Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kafeterianka21

Zrzucenie zbędnego tłuszczyku w 3 tygodnie;)

Polecane posty

Gość kafeterianka21

zapraszam wszystkie chętne na szybkie spalenie tłuszczu w niedługim czasie;) ja zaczynam od dzisiaj;) biegam, ćwiczę Mel B, rowerek, nie jem po 19 i oczywiście mż;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kafeterianka21
dziewczyny mam nadzieję żę jednak któraś dołączy;) z kimś raźniej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hallo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Holi K
Ja też właśnie postawiłam na odchudzanie. Trzeba przecież coś dla siebie zrobić, by zgrabnie wyglądać. Ćwiczę i stosuje diet od dietetyka. Ale ostatnio zastanawiałam się nad kupnem takich tabletek na odchudzanie http://nutrina.pl/1,hoodia-gordonii-plus.html . Nie wiem czy się na nie zdecydować, ponieważ nie ma mi kto doradzić. Może wy pomożecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chudniemy
ja mam troche wiecej czau bo do konca lipca:) do urlopu:) waze 61 - planuje schudnac do 55 wtym czasie, mam nadzieje ze sie uda. dzisiaj ide biegac, planuje biegac 3 razy w tygodniu, raz basen I do tego brzuszki albo jakies inne cwiczenia po 15 minut dziennie rano. Mialam problem ze zdrowiem, wiec musze delikatnie zaczynac, ale mam nadzieje ze beda efekty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kafeterianka21
hej! super że dołączyłyście ;) ja już dzisiaj mam za sobą 20 min rowerka i troszkę " swoich" ćwiczeń;) a za Mel B biorę się za jakąś godzinkę;) pogoda się zepsuła a chciałam dzisiaj pobiegać;/ HOLI co do tabletek to ja nie jestem przekonana... uważam że więcej mogą zaszkodzić niż pomóc;/ ale to moje zdanie;) ja niestety mam mało czasu, bo do 15 lipca więc ostro się wzięłam;) mam 168 cm wzrostu, waże 58 kg, waga jest ok ale zależy mi na zrzuceniu brzuszka, boczków i ujędrnieniu całego ciałka;) piszcie co tam u was;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chudniemy
kafeterianka - mamy podobny wzorst, ja 1.67, ale ja 3 kg wiecej:) u mnie teraz do zrzucenia brzuch I wycwiczenie nog, Wczoraj biegalam 4.5km dzisiaj postaram sie tyle samo. Slyszalam ze bieganie najlepsze efekty daje odchudzajace jak sie biega powoli w rownym tempie przez conajmniej 30 minut (do 30 minut nasze miesnie traktuja to jako rozgrzewke, a dopiero potem spallamy tluszcz). Dzisiaj biegam I 30 brzuszkow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć Dziewczyny:) Musicie wiedzieć, że aby się skutecznie odchudzić (i generalnie żeby przeprowadzić skutecznie większość kuracji) najpierw należy oczyścić organizm. Dlaczego? W zależności od stylu życia może być w naszym organizmie cała masa śmieci, które blokują w nim naturalne procesy. Eliminacja słodzików, pestycydów, konserwantów i sztucznych barwników pomoże oczyścić się organizmowi. Te elementy mogą powodować tycie, ponieważ blokują wątrobę. Jeśli wątroba jest zajęta przetwarzaniem dużej ilości toksyn, ciało szybciej odkłada tłuszcz, gdyż wątroba nie ma czasu na jego metabolizm i nie jest w stanie korzystać z tłuszczu jako źródła zmagazynowanej energii. W rezultacie nie tylko przybiera się na wadze, ale uniemożliwia się sobie jej skuteczne zrzucenie. Dieta pełna toksyn powoduje zwiększenie masy ciała. Po detoksie narządy są w stanie efektywnie wykorzystywać energię, która jest dostarczana podczas posiłków. W naturalny sposób się chudnie, ponieważ wątroba przetwarza jedzenie poprawnie, zamiast przechowywać wszystkie kalorie w postaci tłuszczu. Oczyszczenie z toksyn powinno polegać na odpowiedniej diecie, ruchu na świeżym powietrzu oraz suplementacji. Suplementem mogą być wodorosty, zielona herbata czy kapsułki z czosnkiem itd. Jest to wstęp do diety odchudzającej. Organizm dzięki temu jest lepiej przygotowany, a my nie musimy się katować. Jest po prostu łatwiej, szybciej, efektywniej. Prowadzę taki Program Oczyszczania Organizmu. Zapraszam dziewczyny ze Śląska do przyłączenia się tiens.programy@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julianka888
ja się już odchudzam prawie od, miesiąca! lekko nie jest ale jakoś sobie radzę :) rano rowerek, przed rowerkiem figura extraslim żeby szybciej się tłusczyk spalał, w miezyczasie dużo wody i zero słodyczy a wieczorem brzuszki. i już jestem 5 kg w dół ::):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość belindaana
julianka888 super efekt! Gratuluję! Dołączam do Was dziewczyny. Mam czas do połowy września. Chciałabym się pozbyć kilku kilogramów, ale przede wszystkim zgubić centymetry. Trochę ćwiczę w domu, zaczęłam biegać. Piję dużo wody, łykam detocell, staram się zdrowo odżywiać, ale nie jest łatwo. trzymajcie kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grzybowa_
Wow julianka gratuluje wytrwałości! A jak często bierzesz tą figure extraslim? Ona serio przyspiesza spalanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Działdowa
ja tez biore, ale rzadko, 2 razy w tygodni bo tak rzadko cwicze, ale z drugiej strony lepsze to niz nic. Ja widzę spory spadek wagi ale oprocz tego ze figura extraslim to jeszcze stosuje dietę niskowęglowodanową i łykam chrom, wiec sama nie wiem czy to figurka czy to wszytsko inne. zrobie test jeszcze :^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×