Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Miłość na kafe, na ero

Polecane posty

Zacznij myśleć dóópą, wtedy możliwe że tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Błąd popełniłaś. Mogłaś choć zaimponować gotowaniem. Nie ma w tobie za grosz kobiecości wychodzi na to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jeżeli myślisz cyckami, czy że pozjadałaś wszystkie rozumy świata, wybacz ale tym nie zaimponujesz żadnemu. No, chyba że pokażesz pierś, sutka tudzież akt masturbacji. Wtedy to na chwilę, na raz, a może na wiele razy taki jeden z drugim ze sterczącą pałą zainteresuje się i wykorzysta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na przykład ja, by zmanipulować takiego naiwnego uwodzę tak by nie wiedział, że jest uwodzony. Uwodzę, biorę co mnie interesuje, pobawię się jeszcze chwilę, nasycę, znudzę w końcu. A później porzucam. I tak dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brew, upraszam się o nie bluzganie. Proszę. A po drugie proszę, wskaż mi palcem gdzie tak niby pier... No słucham? Wskaż, a ja będę cicho i z rozwagą słuchała twoich domniemań. Proszę, droga wolna. Wskazuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość super  gość
Temat modny, to i gwiazdy się promują :D 10 stron o Alicji :D to teraz czas na Bó :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlatego bó ty jesteś ideałem a ja nudną parodią kobiety we władaniu mężczyzn którzy się mną tylko bawią :o od dziś cię będę podziwiała :classic_cool: i twą mądrość :) i twoją ciętą klawiaturę i palce o pani :classic_cool: nie godnam ci dópy po sraniu obcierać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój czas już minął. A po dwa ja mogę sama o sobie mówić. To bowiem wychodzi mi najpiękniej. W każdym razie proponuję abyście się zajęli narybkiem. Mnie nic nie zaszokuje, nie zadziwi. Jedynie to pozbawi humoru. A zdaje się, że tutaj rozchodzi się o sensację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheh Nie ma to jak samotna "lala" która radzi reszcie jak coś wyrwać :D Bó, kiedy ktoś Cię rznął poza netem? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4, weź się nie popisuj. Powiem ci, że nie masz się co martwić. Znajdziesz amatora, którego w sobie roznamiętnisz. Bądź bezwzględną a zarazem względną panną, wtedy sukces gwarantowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy wiesz jakie jest najsmutniejsze zwierzątko na świecie ? - Mężczyzna, a wiesz czemu? Bo ma piersi bez mleka, ptaszka bez skrzydełek, jajka bez skorupek i worek bez pieniędzy dlatego 80% kobiet już nie wychodzi za maź, bo zrozumiało ze dla 60 gram kiełbasy nie warto brać całego wieprza do domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Supergość, dokładnie cztery lata temu. Niemniej 'samotna lala' zna się na rzeczy. Czytaj, ucz się i wprowadzaj w żywot.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bó :D w literkach to nawet Amst@f jest ogierem :D idź udawać sukę gdzie indziej ;) najlepiej do przedszkola :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdybyśmy mieli taką moc, gdzie niemożliwe staje się możliwe, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amstaf jest ogierem? A to widać masz blade pojęcie o ogierstwie, skoro ten typ według ciebie ogierzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bó :D żałosna imitacjo kobiety :D hehe dzięki za zdrową porcję śmiechu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bó zjadła wszystkie rozumy i wszystko wie najlepiej :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Próbujesz mnie obrazić? Już trzykrotnie to zrobiłeś. Czy masz jakąś ukrytą satysfakcję z tego czy jaki jest powód twoich uwag? Czy nie możesz wypowiadać się na przyzwoitym poziomie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bó a ty głupia p**do masz paluchy jak kiełbaski podwawelskie bleeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bó :P czytając Twoje słowa, aż wyjechałem poza margines szkolnego zeszytu, prowadząc w reku sztywną kredkę świecową :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie zjadłam, jestem bliska. A ja wiem, że was najbardziej jara obgadywanie nieobecnych. To jak? Kogo chcecie na patelnię? Alicję? Dark? Nei? Kogo? To wychodzi wam najlepiej, takie tanie morały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amstaf, o co ci biega? Ukryty przekaż, że pałasz do mnie? Nie interesujesz mnie gościu drogi. Mam tutaj, dzisiaj misję pewną do wypełnienia i nie przeszkadzaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4, pewnych tajemnic nie zdradzam. Trudno mówić o swojej doskonałości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×