Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Trola

Czy poradzę sobie na biol-chemie?

Polecane posty

Gość Trola

Już dawno po rekrutacji do liceów. Dobrze napisałam testy, więc raczej się dostałam do wymarzonego liceum na profil biologiczno-chemiczny. Zawsze chciałam iść w tym kierunku. Nigdy mnie nie interesowały jakieś Humany czy ekonomy. Zawsze biol-chem. Gdy przyszło składać papiery, nawet nie zastanawiałam, od razu wybrałam. Wczoraj zanosiłam świadectwo i w tym momencie zdałam sobie sprawę, że ja z biologii NIC nie umiem. Z chemii daję radę, bo mam korepetycje, ale biologia to jakaś masakra. Czym prędzej wróciłam się do domu i chcę jutro zanieść to świadectwo, ale już sama nie wiem. Że też dopiero teraz mnie oświeciło xD Jeszcze w dodatku babka od biologii w tym liceum to jest straszna. Nawet humany mają ciężko, a co dopiero rozszerzona. Więc, albo teraz zmienię na sportowy (i będę uczyć wf'u, ale za to mam do wyboru rozszerzone przedmioty bodajże z pięciu) albo zostaję na biol-chemie i kuję przez całe wakacje biologię. Boję się, że sobie nie poradzę i nie zdam. Co robić? Pomóżcie, doradźcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli kochasz się uczyć biologii i chemii (bardzo Cię to interesuje), weźmiesz się ostro do pracy, to warto spróbować ! :)) Ja jestem w biol-chemie, już 3 liceum i jakoś daję radę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem na biol chemie i jest bardzo ciezko po miesiacu kazdy stwierdzil ze juz nie idzie na medycyne.wykuc sie na pamiec to jeszcze nic gorzej zastosowac to w zadaniach ktorych nikt nie tlumaczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×