Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość JoAnka111111111111111111

Wibrator - z prezerwatywą czy bez?

Polecane posty

Gość JoAnka111111111111111111

Do dziewczyn używających wibratora: czy stosujecie na niego prezerwatywę? Obudowa wygląda raczej solidnie, więc wilgoć nie powinna się raczej przedostać do mechanizmu, ale dochodzą też kwestie higieny, chyba praktyczniej jest używać prezerwatywy niż to później myć.. Jak wy dbacie o swoich "sztucznych facetów? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Joanka z tego co ja wiem to nie używa sie gumki do wibratora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie używam, choć przyznam, ze właśnie poprzedni wibrator zalatwilam sobie podczas mycia. A potem zmadrzalaam i kupiłam lepszy i już nie ma problemu z myciem bo jest wodoszczelny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej nei nei bo wibratora sie nie myje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JoAnka111111111111111111
Ja zauważyłam, że po zdjęciu gumki, był wilgotny, nie wiem jak to się przedostało pod gumkę, i wibrator i guma dobrej jakości. Jestem tak seksowna, że nawet wibrator się na mnie napala :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JoAnka111111111111111111
Ten wątek nie służy wabieniu niewyżytych samców. Jak nie masz merytorycznych uwag odnośnie treści tematu, to idź na inny wątek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna z Nieporętu
Gumki na wibrator używa się tylko wtedy, gdy wibrator jest używany przez wiele różnych osób. Czasem panie w swoich grupach (w szkole, w pracy) pożyczają sobie wzajemnie swoje gumowe rumaki, warto wtedy założyć gumkę, czszególnie gdy wibrator używany był do analu. Jak masz go tylko dla siebie to traktuj go jak stałego partnera i nie używaj gumki, wystarczy , że bierzesz pigułki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawiedziony1410
Anna ukradłaś mi żart, właśnie miałem to pisać ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JoAnka111111111111111111
To są jakieś specjalne pigułki do konserwacji wibratorów?? Jak się to stosuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cyt.: Jak masz go tylko dla siebie to traktuj go jak stałego partnera i nie używaj gumki, wystarczy , że bierzesz pigułki. DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD Kuźwa nie wiedziałem, że wibrator może zapłodnić, bo skoro mowa o równoczesnym braniu pigułek antykoncepcyjnych. Ale dobre!!!!!!! A, że jest to możliwe to poczytajcie: biała kobieta wierna białemu mężowi urodziła murzynka, gdyż mąż przyniósł plemnik murzyna pod napletkiem , który rżnął jakąś dziwkę, u której wcześniej był mąż. Podobnie może być z wibratorem. Dlatego należy go myć, zakładać kondom, sterylizować i brać, na wszelki wypadek, pigułki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×