Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

makatka03

LiftMed Rybnik - dr. Jakub Grudzień

Polecane posty

Czy któraś z was zna ginekologa Jakuba Grudnia? Jakie macie opinie? Szczególnie chodzi mi o jego pomoc przy problemach z zajściem w ciążę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj, ja jestem pacjentką doktora Grudnia :) przez 2 lata nie umialam zajść w ciąże ( chodziłam wtedy na wizyty do innego ginekologa z NFZ, który nie wykonywał żadnych dodatkowych badań, dlatego zmieniłam na prywatnego) i pan Grudzień zajął się moim przypadkiem, najpierw miałam robione wszystkie możliwe badania hormonów, wysłał mojego męża na badanie nasienia... po badaniach jak okazało się że wszystko jest ok, zrobił mi na NFZ laparoskopie w rybnickim szpitalu. Po 4 miesiącach od laparoskopii zaszłam w ciążę :) całą ciążę prowadził bez zarzutów, ja osobiście jestem bardzo zadowolona :) Teraz moja malutka ma już pół roczku :) Serdecznie polecam doktora Grudnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rosomak033
bardzo ci dziękuję Maniu za odpowiedź, właśnie na taką liczyłam :) byłam kilka dni temu u doktora Grudnia, również po roku "leczenia" u innego lekarza i mam właśnie skierowanie dla siebie na hormony i dla męża na badanie nasienia. Raczej też będzie konieczna laparoskopia. Tak sobie pomyślałam, że jakby się udało zajść w ciążę do końca roku, to byłoby super i Twoja historia daje mi nadzieję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam mam pytanie, ile kosztuje wizyta u doktora J. Grudnia? Dodam, że pierwszy raz idę do ginekologa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rosomak033
minęło trochę czasu odkąd założyłam ten temat...chodzę do doktora grudnia już regularnie i jestem zadowolona. Badania pozlecał mnie i mężowi, leczenie farmakologiczne nie skutkuje, dlatego będę jednak miała laparoskopię. Zawsze jest przygotowany, przed wejściem pacjentki do gabinetu zerka dla przypomnienia na jej historię, dzięki czemu unika się pytania "z czym Pani do mnie przychodzi, jaki problem?", które sprawia, że kobieta czuje się "przypadkiem" a nie osobą. Poza tym odpowiada na wszystkie pytania, jest życzliwy i przede wszystkim bije od niego jakiś taki spokój :) Co do szpitala rybnickiego, to jeszcze nie miałam z nim doczynienia, teraz się okaże jak będzie. Ale niemalże regułą jest, że tam gdzie się jest pacjentem przeważnie coś razi, a zachwala się inne placówki, co pacjentka to inna opinia, jedne chwalą Rybnik inne Racibórz, a jeszcze inne Rydułtowy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Delilah1181
Hej Dziewczyny. Mam prośbę może napiszecie mi ile kosztuje wizyta u dr. Grudnia, jaki jest czas oczekiwania na wizyte ? Z gory dziękuje . Pozdrawiam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej :) ja chodzę do dr Grudnia (12tc), za wizytę z USG (w tym pokazanie Maleństwa 3D) zapłaciłam 120zł, za wizytę z cytologią 150zł. Na pierwszą wizytę czekałam ok. 1,5 tygodnia. Teraz zapisuję się zawsze "za miesiąc" i z datami i z godzinami mam dowolność w dni w które przyjmuje akurat w LiftMed. Ostatnio miałam sytuację że przesunięto mi wizytę o 2 dni bo wypadł mu dyżur w szpitalu. Szczerze go polecam, zawsze bada "na koziołku" szyjke macicy, potem robi USG na wysokiej klasy sprzęcie :) bardzo pozytywny, przystojny Pan - można mu zaufać, pożartować, pośmiać się z niektórych objawów (płacz przy wieszaniu prania itp. )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do: gość 2014.09.07 - dzięki za informacje dot.cennika i badań jakie się w nim mieszczą. Obecnie zamierzamy z mężem rozpocząć starania o dziecko i rozważam wybór lekarza prowadzącego ciążę. Stąd miałabym jeszcze jedno pytanie - czy podstawowe badania jakie zleca lekarz typu badanie krwi, mierzenie ciśnienia, waga, czy te zawierają się w podanych wyżej cenach wizyty i każdorazowo są wykonywane? pytam, żeby potem nie okazało się, że wszystko jest osobno odpłatne... Z góry dziękuję za odp :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ja z "19:11". Na każdej wizycie, w kolejności: -rozmowa -waży, -koziołek, -ciśnienie, -usg (wołamy partnera/osobę towarzyszącą) -rozmowa W trakcie początkowej lub końcowej rozmowy są skargi, zażalenia :P recepty, zaświadczenia, kolejne badania zleca (krew, mocz). Tylko badanie (krew, mocz) robisz sama i mu przynosisz wyniki, ja robię prywatnie badanie - na Skłodowskiej 7, koło Plazy/Biedronki (8zł mocz, i około 200zł badania krwi wszystkie kosztowały jak na razie -HIV, glukoza, morfologia