Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

owulacja w 10 dc?????

Polecane posty

Gość gość

witam. Mam pytanie,czy to możliwie, że przy cyklach 29-30dniowych owulacje miałam w 10 dc? to prawie 5 dni wcześniej niż zwykle.Ostatnią @ miałam 8.06. Wieczorem 18.06 miałam bóle jajników, jak zwykle przy owulacji,wtedy też kochałam się z mężem. Dziś zrobiłam dwa testy i oba mają drugą jasną kreskę. Czy to mozliwe, że te bóle jajników to była jednak owulacja i teraz jestem w ciąży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do gość
możliwe że owulacje miałas 10dc, gratuluje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak ja bym chciała, żeby to była prawda:) jak zaczęłam czytać po forach, to już zaczęłam się bać, że to mogą być torbiele na jajnikach czy coś, bo podobno to też może dać wynik pozytywny. Akurat dzis miałam kontrolną wizyte u gina i powiedział, że wszystko jest w porządku, ale za wcześnie, aby stwierdzić czy jestem w ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bialamasajka
jest możliwe że przy takim cyklu jest w 10dc. Też tak miałam parę razy a cykle mam ok 30 dniowe. Jestem pewna że wtedy miałam owulkę bo korzystam z Cyclotestu do npr. To taki komputerek. Mam nadzieję że udało Ci się zajść w ciążę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna

Wyznaczenie dni płodnych testem, długo nie wiedziałam, że taka opcja istniej, a jednak koleżanka zaproponowała mi, żebym skorzystała z Ovu Control i okazuje się, że można oznaczyć dni płodne precyzyjnie właściwie co do konkretnego dnia więc jak ktoś chce starać się o dziecko to na pewno warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×