Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

odkurzacz roomba irobot

Polecane posty

Gość gość

kto ma i jaki model?wasze opinie.MAm w domu jeden duzy dywan z długim włosiem,czy on da rade tam wjechać i posprztac?Jak omija przeszkody np. progi?ile zaplacilyscie za dany model i gdzie zakupilyscie.dziekuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapraszam wszystkie przyszłe oraz obecne mamy do sklepu: www_kinderswiat_pl - podkreślniki oczywiście zamieniamy na kropkiusmiech.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chyba zarty robisz:D:D:D ten robotek mozesz u dzieci w pokoju puscic,beda mialy niezla zabawe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo dobry sprzęt. Do pokoju dzieci też się nadaje :P U mnie jeździ codziennie. Bardzo pomocny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zocha

Roomba to świetny odkurzacz, mam i polecam do odkurzania każdej powierzchni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ulis

a jak z awaryjnością irobota? bo o ich konkurencji słyszałam duuużo złego, a jednak to trochę kosztuje taki odkurzacz? nie padnie po roku? marzy mi się automat ale zastanawiam się czy nie będę żałować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fiolka3
Dnia 19.07.2019 o 15:30, Gość Ulis napisał:

a jak z awaryjnością irobota? bo o ich konkurencji słyszałam duuużo złego, a jednak to trochę kosztuje taki odkurzacz? nie padnie po roku? marzy mi się automat ale zastanawiam się czy nie będę żałować

ja mam jedną Roombę 7 lat. dbam o nią bardzo bo robi kawał dobrej roboty także z serwisem nie miałam do czynienia. jeśli mogę doradzić to kup prosty model i eksploatuj przy sprzątaniu na całego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość henro
Dnia 19.07.2019 o 15:30, Gość Ulis napisał:

a jak z awaryjnością irobota? bo o ich konkurencji słyszałam duuużo złego, a jednak to trochę kosztuje taki odkurzacz? nie padnie po roku? marzy mi się automat ale zastanawiam się czy nie będę żałować

moj ma rok. jest nadal jak nowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lusia

U mnie irobot działa już dobre 3 lata bezawaryjnie. Aktualnie mamy w planach kupić nowszy model do domu a ten niech sobie sprząta w domku na działce 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lubiana

wszystko super ale jaki model roomby najlepiej kupić jak mam do sprzątnięcia ok100m2???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Truskawka

Kupiłam pure i9 Electroluxa, omija przeszkody, nie zawiesza się- nie zatrzymuje na listwach, progach,  radzi sobie na gęstym dywanie bez problemu. Aplikacja też śmiga bez zarzutu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Akhdakbx

Mam roombe i xaiomi i obydwa bo.sobie chwale. Robią dużo roboty za mnie. Jeden jest z funkcją mopowania ale jeszcze nie stosowałamimo że mam tak dlugo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mała Gośka
8 godzin temu, Gość Akhdakbx napisał:

Mam roombe i xaiomi i obydwa bo.sobie chwale. Robią dużo roboty za mnie. Jeden jest z funkcją mopowania ale jeszcze nie stosowałamimo że mam tak dlugo

ja żałuję że nie kupiłam innego tylko xiaomi ale nie wiedziałam jaki kupić a ten tani był 😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kuczi
Dnia 24.08.2019 o 21:00, Gość Truskawka napisał:

Kupiłam pure i9 Electroluxa, omija przeszkody, nie zawiesza się- nie zatrzymuje na listwach, progach,  radzi sobie na gęstym dywanie bez problemu. Aplikacja też śmiga bez zarzutu. 

no tylko on jest strasznie głosny jeden z głośniejszych robotów, ma ponad 70 db a inne roboty mają po 60

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edzia
Dnia 25.08.2019 o 17:08, Gość Mała Gośka napisał:

ja żałuję że nie kupiłam innego tylko xiaomi ale nie wiedziałam jaki kupić a ten tani był 😞

Tani nie znaczy dobry. Lepiej postawić na Roobmę i mieć sprzęt świetny jakościowo niż coś słabszego i to z niepewnym serwisem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa

Ja mam coonge ten model który myje podłogi. Przejeżdża przez progi, przez włochate dywany, zbiera wszystko. Mam jasno bezowe panele, biby czysto a jak puszczę to pojemnik kłaczków nazbiera. Ma druga opcje ze ściąga się wąsiki do odkurzania i zakłada pojemnik z wodą i płynem, zmywa wszystko. 

Możesz zaprogramować ze odkurzy o danej godzinie jak ty jesteś w pracy i wróci do bazy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xiena
Dnia 25.08.2019 o 17:08, Gość Mała Gośka napisał:

ja żałuję że nie kupiłam innego tylko xiaomi ale nie wiedziałam jaki kupić a ten tani był 😞

na przyszłość będziesz pamiętać, że jak już kupować, szczególnie jakiś domowy sprzęt, to lepiej postawić na sprawdzone marki 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klara

Uwielbiam nasza e5, choć nie mam porównania z innymi tej nie zamienię na pewno 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katarzyna

Roomba, bezkonkurencyjnie wygrywa każdy ranking. Jeszcze 2msc temu sama myślałam co kupić. Padło na e5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milagros

My mamy 7ke nową, sama sie czysci i ma super czyszczace szczotki. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sonna

i7 ? ta ma odsyłanie do pokoi i bardzo ciekawie to wygląda, chętnie bym potestowała 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość urszub

polecam tylko uważać na podróbki, mnie skusiło xiaomi niską ceną i niestety tak samo niska okazała się jakość tego "odkurzacza"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JolaD

Cichy, łatwy w obsłudze, dokładny i niezawodny. Od kiedy go mam wiem, za moje podłogi są zawsze perfekcyjnie czyste. Szczególnie gdy często odwiedzają mnie znajomi z dziećmi nie martwię się, że raczkujace szkraby będą brały brudne rączki do buzi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewunia

Spoko jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zia

U mnie na dywanie z takimi średnimi włosami radzi sobie bardzo dobrze. Progi dla roomby nie stanowią zagrożenia. Mimo, że u mnie są dość wysokie roomba pokonuje je bardzo sprawnie. Jak dla mnie jest to najlepszy sprzęt do sprzątania w domu. Używając jej można zapomnieć o klasycznych odkurzaczach i oszczędzić sporo czasu 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabronka

irobot to dobra i sprawdzona marka, ja swój odkurzacz mam z serii 600 już 5 lat 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabronka

irobot to dobra i sprawdzona marka, ja swój odkurzacz mam z serii 600 już 5 lat 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×