Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Alimenty na córkę

Polecane posty

Gość gość

Rozwodzę się z żoną. Mamy córkę. Rozmawialiśmy na temat alimentów i zgodziła się wraz ze mną na kwotę 500 zł na miesiąc. Teraz gdy chciałem żeby podpisała umowę alimentacyjną nie zrobiła tego. Nie rozumiem tego??? Przecież i dla niej będzie lepiej bo będzie mieć pewność żeby będę dawał pieniądze na dziecko jak i będę uczestniczył w jej wychowaniu. Czy możecie mi wytłumaczyć jej zachowanie bo ja już zgłupiałem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ktoś coś powie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym na twoim miejscu załatwiła sprawę przez sąd-masz czarno na białym. Sąd określi kwotę,termin płacenia i formę. Przy okazji poproś o ustalenie kontaktów z córką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po prostu myślałem że sami potrafimy ale widzę że ją wzieło tak na anty że chyba tylko czeka do sprawy rozwodowej i nic nie będzie ze mną załatwiać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak jest pewniej dla twojej żony-na gębę można co najwyżej upaść a wszelkie umowy w których chodzi o pieniądze najlepiej spisywać w sądzie dla ciebie nie powinno być różnicy skoro chcesz płacić-dla niej pewność,że jak przestaniesz to z wyrokiem może udać się do komornika i je wyegzekwować od ciebie a jeśli nie będzie z czego wyegzekwować to na podstawie wyroku może alimenty uzyskać z funduszu alimentacyjnego a ty będziesz dłużnikiem funduszu-dzięki funduszowi wasze dziecko nie będzie głodowało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"ja już zgłupiałem.." Nie. Ty byłeś głupi już wcześniej. "umowę alimentacyjną" A co to za twór?? Prawo zna coś takiego??? Od kiedy???? "Czy możecie mi wytłumaczyć jej zachowanie" Bardzo chętnie. Ale muszę zbadać jej stan wyd*pcenia. Przyślij dane lub badaną ;):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×