Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Miłość na kafe, na ero

Polecane posty

Gość gość
Kim jest cukier,jaki on jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nic,wystarczy poczytać,ze Ada długo nie pociagnie:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość te gościu
niezła jesteś ciekawe czy stać cię na tak stuprocentową szczerość w stosunku do siebie co ? Co tu robisz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ważne ile zarabia, bo to świadczy o jego zaradności, niestety przeżyło się sytuację na kafe z jednym dość znanym użytkownikiem, który nie miał pieniędzy na bilet autobusowy :( co z tego, że w miarę fajnie pisał skoro widać było, że ta ofiara losu jest totalnym przegańcem. Ile można się spotykać w parkach, dobrze byłoby się chociaż czegoś napić a tego użytkownika wyraźnie nie było stać, tzn. było stać na oranżadę z biedronki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość te gościu
to jest kiepskie dosyć jak można być taką świnią ? ano można widać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nowy jest fizycznym robotnikiem. :( mnie interesuje czy vievior ma ladnego penisa? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co tu robię? Przestrzegam przed oszustami, onanistami i życiowymi nieudacznikami.:D Chyba każdy ceni swój czas i nie chce go tracić na nieudane znajomości:D Myślę, że niektóre kobiety docenią to co piszę i nie będą ślepo wierzyły w miłość na kafe . :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ważne ile zarabia, bo to świadczy o jego zaradności, niestety przeżyło się sytuację na kafe z jednym dość znanym użytkownikiem, który nie miał pieniędzy na bilet autobusowy smutas.gif co z tego, że w miarę fajnie pisał skoro widać było, że ta ofiara losu jest totalnym przegańcem. Ile można się spotykać w parkach, dobrze byłoby się chociaż czegoś napić a tego użytkownika wyraźnie nie było stać, tzn. było stać na oranżadę z biedronki. xxx meza tu szukasz czy sponsora? :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ktory kupuje w biedronce??:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chamu :D wódkę z mety od pani mieci? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem czy i ile pociągnie Ada i szczerze zupełnie mnie to nie interesuje, takie poważne sprawy jak choroby nie wyciąga się na forum publiczne ale skoro już do tego doszło to trudno się mówi. Ja osobiście życzę jej zdrowia, bo z natury nikomu nie życzę źle. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja piernicze ale gówno tu wylewacie. poracha normalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ani męża ani sponsora. A swoją drogą co to za mąż którego na nic nie stać i nie ma nawet ambicji żeby zarabiać więcej. :-o Oj są tu tacy co kupują w Biedronce. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Olac laski:classic_cool: mow o facetach,co powiesz jeszcze?? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość te gościu
kobieto, puknij się w głowę - kto szuka miłości na ero ? średnio rozgarnięta laska, która myśli głową a nie d**ą, wie że tutaj to można zostać jedynie potraktowanym we wszystkie dziury czyli przedmiotowo szczerze mówiąc nikt normalny tu nie siedzi ciągle a już szukanie tu czegokolwiek to szczyt absurdu ale chamstwem totalnym jest ujawnianie informacji uzyskanych w drodze prywatnej korespondencji czaisz bazę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to z kim bzyka się @ teraz Zetu?:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja Ady nie lubie:O gdybym jej "gęby" nie musiała oglądać na temacie Zeta,byłabym zadowolona:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pees poważnie nie ma zębów ? :( :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy macie do mnie jeszcze jakieś konkretne pytania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zetu pewno Ade posuwa :O przystojny jest Zetu???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Te gościu sugerujesz, że wszystkie kobiety które tu piszą liczą się z przedmiotowym traktowaniem i zależy im tylko na r****niu we wszystkie dziury? :D No to teraz ostro pojechałeś. :D Stuknij się w łeb człowieku, z tą swoją z d**y wziętą teorią dotyczącą kafaterianek:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ta Ada to ładna jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość te gościu
rzygać się chce po prostu na te pomyje w taki sposób przedstawiane - taa znam twój komentarz prawda w oczy kole ? otóż kole bo to Twoja prawda Nie iem w sumie co mnie tak ruszyło, może Twoje zimne i wyrachowane komentarze a może to, że sprawia Ci to taką dziką satysfakcję ? Bo Ty taka mooondra jesteś :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość te gościu
heheh nawet czytanie ze zrozumieniem Ci szwankuje Co nie było w scenariuszu ? Ja nie tworzę teorii - ja przedstawiam fakty, a faktem jest, że się niezdrowo podniecasz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gościu zauważ, że nikogo nie oceniam, przedstawiam suche fakty, piszę o tym jacy są faceci na forum bo nie jednego poznałam i mam prawo mieć wyrobioną opinię. :D Nie wiem czym się tak bulwersujesz, tym, że Chamu nie ma zębów czy tym, że Twoja sytuacja też jest beznadziejna? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uwielbiam ten zwrot-czytaj ze zrozumieniem. :D Ok, niech Ci będzie to co napisałeś ma zupełnie inne znaczenie Szczególnie to -średnio rozgarnięta laska, która myśli głową a nie d**ą, wie że tutaj to można zostać jedynie potraktowanym we wszystkie dziury czyli przedmiotowo szczerze mówiąc nikt normalny tu nie siedzi ciągle a już szukanie tu czegokolwiek to szczyt absurdu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiedz czy cukieras jest przystojny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli wszystkie laski, które nawiązały tu jakiekolwiek znajomości są głupie.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiedz czy cukieras jest przystojny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×