Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Chochlikowa

Jak pozbyć się cellulitu, obwisłych ramion, brzucha etc.?

Polecane posty

Gość Chochlikowa

Jak w temacie. Nie chodzi mi o zrzucenie kilogramów, tylko tak naprawdę o schudnięcie - pozbycie się tych obwisłych ramion, fałdy na brzuchu, wielkiej pupy, ogromnych ud i obleśnych kolan. Nie mam pojęcie ile ważę, bo waga to najbardziej depresyjna rzecz jaką można mieć w domu i po prostu rezygnowałam z zakupienia nowych baterii. Strzelam że około 10-12kg musiałabym zrzucić. Aczkolwiek, co ma waga do tego, skoro po ćwiczeniach miejsce tłuszczu zajmują mięśnie i waga może dużo się nie zmienić (a tylko pojawić się płacz i zgrzytanie zębów bo "efektów na wadze nie widać")? Chodzi mi bardziej o to, żeby na MNIE było widać efekty, a nie na jakimś urządzeniu. Do rzeczy: 1. Niestety, ale jakoś genetycznie jestem przeklęta otyłością. Większość kobiet w mojej rodzinie jest otyła ;/ 2. Na żadne diety nie przechodzę. Byłam parę razy i naprawdę, życie wydawało się być wtedy szare i do d**y ;/ Oczywiście ograniczam słodycze, niezdrowe i tłuste jedzenie. W ogóle raczej mało jem, bo nie jestem za bardzo głodna (szczególnie w te upały). Głównie śniadanie (jakieś musli, serek wiejski, ananas) no i jakiś porządny obiad. Tak to raczej mam pragnienie na wodę niż głód na jedzenie. 3. Zaczęłam biegać (3 minuty biegu, 3 marszu). Około 40 minut. Nigdy w życiu nie biegałam (wręcz nienawidziłam) więc wolę na początek nie szaleć za bardzo. Na początek oczywiście rozgrzewka i brzuszki. Czy mogłabym coś jeszcze dodać (ćwiczenia) do tego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Siłownia i ćwiczenia z obciążeniami, plus oczywiście PRZESTAŃ robić brzuszki (chyba, że chcesz skończyć z dyskopatią?). Tutaj np. masz foty motywujące (zjedź do połowy strony): www.sfd.pl/agak__rekompozycja_str.79_%2F_podsumowanie_redukcji_I._str.68%2C_II._str.124-t472720-s68.html A tu podstawy tego, co powinnaś wiedzieć: www.sfd.pl/Odchudzanie_%C5%81opatologicznie,_czyli_odpowiedzi_na_najcz%C4%99%C5%9Bciej__zadawane_przez_kobiety-t585708.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qquak
jak cię stać na zabiegi u kosmetyczki/spa itd to na pewno warto. jak nie, to mogę polecić figurę forever - taka herbatka, smakuje jak normalna owocowa - owoce leśne czy porzeczka (generalnie spoko) ale ma kolagen i dobrze robi na skórę. oczywiście trzeba pic regularnie, ale jak nei chcesz przechodzić na dietę, a zmienić nawyki żywieniowe na stałe, to myślę, że to dobry początek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grzybowa_
no figura forever jest spoko, ale bez ćwiczeń nic nie zdziałąsz, musisz 3-4 razy w tyg cwiczyc intensywnie zeby spalic tluszcz i ujedrnic skórę, inaczej nie ma opcji. Figura dobrym suplementem ale samo nic sie nie stanie ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć Dziewczyny usmiech.gif Musicie wiedzieć, że aby się skutecznie odchudzić (i generalnie żeby przeprowadzić skutecznie większość kuracji) najpierw należy oczyścić organizm. Dlaczego? W zależności od stylu życia może być w naszym organizmie cała masa śmieci, które blokują w nim naturalne procesy. Eliminacja słodzików, pestycydów, konserwantów i sztucznych barwników pomoże oczyścić się organizmowi. Te elementy mogą powodować tycie, ponieważ blokują wątrobę. Jeśli wątroba jest zajęta przetwarzaniem dużej ilości toksyn, ciało szybciej odkłada tłuszcz, gdyż wątroba nie ma czasu na jego metabolizm i nie jest w stanie korzystać z tłuszczu jako źródła zmagazynowanej energii. W rezultacie nie tylko przybiera się na wadze, ale uniemożliwia się sobie jej skuteczne zrzucenie. Dieta pełna toksyn powoduje zwiększenie masy ciała. Po detoksie narządy są w stanie efektywnie wykorzystywać energię, która jest dostarczana podczas posiłków. W naturalny sposób się chudnie, ponieważ wątroba przetwarza jedzenie poprawnie, zamiast przechowywać wszystkie kalorie w postaci tłuszczu. Oczyszczenie z toksyn powinno polegać na odpowiedniej diecie, ruchu na świeżym powietrzu oraz suplementacji. Suplementem mogą być wodorosty, zielona herbata czy kapsułki z czosnkiem itd. Jest to wstęp do diety odchudzającej. Organizm dzięki temu jest lepiej przygotowany, a my nie musimy się katować. Jest po prostu łatwiej i szybciej. Prowadzę taki Program Oczyszczania Organizmu. Zapraszam dziewczyny ze Śląska do przyłączenia się tiens.programy@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mariczka123
Ja na cellulit stosuję taki preparat http://www.dslaboratories.pl/3,oligo.dx.html i używam go od kilkunastu tygodni i jakoś wraz z ćwiczeniami pomaga mi pozbyć się tego okropieństwa. Ćwiczę sama w domu i masuję ciało z cellulitem dwa razy dziennie. Wiem, że to mi pomoże. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podłóż się pudzianowi on cię dobrze wyciśnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tiszka
Na początek: -raz dziennie 1. Odpal youtube 2. wpisz Ewa Chodakowska 3. wybierz jeden z jej treningów 4. zacznij ćwiczyć przed laptopem -dodatkowo - trzymaj się następującej zasady: jedz: 1. śniadanie jak dla króla 2. obiad jak dla szlachty 3. kolację jak dla żebraka p.s. wagę odstaw w kąt, zaprzyjaźnij się z miarką ;) POWODZENIA!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KamilkaMoja
Na takie zmiany lykanie tabletek i kremy nic nie pomoga, szkoda sie truc. Ktos tu wspomnial o Maximusie i faktycznie ma niesamowite rezultaty!!! Na forach dziewczyny bardzo chwala mysle ze taki zabieg bardzo by ci pomogl. Zobacz sama na ich stronie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyznam, że zaskoczyło mnie to bardzo, ale istnieje program fitness, który umożliwia nabycie świetnej kondycji i super sylwetki ćwicząc tylko 7 minut 3 razy w tygodniu!!! Brzmi, jak szaleństwo, ale stosuję to już od kilku tygodni i widzę niezwykłe rezultaty. I . Możesz zarejestrować się tutaj: >>>> http://www.7minpolska.com/?id=Awiater

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Możesz zrobic sobie terapię mikroigłową ze specjalnym serum ujęrniającym i wyszczuplającym. Na stronie www.arkana.pl znajdziesz listę gabinetów, ktore mają takie zabiegi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koniczynka27
chciałam polecić figurę forever, ale widziałam,że tam wyżej jakieś dziewczyny o niej pisały, mogę się tylko dołączyć do pochwał, przy regularnych ćwiczeniach na prawdę pomaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja polecam plywanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobranoc_____
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×