Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Wiasta

Zjawisko TELEGONI

Polecane posty

Gość gość
ruskie dyrdymały!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokomo25
mne ineteresuje, opowiedz cos o tym bo nie chce mi sie ogladac, ale wezme ten temat do ulub

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znudzona...........
Taaa nawet mi az tak sie nie nudzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znudzona...........
Telegonia Telegonia to temat zakazany. Nie wolno o tym uczyć ludzi. Więc skoro nie wolno to ja i poniższy film przekażemy wiedzę na ten temat. Każdy stosunek seksualny pomiędzy ludźmi (i jakimikolwiek innymi formami życia też) sprawia, że dwie matryce energoinformacyjne - partnera i partnerki, nakładają się na siebie, trwale się ze sobą łącząc. To znaczy, że po każdym stosunku w Twoim ciele zostaje zapisana informacja o Twoim partnerze (nie ważne jakie żywisz do tej osoby uczucia). Ta informacja zapisywana jest w sposób trwały, niczym laser wypala informację na płycie CD lub DVD. Najgłębszy zapis dokonuje się w czasie PIERWSZEGO STOSUNKU, czyli wtedy kiedy tracimy dziewictwo. Cała energetyczna informacja o partnerze zostaje wyryta dosłownie w pamięci komórkowej wody Twojego ciała i zostaje tam na zawsze.... Niesie to ze sobą bardzo poważne skutki, widoczne w życiu. Ponieważ TA informacja zapisana podczas pierwszego aktu seksualnego będzie przekazywana CAŁEMU TWOJEMU POTOMSTWU, mimo że biologicznie i genetycznie Twój kolejny partner będzie kimś innym. A jeszcze dosadniej mówiąc, jeśli biała kobieta straci dziewictwo z kimś o ciemnym kolorze skóry, to mimo, że jej przyszły mąż jest biały i ona go w życiu nie zdradziła, to dziecko może się urodzić z ciemnym kolorem skóry (może nie musi), ale nawet jeśli nie będzie to kolor skóry to i tak to dziecko nosić w sobie będzie energetyczny zapis (czyli będzie przejawiać cechy) osoby, która nie jest jego ojcem, a z kim jego matka tylko straciła dziewictwo! Mimo przeogromnej ilości dowodów naukowych, laboratoryjnych i wprost z życia, nauka ta została zakazana i nazwana paranauką, jednak PRAWDA O NASZEJ SEKSUALNOŚCI POZOSTAJE NIEZMIENNA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiasta
Szyderco kochany, nie bądź taki sfrustrowany ;) nie jestem wstanie skrótowo, w kilku zdaniach napisać o czym mowa w tym filmie, nawet nie chcę, niech każdy sam oceni czy go to zainteresuje, poza tym nie musisz go oglądać teraz w całości, włącz kilka minut by się zorientować. Choć polecam obejrzeć do końca, zwłaszcza jak kogoś interesują uktyte i głęboko zakopane dzieje pradawnych słowian. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znudzona...........
najpierw wkleilam pozniej przeczytalam o k***aaa sory za to :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokomo25
bardzo interesuje mnie parapsychologia, i tzw. pseudonauka, ale uwazam,ze wcale nie jest taka pseudo np. w Niemczech normalnie rozne galezie para sa wykladane jako dziedziny uniwersyteckie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znudzona...........
No dobra nudze sie az tak :D ogladam jednym okiem film.Tu chodzi o to ze kazda osoba z która sypiasz wpływa na twoje zycie, zabierasz czesc jej energii i doswiadczen w swoja droge.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znudzona...........
wiec generalnie jesli ma mi sie w zyciu układac to musze dac d**y kilku z***bistym facetom :D tak aby wykasowac te łajzy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znudzona...........
szyderca :D jestes z***bisty? Ogarniety zyciowo, samodzielny, pracowity, masz farta zyciowego? Głupie pytanie :P nie byłoby Cie tu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znudzona...........