itp.) Ale przyjaciółka chodziła oprócz dr Grudnia do NFZ jeszcze i tam jej zlecali badania za darmo i tylko po to chodziła - mi sie nie chce dwa razy latać i rozbierać przy np. Krzempek która podobno bzdury opowiada. Chyba nie ma innego lekarza prywatnego który by Ci krew i mocz za darmo robił ale nie jestem pewna (chyba że wizyta 200zł). Tak jak pisałam, innych wymazów i niczego jeszcze mi nie robił (17 tc) więc wiem że z cytologią 150zł. Za to dwa dni temu dowiedzieliśmy się jaka płeć, pomierzył brzuszek, głowę, stopę, wagę itp. i wszystko ok :) (w cenie) Na USG 3D widziałam jak Mały się stopą bawił i mlaskał coś ;). Aha no i wizytę mam już kolejny raz "za półtora miesiąca" więc koszty spadają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość z "19:11" - serdecznie dziękuję za wszystkie informacj****ardzo pomocne :) Jak często dotychczas miałaś robioną cytologię u doktora oraz te badania krwi (za 200zł)? Ja nie jestem zorientowana, ale myślałam, że krew to jednorazowo - na początku ciąży, cytologia dwu/trzykrotnie... No i jestem ciekawa, czy dostaje się jakąś "pamiątkę" w postaci płytki lub wydruku z USG 3D, choć to pewnie w kolejnych miesiącach ciąży dopiero?:) życzę dużo zdrówka i radości w tym pięknym czasie w Waszej rodzinie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cytologię miałam robioną raz do tej pory. Badanie krwi może Ci zlecić na wszystkie "choroby" jednorazowo (mnie kuli dwa razy :( ), ale i tak się płaci wg tabelki za każdą "chorobę" osobno - morfologia ileśtam kosztuje + glukoza ileśtam i wyszło z dwóch mi około 200zł do tej pory. Bo tu chodzi o to że np. w I trymestrze masz mieć takie i takie badania i każdy lekarz przepisze Ci te same a nie że oni sobie wymyślą co by tu zrobić :) chyba że coś będzie nie tak to wtedy dodatkowe Ci zlecą. Ja jestem już w II trymestrze i teraz na nast. wizycie dostanę na pewno na kiłe i coś jeszcze (już mi mówił ostatnio ze mi napisze ale ja wole raz być kłuta i na wszystko zrobić). Zdjęcie z USG dostaje na każdej wizycie wydrukowane :) raz tylko mi w 3D nie dał wydrukowanego bo to było pierwsze badanie USG przez brzuch a Mały był przy kręgosłupie i był tak mały że nic nie było na 3D widać. (bez dodatkowych opłat to 3D) Pierwsze dwa lub trzy USG miałam dopochwowo robione (przy sprawdzeniu czy jest ciąża i kolejne bo dziecko jest za malutkie żeby coś zobaczyć) i tutaj też sobie chwale dr Grudnia bo nawet nie poczułam ze coś mi włożył tam :P tylko mogliśmy się z mężem skupić na tym co pokazuje monitor. Jest bardzo miło zrobione bo leżysz sobie i masz monitor przed sobą zawieszony u góry a dr i os. towarzysząca mają swój (może to dla mnie tylko taki luksus bo pierwsze 2 wizyty miałam u innej Pani prywatnie i była tragedia, nastraszyła mnie torbielą która się szybko wchłonęła samoistnie i ogólnie panikara z niej a to przechodziło na mnie, na 15 pytań jakie miałam odpowiedziała może na jedno :/ sprzęt jakiś stary że musiałam leżąc i mając coś miedzy nogami podnosić się i patrzeć na jej monitor - nie polecam dr Katarzyna (?) Wilgus-Kubica z Żorskiej, Centrum Naturalnie). Dzięki za życzenia :) chętnie pomagam bo wiem ile ja, niby nie ważnych i oczywistych pytań, miałam w pierwszych tygodniach hahahah z resztą - dalej mam tylko już o opiekę nad noworodkiem i o poród (w sensie jak to po kolei jest w szpitalu - lubie wiedzieć co ze mną zrobią)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo dziękuję za tak szczegółową odpowiedź, bo rzeczywiście mam pełno pytań i niewiadomych, nie bardzo jest kogo zapytać, a dzięki Tobie jestem już dużo mądrzejsza:) To świetnie, że dr Grudzień tak delikatnie robi USG dopochwowe, bo przyznam, że tego się też bałam - znajome opowiadały jak zdarzają się gabinety, gdzie ginekolodzy dysponują sprzętem ogromnych gabarytów, co jest po prostu bolesne... Może żeby nie zaśmiecać tego wątku moimi osobistymi pytaniami (również o inne sprawy niż w temacie), poproszę Cię o prywatnego maila? Gdybyś nie miała nic przeciwko i pozwoliła czasem poradzić się na przyszłość;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pacjentka

Nie polecam zabiegów medycyny estetycznej po powikłanych porodach.Nie dość ,że nie ma specjalnie pozytywnych efektów wizualnych to nastąpiło pogorszenie komfortu życiowego.Obawiam się,że i poczuciem estetyki i z anatomią jest kiepsko u pana dr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość pacjentka

Co dokładnie miała Pani robione? I dlaczego takie wnioski? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×