Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość elementaryyyy

straciłem pracę, załapię się na jakieś kursy?

Polecane posty

Gość elementaryyyy

Siemka, jutro skończy mi się okres wypowiedzenia 2 tygodniowy, wypowiedzenie otrzymałem od pracodawcy. Po 3 latach pracy w jednym zakładzie zostanę bez pracy- mam 23 lata. Narazie nie chce mi się pracować, jakieś 3 miesiące utrzymam się z zaoszczędzonych pieniędzy. Orientuje się ktoś czy w Poznaniu mogę przy mojej sytuacji zrobić jakiś darmowy kurs itp, gdzie szukać takiej informacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na Twoim miejscu już teraz szukałabym nowego zajęcia. 3 miesiące bezczynnego siedzenia mogą przekształcić się w całe miesiące bez pracy. Nie wiem, w jakim zawodzie pracujesz, ale w niektórych branżach 3 miesiące chodzi się po rozmowach kwalifikacyjnych, zanim się otrzyma jakiś konkret.... Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
musisz zapytać w pośredniaku, to zależy ile mają pieniędzy. Ja byłam 9m-cy na bezrobociu, więc już teraz szukaj, bo od razu możesz nie dostać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elementaryyyy
Znaleźć pracę za minimalną krajową to nie problem, więc w razie czego zawsze jakąś prace mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elementaryyyy
Na bezrobociu nie chce mi się rejestrować, bo tam kolejki ale jakiś kurs chętnie bym zrobił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zapisz się na kurs "ciągnięcia" , przy trasie możesz się zapisać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tez jestem z Pozka. raczej nie. wszelkie kursy sa dla dlugotrwale bezrobotnych, 50-latkow i doksztalcajace dla pracujacych na umowe o prace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×