www.instytutarete.pl/filmoteka/filmy-z-wiedza/526-telegonia buhahah dla mnie to wyjasnienie dla meza dlaczego dziecko nie podobne do rodziców :D tak aby zony za zdrade nie z*****l i tyle ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiasta
Szyderco a jak myślisz, skąd teraz tyle dewiacji seksualnych lub chociażby homoseksualizmu? Może warto się zastanowić. Znudzona nie wydawaj tak płytkich opinii, jeśli nie poznałaś sprawy do końca, tak jak napisałaś chodzi o matryce w polu energoinformacyjnym i o zachowanie czystości rodu lub danej nacji. Dlatego kiedyś dziewictwo było tak chronione, do dziś są kultury w krórych męśczyzna za żonę weźmie tylko dziewicę, na matkę swoich dzieci, choć sam na boki pierzpy się z kobietami innych nacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szyderco, nie p*****l goopot :D jakie masz inne zalety?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli wychodzi na to, że trzeba sypiac tylko z bogatymi i pięknymi a jak nie, to masturbacja? Wtedy urodze kopie samej siebie? Ale ch***, nie zgadza się, bo zgodnie z tym twwierdzeniem to moja córka powinna mieć talent muzyczny, a nie ma :( jednak ruskim nie wierze :P I Chyba, ze to ziala też w odwrotna stronę! Wtedy każdy mój ex po takim imprintingu mojej osobowości płódzi super-ddzieci! Muszę się dokładniej przyjjrzec potomstwu moich przyjaciolek! Za miesiąc zdaam raport!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiasta
Dla bardzo leniwych http://www.youtube.com/watch?v=SxhMqrGgKX8 Bardzo was proszę nie spłaszczajcie tak istotnych kwestii w życiu człowieka, bo właśnie tą drogą z duchowych i bardzo świadomych istot staliśmy się prymitywami, co za swoje potrzeby uznają najeść się, w******ć, wyspać etc, byle czym, byle z kim, byle jak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiasta
nei nei sypianie z bogatymi i pięknymi nic nie da twoim przyszłym dzieciom, bo nie rozumiesz kwestii, a masturbacja jest wynikiem przedwczesnie rozbudzonej energii seksualnej, która źle skierowana, nigdy nie doprowadzi do zaspokojenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak zwykle niby oswiecona a na pierwszym z brzegu zarcie się wykłada. Oczywiście możesz wierzyć w te swojje hokus-pokus, nikt ci tego nie zabrania, ale mnie akurat to nie przekona. Jakoś wierze w wyższośc informacji przekazywanych przez gen niż jakąś matryce utworzona przedd 20 laty. A po drugie to powiedz mi kiedy to niby byliśmy tacy duchowi i oświeceni i kiedyz to w ddziejach ludzkości nie myśleliśmy o tym żeby się najesc, wysrac i rozmnozyc? Możesz snuć swoje bajeczki o oswieceniu ludzkości, ale nie zmienisz tym faktu, ze jesteśmy jedynie kolejnym ogniwem ewolucji. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiasta
Uwielbiam Was naprawdę, bez względu na wasze poglądy, lubie ludzi z poczuciem humoru. Szyderco kochany, Rosjanki zaczęły rodzić mulatów wiele lat po zakończeniu olimpiady, gdy w około nie było żadnych innych nacji, czytaj ze zrozumieniem proszę ;) Nei nei to nie( moje) hokus-pokus i nie zostało utworzone 20 lat temu (czy nikt w tym kraju nie rozumie tego co czyta?), jest to nauka znana od dziesiątków tysięcy lat, ale zapomniana, a raczej celowo niszczona, którą na nowo odkrył Morton przed 200 laty. A jeśli wolisz wierzyć że człowiek jest kupą mięsa i kości obleczoną w skórzany worek i nie ma wyższych celów niż konsumowanie i wydalanie, to nie mamy o czym więcej ze sobą rozmawiać ;). Poza tym, come on :D.... jesteśmy jedynie kolejnym ogniwem ewolucji.. :D :D :D widze że propaganda oświatowa nadal silnie rujnuje ludzki potencjał. Radzę zweryfikować znane ci fakty, bo nigdy nie wyjdziesz z epoki kamienia łupanego ;) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzisz, gdybyś umiała czytać ze zrozumieniem to zrozumiałabyś, że pisząc 20 lat mam na mysli czad od momentu utraaty dziewictwa przeze mnie a nie kiedy powstała ta teoria. Poza tym owszem, uważam, ze jesteśmy jeddynie inteligentna forma mięsa (i to jedynie bardziej inteligentna od innych form zyciaa na naszej planecie, a nie jedyna). Bo na to sa dowody, to jest mierzallne i skutkki ddziaalania sa przewidywalne i obliczalne. Jeżeli ktoś beddzie miał twarde dowody na teorie przez ciebie prrzedstawiane to może uwierzę. Bo tak się składdda, ze wolę wierzyć naauce nic czarodziejom ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiasta
