Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ania005

Prezent na wieczór panieński

Polecane posty

Gość ania005

Hej dziewczyny. Jakie prezenty dajecie na wieczorze panieńskim? Za miesiąc moja przyjaciółka wychodzi za mąż i to będzie mój pierwszy ślub i wieczór panieński i za bardzo się nie znam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja dostałam kilka sztuk seksownej bielizny, jakieś koronkowe gorsety itp., sama również kupowałm prezenty tego typu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klusecka
najlepiej coś erotycznego. Może koszule nocną?? coś co przyda się na później :D w końcu to wieczór panieński

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darka586
Bielizna jest na prawdę dobry pomysłem, a poza tym może jakieś albumy erotyczne, kalendarze, zabawki erotyczne, może jakieś przebranko, ciuszek :) można zafundować striptiz itp. :) sama w sumie nie wiem :) jest na prawdę dużo opcji, ale na bank coś śmiesznego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klusecka
http://pozycjeseksualne.pl/ bardzo fajny album 101 pozycji. Zdjęcia są bardzo miłe dla oka i erotyczne, nie znajdziecie tutaj żadnych brzydkich scen. Idealny prezent

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na panieński daje się symboliczne prezenty,jakiś wałek do ciasta,łyżki drewniane,prezerwatywy,panieński to dobra zabawa a nie kupowanie prezentów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wałek do ciasta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gorset jest świetnym prezentem dla koleżanki na panieński. Tak który można za równo nosić na co dzień, do pracy, jak i do łóżka. Takie można znaleźć na www.sklepburleska.pl Bardzo dobra jakość, dobra cena, i popularne marki gorsetowe. Nie są to gorsety made in china tylko prawdziwe gorsety na metalowych fiszbinach i z taśmami wzmacniającymi do modelowania sylwetki. Jezeli nie wiesz jaki twoja koleżanka rozmiar nosi (bo rozmiary gorsetów są mierzone w calach a nie w naszej rozmiarów ce) Jest opcja kupienia bonu prezentowego na dowolne produkty lub o wszystko można się dopytac emailowo, telefonicznie lub przez gg pon-pt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onczaa
Hej. Jakby ktoś nadal szukał albumu 101 pozycji seksualnych to teraz jest na niego promocja i kosztuje 70 zł (z 140zł) http://www.citeam.pl/oferta/,,101-pozycji-seksualnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leila

Zróbcie jej prezent i zabierzcie ją na masaż tantryczny, znajomej zarezerwowałysmy taki masaż tantryczny Violet w krakowskim studio Unity Point. Zachwycona była. www.unitypoint.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×