Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość orbi

Czerwona cherbata a dieta ?

Polecane posty

Gość orbi

Czesc mam zamiar pic jakies 2/3 kubki (nie szklanki bo nie lubie pic ze szklanek) czerwonej cherbaty i czy ona cos omaga na przemiane materi faktcznie ? kupilam ja w sklepie ekologicznym (nie fusiasta tylko w saszetkach) i ciekawi mnie czy cos faktycznie dziala - wiem juz ze na pewno do kibelka sie po niej chce c: * pytanie jeszcze takie a propo tej cherbaty - moge dodawac 1 lyzeczke cukru do niej ? albo miodu ..mod lepszy pewnie ale moge czy nie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po pierwsze Herbata po drugie, to czy przyspiesza przemianę materii to kwestia indywidualna, na pewno odtruwa wątrobę nie pij jej z cukrem bo to mija się z celem, w końcu chcesz schudnąć, prawda ? herbata bez cukru jest bezkaloryczna, z cukrem już nie czy pomaga schudnąć ? piję ją od lat, ani nie zapobiega tyciu, ani nie pozwala mi chudnąć bez diety i ćwiczeń piję ją raczej by wspomóc trawienie i odtruwanie organizmu po okresie złego odżywiania uwaga na zęby, czerwona herbata nieładnie je zabarwia, przyda się pasta wybielajaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kosmitka99
ja za czerwoną nie przepadam, ani też nie spotkałam się na razie ze stwierdzeniem, że pomaga schudnąć... ja sobie popijam figurę forever (nie czerwona, a różowa :> ) i moje oczekiwania spełnia, czyli jest smaczna a i przyspiesza metabolizm i ma kolagen więc dobrze robi na skórę. może tej spróbujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość P.W.
Polecam suplementy Tiens. Herbata odchudzająca; suplement hamujący przyswajanie węglowodanów - Carb Blocker; Capsilite - wspomagający spalanie kalorii; Chitosan - wspomagający wiązanie cząsteczek tłuszczu. Dodatkowo zapraszamy do uczestnictwa w Programie Zdrowy Styl Życia (odchudzanie) oraz w Programie Oczyszczania Organizmu (wskazany przez odchudzaniem). http://tiens.shoper.pl/ tiens.programy@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×