Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Amelkaa2013

Ciagle mowi o swojej byłej!

Polecane posty

Gość Amelkaa2013

Jestem z facetem dzieli nas duza roznica wieku bo aż 14 lat, jestem jeszcze młoda ale dojrzała. Moj Dawid jest rozwodnikiem, jego żona go puściła w kant, zakochała się w innym, wzięli rozwód, ona teraz jest szczesliwa ze swoim nowym facetem. Dawid nocuje u mnie jakies 5 dni w tygodniu, na 2 zjęzdza do mamy aby spedzić czas z córką, która juz teraz zreszta poznałam, jednak problem jest taki, że Mój ciagle mowi o swojej byłej. Ostatnio wziął sie nawet za pokazanie mi ich wspolnych zdjęc, oczywiscie kazałam mu to wyłączyć bo nie interesowały mnie zdjecia z imrez jakis rodzinnych. No ale dzien w dzien jest temat tej kobiety Dawid mowi ze nie potrafi tak tego przekereslic tych wspolnych 12 lat, tego ze maja dziecko, na poczatku mowił o niej Kobieta mojego życia, moja druga połowa itp. oczywiscie byli teraz juz takich haseł nie uzywa ale mimo wszystko ciagle mi o niej opowiada.. Tak czasem mysle, ze nie zrobilam dobrze wiążać sie z rozwodnikiem z dzieckiem tym bardziej że mam 22 lata dopiero, ale na poczatku wiadomo wszystko jest idealne.. tylko bardzo boli to, ze sie czuje że jest ktos z toba tylko po to zeby nie myslec o swojej ex .. Coraz gorzej widzę szanse na przetrwanie tego zwiazku mam ciagle nadzieje ze wkoncu zapomni o niej albo chcociaz przestanie tak sie z tym afiszowac jak bardzo ja kocha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zerwij z nim. Jesteś plastrem na rane . Jak sie rana zagoi on porzuci ciebie dla kogoś, kogo pokocha. Po co ci to dziewczyno...zaslugujesz na prawdziwa miłość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bylam taką Matką Teresą. Sam przyznał, że dużo mi zawdzięcza, że dzieki mnie się pozbierał i jest pewniejszy siebie. Fajnie. Tylko, że mówił to na odchodne, bo zakochał sie w innej. Ona juz nie będzie musiała o niego walczyć z duchami przeszłości. A ja ... Nie wiem kiedy się z tego otrząsnę. Zostaw go dziewczyno. To wampir emocjonalny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
musisz odejsc od niego to świr!!!znajdz sobie kogoś kto będzie tylko o tobie mówić,pewnie go kochasz ale to nic nie da kochać muszą dwie strony,zostw go zaszalej poznaj kogos innego,a ten imbecyl niech dalej marzy o bylej :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"jestem jeszcze młoda ale dojrzała." Ty jesteś taka dojrzała jak i ten stary siurek - poziom szkoły zawodowej dla dorosłych w systemie zaocznym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zerwij, zerwij. Czy on Cię kocha? Proszę Cię... Tak jak któraś tu napisała - etap przejściowy. Ty przejdziesz wszystkie użalania, będziesz robić za Matkę Teresę, a kolejna wejdzie na czystą kartę. Nie wierzę w taką miłość. A wiem to po sobie. Wykorzystuje Twoją empatię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sama wiesz ze Cie nie kocha... napisalas ze moglby chocby przestac afiszowac sie z ta miloscia. naprawde chcesz byc z kims kto cie nie kocha a w dodatku nie szanuje? bo gdyby szanowal to dbalby o twoje uczucia....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kocha swoją ex a z tobą jest bo nie ma się komuś wyżalić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×