Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość marcowa

MARCOWE MAMY NA START!

Polecane posty

Gość Atena C
Hej dziewczyny, wypiszcie mnie proszę z tabelki. W sumie nie jest to dla mnie jakoś bardzo istotne, ale tak gwoli pożegnania. Serce mojego dziecka przestało bić w 10 tygodniu, jestem już po zabiegu. Trzymajcie się zdrowo i powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koczet
Myślę, że pieniądze zaoszczędzone na elektronicznej niani, monitorze oddechu i podgrzewaczu do chusteczek warto przeznaczyć na pożądny wózek ;) Takie mam wyobrażenie, że z tym ma się najwięcej do czynienia i warto by był jak najlepiej dopasowany. A wg doświadczonych mam, na co warto się "szarpnąć"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RudaMagda
Atena jest mi strasznie przykro i bardzo Ci współczuję. Wiem, że to Ci nie pomoże, bo żadne slowa pomóc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RudaMagda
Potrafię sobie wyobrazić jak się czujesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Atena trzymaj sie kochana...Bardzo mi przykro bo wiem jakie to okropne przezycie. Trzymaj sie cieplutko :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koczet
Atena, tak mi przykro! Nie wiem, czy ten 10.tydzień to jakieś fatum?! :( po prostu brak słów... Ogromnie Ci współczuję, nie potrafię sobie nawet wyobrazić jak to bardzo boli. Trzymaj się! Życzę Ci dużo siły!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Atena bardzo mi przykro :( trzymaj sie :* nick.................wiek....skad......termin....ktore dziecko...plec....imie....data porodu chudzina123.........23.....Polska.....19.02.14.......?... .........???.......?????......??.??.?? madziulka123.......21.....Polska.....26.02.14.......?.... .........???.......?????.......??.??.?? _Mufinka_............24.....Polska.....01.03.14.......?.. ..........???.......?????.......??.??.?? happinesss………….34…..Polska….. 2-3.03.14….. 3 ………. ??? ….. ???? …….. ?????? Creamyful........... .22...Norwegia...1-7.03.14.....2............???.......?????. ... ..??.??.?? Anetka73..............31....Chicago....07.03.14......1... .........????.......?????.......??.??.?? Sieja_wędrowna....32...Wrocław...08.03.14.......1...... ......???.......?????.......??.??.?? annnnna123..........28.....Polska.....08.03.14.......1... .. .......???.......?????.......??.??.?? takaCZARNA........26.....Polska.....09.03.14.......1..... .. .....???.......?????.......??.??.?? nataszka taka.......26......Polska.....10.03.14........?.......Klara/ Amelia/ Miłosz/ Tymon... ..........??.??.?? vera30..................31.......UK.........10.03.14.... ..?............???.......?????......??.??.?? RudaMagda..........33.....Polska.....18.03.14.......?.... .. .......???.......?????.......??.??.?? agata_a_..............26.....Polska.....19.03.14.......?. ...........???.......?????.......??.??.?? zapach ................30.....Polska.....22.03.14 ......2............???.......?????.......??.??.?? patija23...............23.....Bochnia....24.03.14...... 1............???.......?????.......??.??.?? malinka1818.........20.....Polska.....25.03.14.......1... .........???.......?????......??.??.?? koczet.……........…23…..Warszawa...26.03.14.....1 ..........???.......Leon/Ada.......??.??.?? Madźka871..........26......Polska.....28.03.14.......1.. ..........???.......?????.......??.??.?? jasieńka.............. 32......Polska.....28.03.14........1...........???.......???? ?.......??.??.?? artemcia..............29......Polska.....28.03.14........ 2............???.......?????.......??.??.??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RudaMagda
A co do wózka to totalnie nie mam pojęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przykro jest czytac o takich sytuacjach... wtedy zaczynam sie bardziej stresowac o siebie i malenstwo... Chyba sie zglosze w tym tyg do mojego lekarza na posluchanie serduszka.... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annnnnnaa123
Aneta to straszne. Trzymaj sie... ----- Dziewczyny ja niewiem po co co jakis czas pojawia sie jakas osoba która wtrąca swoje złośliwe i niegrzeczne komentarze. Niestety zauwazyłam ze na kafe jest to bardzo częste w wielu wątkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RudaMagda
Bo podejrzewam, że każdy wątek czyta dwa razy więcej osób niż się udziela i te czasem coś wtrącą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RudaMagda
Marcowa a kiedy Ty możesz zacząć starania o malucha?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annnnnnaa123
