Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Portal ogłoszeniowy

Polecane posty

Gość gość

Hej, słyszałyście o portalu ogłoszeniowym http://www.yeyqu.pl/? Można tam znaleźć ciekawe rzeczy. To taka rozwijająca się konkurencja Allegro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja trafiłam na niego przez jakieś forum i ostatnio kupiłam tam nawet rower treningowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widać, że portal dopiero raczkuje, ale mam nadzieję, że się szybo rozwinie, żeby monopolista Allegro nie czuł się zbyt bezpiecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość halina11312
Dla sprzedających swoją nieruchomość polecam serwis www.prywatnaoferta.pl - jest to portal, który zamieszcza za nas ogłoszenie na 100 stronach ogłoszeniowych np. gratka, olx, otodom... W ten sposób ogłoszenie jest bardziej widoczne, co za tym idzie - istnieje większa szansa na szybką sprzedaż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andre6
Ogłoszenia tyczące nieruchomości można swobodnie umieszczać na http://prywatnaoferta.pl a portal rozgłosi ogłoszenie na kolejne 100 w tym allegro czy gratce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onzisappcon1981wmdpd
Widać, że portal dopiero raczkuje, ale mam nadzieję, że się szybo rozwinie, żeby monopolista Allegro nie czuł się zbyt bezpiecznie Jasne http://links.redurban.ca/i

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieszkaST
Na pewno allegro traci obecnie sporo klientów i warto interesować się innymi portalami ogłoszeniowymi. Ja samochód sprzedałam na tej stronie https://motoryzacja.znajdzto.pl/ Tak więc na pewno istnieją w internecie alternatywy, trzeba szukac różnych portali ogłoszeniowych jak się sprzedaje jakiś przedmiot, zwłaszcza taki drogi jak samochód.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ostatnio szukałem dobrego portalu na którym mógłbym dodać ogłoszenie o moim samochodzie dodałem juz na allegro ale trzeba płacić za ogłoszenia ;( a ja nie chciałem kolejnych pieniędzy ładować w ogłoszsenia. Znalazłem portal Nokazja.pl i tam dodałem darmowe ogłoszenie mojego autka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolciapl
sporo jest tych portali , ale szkodqa czasu , żeby wszędzie dodawać ogłoszenie . ja poszłam na łatwizne i dodałam na " prywatna oferta " , jeden formularz i jedna opłata. narazie czekam na rezultaty :) chętnie napiszę coś jak się sprzeda . miłego dnia wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A portale z ogłoszeniami o pracę? Jakie znacie? Ja się zaczynam rozglądać za jakąś pracą na wakacje - znalazłam np. portal o pracy w Niemczech: www.praca-niemcy.com, w Belgii: www.pracabelgia.com, w Holandii: www.pracaholandia.com i Norwegii: www.pracanorwegia.pl. Ten ostatni najbardziej mi się podoba, bo chyba w Norwegii najlepiej można zarobić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam ten sklep. www.gajg.pl Sprzedażą internetową zajmujemy się profesjonalnie, dlatego wszystkie zamówione przez Państwa przedmioty dotrą na wskazany adres na czas. Wszystkie oferowane przez nas produkty możecie Państwo nabyć w atrakcyjnych i korzystnych cenach. Posiadamy bardzo szeroki asortyment. Zaopatrzysz się u nas w bieliznę zarówno damską, jak i męską. Dostępne są: biustonosze, stringi, koszulki nocne, nocne komplety oraz wiele innych produktów. Zajmujemy się również sprzedażą odzieży damskiej. W naszym asortymencie dostępne są: koszule, spódnice, spodnie, czapki, swetry, żakiety, kurtki i płaszcze. Kupicie u nas Państwo także zabawki i akcesoria dla dzieci. Oferujemy zabawki edukacyjne, AGD, lalki, samoloty, samochody, rowery i pojazdy, instrumenty oraz wiele innych atrakcyjnych zabawek. Państwa maluch będzie na pewno zadowolony i szczęśliwy. Nie ma nic cenniejszego na świecie niż uśmiech dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JanJanek
ja dodałem ogłoszenie na " prywatnaoferta "  za male pieniądze ogłoszenie było dodane na spora liczbę portali. Póki co jestem zadowolony bo telefony dzwonią , ale czekam na konkretnego kupca . No polecam ten portal. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×