Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

lorealka20+

czy dostane niedużą pożyczkę w Pl gdy na stałe mieszkam za granicą??

Polecane posty

Niedługo jadę na urlop do Pl i będę potrzebowała kilka tyś. zł Mam umowę na stałe i mieszkam za granicą. Jakich dokumentów bedę potrzebowała i czy to w ogólę możliwe?? Doradzi ktoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak nie masz stalych wplywow na konto w pl, to nie masz szans.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie lepiej wziac w kraju w ktorym mieszkasz? Np. Ze wzgledu na nizszy procent itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie posiadam żadnego konta w polskim banku. A chodzi mi o pożyczkę max 3tyś zł. na okres max pół roku. mam stały meldunek w Pl i umowę na stałe za granicą. Jak to wygląda w parabankach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wyjdzie ci tak samo jak overdraft do konta, a więcej zachodu. Ja szukałem trochę więcej bo 45 tysi i dałem sobie siana. Siostra mi wzięła. Nie szukałem w uk w bankach bo nie miałem czasu. Tylko lloyds'a pytałem, ale odmówili i zaproponowali mi ubezpieczenie na życie. Powiedziałem że kupię je ajk dadzą mi kredyt, ale się nie zdecydowali. I tak zarobił bzwbk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jest pewien bank,co daje.Osoba z mojej rodziny wziela na ok 300tys(a moze wiecej).To jest pewne.Niestety,nie pamietam,co to za bank,ale na pewno dostala ta osoba i splacila :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mieszkam w UK i nie potrezbuje 300tyś ale aby 3tys. Chodzi mi raczej o takie parabanki jak eurobank itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×