Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Zakupy w internetowych spożywczakach

Polecane posty

Gość gość

Czy to nowa moda? Czy sposób na oszczędność? Czy robiłyście albo robicie takie zakupy? Poradźcie gdzie najlepiej i najwygodniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reolka
Jak dla mnie to super sprawa, robię zakupy na frisco i nie wyobrażam już sobie aby stać w kolejkach lub biegać po supermarketach godzinami. Mam więcej czasu dla siebie i wszystko pod drzwi przyniesione

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karrrinna
Zakupy na frisco.pl to wygoda przede wszystkim, poza tym można liczyć na szybką dostawę i wniesienie zakupów pod same drzwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajne silikonowe pojemniki na żywność kupiłam na frisco niedawno. Podczas następnych zakupów kupię sok kokosowy bo przegapiłam ostatnio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie widziałam jeszcze silikonowych pojemników do przechowywania, daj linka, myjesz je w zmywarce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli już zamawiam, to prosto od producentów, zdrowa żywność itp. Jako przykład - najlepszy miód z Bartnika Mazurskiego: http://www.bartnikmazurski.pl/ W ten sposób mam pewność, że zamawiany produkt jest najwyższej jakości!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lawazzza
Zakupy u producenta to ciężka sprawa, mnie wystarcza jak zdrową żywność kupię na frisco i jeszcze mi ją do domu dostarczą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość belek29
Ja we frisco kupuję nie tylko zdrową żywność, produkty codziennego użytku także i oszczędzam sporo czasu takimi zakupami przez internet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×