Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość klamka0000000001

POMOCY!!! POŁAMAŁAM KLAMKĘ !! SUPER GLUE NIE SKLEJA :(

Polecane posty

Gość klamka0000000001

Drzwi mi sie obsunely,tak ze jak zamykam do nachodza na sciane,i zeby je zamknac to trzeba mocno pociagnac do siebie.No i dzisiaj tak sobie zamykam te drzwi,i nagle upadam do tylu zupelnie nie wiem czemu,patrze a w reku pol klamki ;( do tego jeszcze te drzwi sa zamkniete i nie moge ich otworzyc.Probowalam je wywazyc ale nie udalo sie.Probowalam super glue ale jak naciskam to odpada.Co mam zrobic ,zeby drzwi otworzyc ? Pomocy prosze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klamka0000000001
;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kup nową klamkę w składzie budowlanym http://www.skladbudowlany-zuromin.pl/ i wymień ją. Myślę, że to powinno pomóc. Ewentualnie pomyśl o wymianie drzwi skoro mówisz, że się przesuneły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaszcze u rubika
ale po co ci klamka nie mozesz sobie zamontowac drzwi bezklamkowych dzialajacych na klasniecie w dlonie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli są to drzwi wejściowe to większość zamków można otworzyć za pomocą klucza, bez naciskania na klamkę. Jeśli drzwi faktycznie źle się zamykają to trzeba je wyregulować na zawiasach. Jeśli nie będą zamykać się swobodnie to po nie długim czasie każda klamka się uszkodzi, nie koniecznie musi to wyć urwanie rękojeści. Prawdopodobnie to może być czas na wymianę ale drzwi a nie samej klamki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W takich wypadkach można kombinować z śrubokrętem, można wzywać ślusarza, no i oczywiscie wymiana na coś sensownego a nie klamka z obi za dwie dyszki - sprawdz sobie chociaz klamkidrzwi.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×