wybierz model bez nawigacji GPS, bo po co synowi nawigacja. Bedzie chcial nawigacje, to poprosi o nawigacje. Zanim kupicie samochod, to mapa juz nie bedzie aktualna. Teraz mu to nie jest potrzebne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję wszystkim za odpowiedzi. Jeszcze przemyślę sprawę, chętnie poczytam Wasze spostrzeżenia i napiszę tu jakoś po weekendzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no a dla mnie design jest równie ważny (w końcu jestem kobietą ;)). Elżebieto daj znać jaki model w końcu wybrałaś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie zgadzam się, że kruger powinien się zajmować tylko designem. Znam tę firmę i uważam, że sprzęt audio mają bardzo dobry. Z tabletami też się prężnie rozwijają, więc nie warto ich skreślać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jak już kupisz ten tablet to polecam do ściągnięcia fajną gazetę dla mężczyzn - w tym numerze akurat jest obszerny wywiad z Hołowczycem :) - magazyn nazywa się Mannish - http://www.mannish.pl i jest darmowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli zdecydujesz się na kupno tabletu to niewątpliwie warto też zainwestować też w akcesoria GSM przeznaczone do takiego sprzętu. Folia ochronna na ekran lub obudowa żeby się nie porysował. Ja ostatnio znalazłem kilka ciekawych rzeczy dla mojego tabletu na http://satland.pl/ssi/w,PAGE-MENU_GORNE-Start.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chcecie znaleźć tablet w jakichś normalnych cenach zajrzyjcie do działu elektronika na allinside.pl. Tam można kupić prosto od producentów taniej, bez procentu dla pośrednika ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No też byłabym za allinside. Mam stamtąd sprzęt elektroniczny i jest super. Dobra jakość, a cena bardzo niska. :) Nie ma co przepłacać za znane logo skoro można mieć taką samą jakość taniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
swego czasu szukałem dla siebie,postawiłem na ilośc pamięci RAM min 1GB (to coś zapewnia płynna pracę tabletu),wbudowany modem 3G (dzięki temu mam możliwośc internetu gdziekolwiek jestem),wielkosc ekranu (8 cali jest OK),możliwośc dzwonienia z niego (czasem się przydaje -choć to akurat uboczny dodatek . Wybór padł na PRESTIGIO Tablet PRESTIGIO MultiPad 2 Ultra Duo 8.0. Miałem go rok,wcześniej miał go kolega,nigdy nie zawiódł,dałem synowi-za stary jestem do patrzenia na takie ekraniki. Tablety zapewnią dozgonna pracę okulistom-tak uważam. Acha-ten tablet kupisz juz od 399 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
iPad nie jest wart swojej ceny. Zreszta wszystkie produkty Apple to produkty dla snobow i dla tych ktorzy lubia pokazac "ze maja" :P Ostatnio Lenovo weszlo na rynak tabletow i ich produkty sa zupelnie OK :) ja kuilam sobie niedawno Lenovo IdeaTab A10-70 10,1" 16Go. Ma dobre parametry a cena na kolana nie wali, jest wart swojej ceny..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przede wszystkim należy się kierować wytrzymałością, pojemnością, oprogramowaniem, grafiką.. Ja swój dobry tablet kupiłam na allinside.pl za niską cenę, a bardzo dobry sprzęt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli szukasz tabletu dla syna a masz ograniczony budżet i chcesz wybrać ten z najlepszymi parametrami to z pomocą przyjdzie tobie strona internetowa http://www.cozacena.pl/ Porównasz sobie ceny tabletów i wybierzesz ten najlepszy. Nie musisz wychodzić z domu wszystko robisz za pomocą tej strony oraz zaoszczędzasz czas na niepotrzebne bieganie po sklepach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×