Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość livianna

Czekolada tiramisu wedla

Polecane posty

Gość livianna

Jesteście uzależnieni od czekolady? Bo ja nie potrafię sobie wyobrazić udanego dnia bez choćby malutkiej kosteczki czekolady? Niedawno odkryłam nowy smak tiramisu, ciekawa jestem czy Wam też smakuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niedobra, przesłodzona i bez charakteru. Zresztą ogólnie nie przepadam za wyrobami wedla, to nie te smaki, które pamiętam, popsuli się strasznie. Wolę np. Lindt, choć droższy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O tiramisu uwielbiam, muszę koniecznie spróbować tej czekolady bo nigdy jej nie jadłam. Ja nie mam nic do produktów Wedla, znam je od lat i dla mnie tak samo dobrze smakują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też nie przepadam za wedlem i zgadzam się, że to nie to, co kiedyś. Wolę słodycze Solidarności (jeśli ma być patriotycznie) albo właśnie Lindta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tego lindta to nie znam w ogóle, ja jestem tradycjonalistką i dla mnie Wedel też stoi na pierwszym miejscu. A czekolady mają najlepsze. Z tych nadziewanych to jadłam o smaku creme brulle - fantastyczna jak dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie cierpię wedla, najlepsze są czekolady wawel (np.malga) i milka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna.es
Ja jadłam nadziewaną czekoladę wedla o smaku panna cotta i nie powiem, bardzo smaczna była. Zazwyczaj zjadam dwie, trzy kostki góra, a zjadłam całą tabliczkę. Ptasiego mleczka tez potrafię zjeść sporo, jak zacznę to nie mogę niestety się oprzeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Radnia
Skąd taka ostra opinia od razu :) Wiele marek oferujących słodycze ma gorszą jakość i wykonanie niż wedel, ale nie trzeba tak ostro. Ja też jestem zwolenniczką marki Wedel i ich czekolad (najbardziej edycji karmelowe), ale nie myślę tak głośno o konkurencji. A jak szukasz dobroci to z nowych rzeczy mogę Ci polecić czekoladę jedyna - trochę gorzka i kojarząca się z PRL - jeśli żyłeś w tych czasach, to wiesz o czym mówię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Osobiście preferuję Milkę. Malagi nie znoszę. Natomiast fakt jest taki, że najtaniej czekolady kupuję w polo. Nie wiem, w jaki sposób mogą sobie pozwolić na takie ceny - a przypomnę, to nie są 'ich' produkty - ale częste promocje sprawiają, że mój bank czekolady jest ciągle zapełniony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wedel jest całkiem niezły, ale ja chyba najbardziej lubię... Goplane! Tak, to nie jest może najpopularniejsza czekolada, ale jakoś mi podchodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eeeeeeeeeeeeeeeeeeee, czekolada mleczna nie jest zbyt zdrowa. Za duzo cukru. To juz lepiej wsuwać gorzką, ktora faktycznie zawiera magnez i prawdziwe kakao.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hmm, znam te wszystkie marki, ale jeśli już jadam czekoladę, to taką z lidla, duża tabliczka 200 g po 6 czy 6,50 zł. kawowa, mleczna lub biała. wedle, goplany, milki, o lindtcie już nie wspomnę, są dla mnie za drogie, chyba, że trafi się promocja w jakimś sklepie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość h5h54yh
Prezent dla faceta powinien być wybrany z zastanowieniem. Nie zawsze jest łatwo znaleźć coś, co spełni jego oczekiwania, dlatego czasem warto postawić na coś bardziej oryginalnego. https://www.harempower.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3wetgg
Dobrze dobrany prezent dla faceta to szansa na zaskarbienie sobie jego sympatii. Jeśli chcesz podarować mu coś, wyjątkowego, wybierz produkt, który spełni jego oczekiwania. https://www.harempower.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×