Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Emilia2

Bella zaglądasz tu ?

Polecane posty

Witaj Piękna no u mnie bez zmian . Myslalam że już tu nie zaglądasz .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety a miałam tu dzisiaj ochote troche popisac, wiem ze Emilia ma niezłą fantazje do rozbudzania:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To prawda:) Bardzo fajnie przelewa emocje połączone z orgazmem. Wczoraj mnie tak pobudziła że nie mogłam się opanować przed masturbacją:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojj musimy sie tu kiedys wszystki razem spotkac, tak dzisiaj za mna rana chodzi ochote na pieszczoty, ze chyba zaraz wyciagne swojego różowego "przyjaciela"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam żelowego olbrzyma i wibrującego masażystę perełki:) Uwielbiam używać oba naraz,jest bosko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mmm olbrzyma...? mój też jest wielki! musze przyznać ze na poczatek mialam z nim problemy żeby go "umiescic" w sobie, ale teraz jest cudownie, nie ma to jak porzadny sprzet, co nie? Witamy Cie Emilio:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Jest większy niż mojego męża:) Na samą myśl mam mokro. Chwilowo jestem sama więc chyba sobie pomasuję perełkę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój też jest większy niż mojego ex... i grubszy przede wszystkim. Jasne możesz się dołączyć? Czy ty tez Emilio masz jakies zabawki? Eksperymentowałaś z czyms? Ja już siedze i dotykam się od 5 minut, ale czuje ze mam takie ciśnienie dzisiaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam zabawek . Próbowałam wkładać tylko różne drobne rzeczy no i palce . Fajnie zaczynaćie już zaczyna mi płynąć . Zaraz pobawie się swoją myszką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja dwa paluszki już błądzą w srodku i szukaja rozkoszy... wyciągnęłam tego olbrzyma i trzymam go w ręce, tak mnie to podnieca, wyobrazam sobie was jak siedzicie i sie piescicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj dziewczyny długo kazecie na siebie czekać, ja już odpływam powoli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubię od tyłu,tak głęboko wchodzi:) Ale teraz robię to paluszkami,nogi szeroko rozłożone i jedną ręką masuję myszkę a drugą piszę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×