Kilka dni temu koleżanka pozyczyła mi książke o ciąży. Na pierwszy rzut oka wyglądała ok. Jak zwykły poradnik. Na okładce kobieta ze slicznym okrągłym brzuszkiem a w środku masakra. Poopisywane badania genetyczne, najróżniejsze wady, zagrożenia, wymienione chyba wszystkie mozliwe komplikacje w trakcie porodu. Przeczytałam wiekszosc tej ksiązki i złapałam doła. Myslałam ze to bedzie jakis fajny, pozytywny poradnik a nie spis dramatów i tragedii. Oddałam książke koleżance i żałuje ze ja przeczytałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja rozumiem jezeli watek podczytuja mamy ktore maja np tez temin na marzec czy luty a poporstu nie chca sie udzielac, czerpia tylko informacje i czytaja na biezaco. Ale po co ktos czyta wszystko zeby pozniej ublizac komus i pisac glupoty??? Niestety nie mamy na to wplywu. Jesli zostanie z nas jakas grupka do konca ciazy albo i dluzej to mozna faktycznie zalozyc zamkniety czat i nikt nie bedzie podgladal i wypisywal bzdur... wyjdzie w praniu :) napewno jeszcze dolacza do nas nowe mamusie :) ciekawe co z reszta dziewczyn z listy ktore sie nie odzywaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, nie ma się co przejmować tymi bzdurnymi wpisami - złośliwość ludzka po prostu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annnnnnaa123
jasieńka pisałas ze masz usg w czwartek. Trzymam kciuki. Ja tez mam usg w czwartek tylko takie specjalistyczne. Swojego maluszka widziałam w piątek na usg jak macha rączkami i nózkami i mam ten obraz cały czas w głowie. To niesamowite. Az sie łezka w oku kręci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anna123 - tak, mam w czwartek w zasadzie takie pierwsze USG (miałam jedno w szpitalu na początku 6tc, ale było widać tylko pęcherzyk z ciałkiem żółtym) i bardzo się denerwuje i cieszę jednocześnie z tego co mam nadzieję zobaczyć. Idziemy oboje z mężem :) A ty w którym tc jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annnnnnaa123
Jasienka jestem w 11 tygodniu i 3 dniu ciąży - czyli leci mi 12 tydzien. chyba dobrze to rozumiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anna123 - tak, bardzo dobrze rozumiesz :) Dziewczyny mam propozycję, może każda w stopce wpisze sobie aktualny tc, żebyśmy się ciągle nie pytały i nie zastanawiały?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze annnaa :) ja mam dzis dokladnie 13 tydzien i 0 dni :) licze zawsze ze w poniedzialek zaczyna mi sie nowy tydzien... mialam miesiaczke 26 maja wiec to akuat niedziela wiec latwo dodaje mi sie tyg :P w tamtej ciazy w 15 tyg juz widzialam ze bedzie dziewczynka <3 teraz musze jeszcze 7 tyg na usg czekac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annnnnnaa123
Zeby wpisac cos w stopce trzeba sie zalogowac, a mi sie to kurcze nie udaje bo mi jakis bład wyskakuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annnnnnaa123
dziewczyny mam problem i niewiem co mam robic. Rosną mi na górze ósemki. Niestety wyrosły krzywe i sa skierowane w strone policzka i mi ten policzek kaleczą, podrażniają i boli jak cholera. Mam Problemy z jedzeniem :( Jak wyrosła mi lewa to jakis czas bolało i przeszło. A teraz boli mnie cały policzek po prawej stronie bo ta ósemka tą ostrą częścią szoruje mi po policzku. Od środka mam zaczerwienione i spuchnięte, a ta opuchlizna powoduje ze tymbardziej ząb mi zachacza o policzek i boli jeszcze bardziej i koło sie zamyka. z tego co sie dowiedziałam to najpierw powinnam zrobic prześwietlenie a potem wyrwac ząb. Ale wiadomo ze w ciąży nie wolno sie przeswietlac, a niewiadomo jak ten korzen w środku wygląda. Ogólnie ząb jest zdrowy tylko gryze sie od środka po policzku. Tata mi powiedział ze moze dentysta by mi spiłował ten ząb zeby nie było tych ostrych krawędzi a jesli chodzi o rwanie ósemek to podobno w ciąży sie tego nie robi bo to musi zrobic chirurg przy duzej dawce znieczulenia. Płukałam sobie buzie takimi specjalnymi ziołami które działają przeciwzapalnie i sciągająco i troche pomaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anna123 - nie będę odkrywcza ani pewnie zbytnio pomocna, ale myślę że najlepiej umówić się do dentysty w takim przypadku, bo sama raczej nic nie poradzisz :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Wam :) Troche mnie tu nie było, a tyle ciekawych tematów przez ten czas poruszyłyście :) Fajnie, jest co czytać :) Ale smutne wiadomości widzę, że też są... Atena C - przykro mi...trzymaj sie :(:* Spróbuję wyrazić swoje zdanie na niektóre tematy tu poruszone wcześniej :) -- poród : jeśli nie będzie przeciwskazać to oczywyiśćie chce rodzic naturalnie :) w końcu natura nas tak stworzyła - chociaz strasznie sie boje :) -- karmienie - też kwestia natury :) chciałabym karmić piersią i mam nadzieje, że to się uda bez większych "horrorów" :) -- monitor oddechu/niania - nad tym się zastanawiam i nie mam pojęcia jeszcze, bo nie jestem przekonana ani żeby mieć, ani żeby nie mieć :) Byłam dziś na mieście i oglądałam wózki, żeby zorientować się w cenach i jestem w szoku! Nie wiedziałam, że tak drogo jest... Ceny tak średnio 1200 za glęboki i spacerówkę w komplecie. A taki co mi się najbardziej podobał do 1400 i do tego jeszcze nosidelko za 250 zł. W sumie dobrze ze tam poszłam, juz mniej wiecej wiem ile co kosztuje i tak "na oko" to wydałe mi się, że cała wyprawka jakies 3 tys bedzie kosztować? Jak uważacie? A może doświadczone mamusie nam powiedza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×