Nei nei Wybacz w takim razie, źle zrozumiałam twoje słowa o matrycy utworzonej 20 lat temu, ale w tym też jest nieścisłość, bo nasza matryca jest tworzona, z nałożonych na siebie matryc naszych rodziców, przy naszym poczęciu. Czyli wszystkie emocje, myśli, doświadczenia, zarówno te'' dobre'' jak i'' złe'', zostają odciśnięte w ich polu morfogenetycznym (a także w DNA) i przekazane potomstwu, dlatego tak istotne jest kogo wpuszczamy w nasz biopole, a świrów nie brakuje. Super że wierzysz w naukę, ja również, tylko że nauka jest procesem nieskończonym, nie ma raz ustalonych, niezmiennych praw i tak dzisiejsza fizyka udowadnia istnienie rzeczy o których ludzie kiedyś mówili zabobony ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wytrwałam tylko jakies 20 minut - ddluzej nie zdzierzylam tego wykladu :P Ta pani nadaje jak katarynka wyuczony tekst, nienaturalnie, bez głębszej analizy zagadnienia. (a propos jak brzmi pełne nazwisko i kim był ów lord Morton?) Według tejj teorii jeżeli kobieta straci ddziewictwo z Murzynem istnieje ryzyko, ze może urodzić czarnoskóre dziecko lub o cechach murzyńskich nawet jeżeli odbędzie stosunek z białym. KTO W TO UWIERZY? Na miłośc boska! Związki mieszane sa znaane nie od dziś! Gdyby istniala realna możliwośc takiego "uwstecznionego" zapłodnienia to w krajach, gdzie jest społeczeństwo wymieszane pod względem rasowym (np w kraju, w którym mieszkam) i gdzie takie związki mieszane sa nagminne takich przypadków byłyby setki! A ich nie ma! Kobieta snuje jakieś wywody pprzeplatajac dziwaczne teorie wstawkami o DNA i to ma być potwierdzenie tej teorii? Dziedziczenie DNA jest zbadane, zmierzonę, opisane i przewidywalne! Można dokładnie określić pochodzenie człowieka sprzed tysiaaca czy 5 tys lat mając jego dna. Ggddzie ww tej twojej teorii sa konkretne dane? Nie ma! Bo najlatwiejszym sposobem "uwiarygodnienia" takiej pseudonauki jest napisać ze taka wiedza została "zakazna" :D Gdyby faktycznie było tak, ze klacz zloczona z zebra rodzi potem zrebieta o cechach zebry to już dawno zostałoby określone jakie jest prawdopodobieństwo wystąpienia tego zjawiska co do promla bo ludzie hodują zwierzęta od TYSIĘCY lat. I od lat krzyżują ze sobą zwierzęta różnych gatunków np konia i osła. Slyszalas kiedyś o mulach? A słyszałas kiedyś żeby klacz, która urodziła mula urodziła potem kolejnego mula zaplodniona przez ogiera czystej krwi? No proszę cię.. Prima aprilis był już dość dawno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha! Mam jeszcze pytanie - kim właściwie jest ta pani prowadząca tem wykład? To jakiś ruski odpowiednik katechetki? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozwól jednak, że nie ustosunkuję się do tego wykładu. Zbyt małą wiedzę mam na ten temat - żadną właściwie. Czy można na ten temat odnaleźć wykłady w innych językach? Bo wiesz...ta rosyjska edukacja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy to jest temat na sobotni wieczór? no chyba, że brakuje obok faceta, który się wami zajmie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o kuźwa...za dużo piwa - już mi się dni mylą :) toż dziś wtorek :) ale wykład jako zdolny student sobie jednak odpuszczę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
słowianka płacą ci za głupotę i ciągłe wstawianie wielokropków?:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie, że umieszczając żabę w silnym polu magnetycznym można wprowadzić ją w stan lewitacji? Związane jest to z uporządkowaniem i polaryzacją cząsteczek wody w polu magnetycznym, co prowadzi do wytworzenia przeciwnego pola, na tyle silnego, żeby żaba zaczęła lewitować. Zastanawia mnie, czy po takiej operacji informacja „wryta w komórki wody" (czymkolwiek one są), nie zostanie utracona. Według mnie, zaobserwowane zjawisko dowodzi, że jeżeli masz rację, to umieszczając kobietę w odpowiednio silnym polu magnetycznym można by wymazać ową informację przywracając jej stan sprzed utraty dziewictwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×