Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kasia wróży ;-)

Powróżę.

Polecane posty

masz taka mloooodke ode mnie swieza 15 :D Laure 10.02.1998 hahah :D odezwala sie dzis do mnie sama haha chyba teskni co karty mowia ze o mnie mysli? ja bylem 07.11.1989

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna przyszła panna młoda
Jestem na stronie 10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo bym prosiła o wróżbę :) Bożena 4.08.1992 Co dalej z moim zdrowiem? Zależy mi bardzo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj to ja dopiero teraz napisałam, a w kolejkę wpychac się nie chcę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna przyszła panna młoda
Skopiowałam Ci moje pytanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę że ludzi odstrasza troszkę wizja 28 stron :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna przyszła panna młoda
To daj linka żebyśmy wiedziały na jakim temacie jesteś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hmm jeżeli powiem że to dobry pomysł, to wyjdzie na to że jestem egoistka bo większa szansa że mi powróżysz :D Ale myślę że to zależy od ciebie :) Wtedy na początku dasz znać, żeby pisać tak jak sobie życzysz a reszta próśb będzie dyskwalifikowana jak się nie zastosują :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna 1974
a ja tam mysle, ze to dobry pomysl. Tutaj jest haos i czasami trudno jest to czytac.:):) nie obrazajac nikogo oczywiscie';)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna przyszła panna młoda
Ale daj linka. Bardzo proszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Juhu :) i też przykładam się do prośby o linka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna przyszła panna młoda
Kochana założyłas już ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
www.f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=5638906 zglaszajcie sie, a ja powroze w nocy :) nie gwarantuje ze wszystkim bo karty głupieja po dluzszym czasie a nie mam go tyle zeby siedziec i non stop to robic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie działa:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowinka43w
Skoro Kasia już w tym temacie się nie udziela, to ja ponawiam swoją propozycję i zachęcam, aby przyjść na forum i zadać swoje pytania. Witajcie! :) Serdecznie Was zapraszam na forum ezoteryczne kartylosu.cba.pl gdzie mamy kilku dobrych, profesjonalnych wróżbitów ( Liv222, Equinoxe, Karmen, Libra22), którzy chętnie odpowiedzą na wasze pytania. Sprawdzalność ich wróżb jest duża. Wystarczy wejść na forum, zarejestrować się i zadać swoje pytanie w dziale Powróżę z... Jeżeli chcesz poznać swoją przyszłość lub otrzymać kilka pomocnych wskazówek - śmiało, wejdź i zadaj swoje pytanie. :) Te osoby, które wymieniłam są rzetelne i kompetentne - jeżeli zadacie im pytanie, to odpowiedź na pewno uzyskacie. Nie powymijają nikogo, odpowiadają dokładnie. Przyjdźcie, bo warto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bardzo proszę o wrózbe gosia 22.05.86 ogólnie i sprawy uczuciowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hiklt
DARMOWE wróżby od 12 do 14 lipca - można zamieszczać pytania bez rejestracji! Zapraszam, wszystkich, którzy chcą poznać swoją przyszłość lub otrzymać wskazówkę jak rozwiązać własne problemy - osoby wróżące chętnie i rzetelnie odpowiadają na pytania. Dodatkowo możesz dowiedzieć się za ile lat weźmiesz ślub lub ile będziesz mieć dzieci, a te wszystkie wróżby są dostępne na forum kartylosu.cba.pl tylko do niedzieli 14 lipca, także przyjdź już dziś :) Wejdź na forum, znajdź temat "Pierwszy Rok za nami - wróżby dla Ciebie" i wpisz się do tematu osoby wróżącej. Zapraszamy! :) forum ezoteryczne kartylosu.cba.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość latynjj76
DARMOWE wróżby tylko do 14 lipca - można zamieszczać pytania bez rejestracji! Zapraszam, wszystkich, którzy chcą poznać swoją przyszłość lub otrzymać wskazówkę jak rozwiązać własne problemy - osoby wróżące chętnie i rzetelnie odpowiadają na pytania. Dodatkowo możesz dowiedzieć się za ile lat weźmiesz ślub lub ile będziesz mieć dzieci, a te wszystkie wróżby są dostępne na forum kartylosu.cba.pl Wejdź na forum, znajdź temat "Pierwszy Rok za nami - wróżby dla Ciebie" i wpisz się do tematu osoby wróżącej. Zapraszamy! :) forum ezoteryczne kartylosu.cba.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GOSIA1981.11
Kasiu twoj walet pik z poprzedniego tematu to byl oszust matrymonialny z prawdziwego zdarzenia, juz kilka oszukanych przez niego kobiet sie do mnei zglosilo, pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia wróży
Hej Wam! :) Chciałam zapytać, jak tam moje wróżby? Czy coś się sprawdziło po czasie? Z gory dziekuje za odpowiedzi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia wróży
Ajjj, nie dobrze:( Dziękuje Gosiu za weryfikacje, pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×