Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

35 tydzien +1 dzien-czy któras w odobnym czasie urodzila?

Polecane posty

Gość gość

jak duże było dziecko?czy wszystko było ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja urodziłam dokładnie 35tc i 2 dzień :) był to skończony 35tc :) mój synek: 2800 i 51 :) a czemu pytasz? i na usg nie patrz :P moje dziecko dzień a właściwie to nie całą dobę bo usg miałam koło 11-12 a urodziłam 3:25 ważyło na usg 2500 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej, a dlaczego pytasz? ja jestem 35tc i czekam kiedy mnie weźnie,..coraz ciezej mi sie oddycha ,do tego bóle miesiaczkowe i kręgosłupa...ciekawa jestem jak długo jeszcze... Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja urodziłam 34 tydz i 3 dni. Mały 44 cm i 2500. Wszystko z nim było ok od początku, według lekarzy stan dziecka był taki, że uważali go za donoszone dziecko, jedynie co, to nie miał odruchu ssania, który się najpóźniej wykształca i tego się uczył. Ale ja miałam ciąże zagrożoną porodem przedwczesnym nawet w 6 miesiącu, więc lekarz czuwał, żeby mały rozwijał się jak najszybciej się da, dlatego nie potrzebował potem już inkubatora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to ja autorka-jestem w 35 tyg i wlasnie mam ciaze zagrozona, skurcze, skracające się szyjka, bóle jak na miesiączke , mam nakaza lezenia-za tydzień podnoszę się z lozka i neich się dzieje co chce bo już wysiadam psychicznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×