Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

BŁAGAM WAS KTO SIE ZNA??JAK ROZBUDOWAĆ UDA ??PROSZE ODPISZCIE MI COKOLWIEK..

Polecane posty

Gość gość

jestem chuda i lydki mam w miare fajne bo chodze co dnia pol godziny dziennie i lydki sa okey ale za zadne skarby nie wiem jak rozbudować uda bo nie jem mięsa..jem tylko jaja i sery biale itd..i mowia mi znajomi ze nie da sie bez mięsa rozbudować ud.. chodzi o to ,że mam krzywe troche i taką szparke miedzy nimi i marze zeby je od wewnątrz jakoś wyksztaltować.. czy jest jAKIS ZESTAW CWICZEN NA YOUTUBIE ALBO GDZIES NA TE UDA ,ŻEBY TYLKO BARDZIEJ NIE SCHUDLY...BLAGAM POMOZCIE BO NIKT NIE WIE JAK TO ZROBIC ZEBY WEWNETRZNA STRONA UD SIE TROCHE ROZBUDOWAŁA I SZPARA ZNIKNĘLA// MAM 170 cm wzrostu i w udzie pod posladkiem 54 cm a posrodku uda 28 cm i w kolanie 38 cm wiec same mozecie pomyslec jak to wygląda..:( wiem ze przysiady sa dobre ale ja mialam operowanĄ przepukline i nie moge przysiadów przez to robic:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość POMYLILAM SIE
w udzie posrodku mam 48 cm a nie 28 cm :) hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cokolwiek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta szpara jest najnormalniejszą rzeczą pod słońcem, nie przesadzaj nie masz chudych ud. Ja mam tyle samo wzrostu a mam chudsze, i wcale nie są chude, tylko normalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam takie grube ze nawet szpary nie mam!!! co ja bym dala zeby miec 54cm w udzie.... teraz mama 58 i uwierz mi nienawidze swoich noig. mam 167cm wzrostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jazda rowerem pomaga tylko trzeba pedałować na największym obciążeniu ,sprawdone naprawde działa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalre8rrrr
CO WY JEJ PISZECIE KRETYNKI?? SZPARA SWIADCZY O CHUDOSCI !! szpara nie jest normalna! widzialyscie nogi joanny koroniewskiej ??widzialyscie jakie ma krzywe uda i chude .mysle ze autorka tez ma taki problem. jazda na rowerze niestety wychudzi uda jeszcze bardziej i szpara sie powiekszy!! zadne cwiczenie nie rozbudują uda z wewnetrznej strony i nie uksztaltuja jesli sie nie je bialka w proszku albo duzo mięsa.to fakt!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W prawidłowo zbudowanych nogach i prostych łączą się one u góry ud, w kolanach, łydkach i kostkach, tworząc trzy szpary. Więc idiotko może najpierw postudiuj budowę ciała kobiety a potem drzyj twarz. Kobiety bez szpar owszem były prawidłowo zbudowane za czasów Rubensa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
of course nie łączą się w kolanach, za szybko przelewałam myśli na klawiaturę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia4680
Trudno zmienić coś, co jest elementem Twojej naturalnej budowy. Wiem coś o tym - dużo ćwiczę, jak zaczęłam to bardzo szybko zrzuciłam cm z talii i brzucha, natomiast obwód moich ud jest ciągle taki sam - mam dość pełne uda (też 54 cm, z tym że jestem kilka cm niższa od Ciebie), warstwę tłuszczyku mam na nich odkąd zaczęłam dojrzewać i nie zanosi się, żeby to się zmieniło, mimo że jestem aktywna i dobrze się odżywiam. Tak więc mam odwrotny problem do Twojego. Ale wydaje mi się, że możesz wyrzeźbić trochę uda jako wegetarianka, musisz tylko jeść jeszcze więcej białka z nabiału i roślin strączkowych i wykonywać trening siłowy. Acz na uda jak Pudzian bym nie liczyła - w końcu jesteś kobietą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak miałam 18 lat to miałam taką szparę między nogami jak ty i ogromne kompleksy....a jak potem zaczęłam tyć to do dziś nie mogę mieć takich ładnych i szczupłych nóg jak wtedy dziś wiele bym dała by mieć te chude, pozornie krzywe nogi ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość winoroslslodka
tylko rower

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ROWER ODCHUDZA NOGI BARDZO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ee rower odchudza fakt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×