Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Kreskówki i bajki w latach 90' i obecnie - wasze ulubione;)

Polecane posty

Gość gość

moje ulubione: Gumisie, Kubuś Puchatek, Smerfy, tom i Jerry, flinstonowie, jetsonowie, brygada RR

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja lubiłam czarodziejkę z księżyca, scoobiego, łebskiego harrego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
smerfy,scoobie doo i struś pędziwiatr:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gumisie, smerfy, a potem juz nie lata 90 ale uwielbialam aparatke i lubie do teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wuzzle Strachy na lachy Scooby i Scrappy Doo Gumisie Strus pedziwiatr i kojot

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olisss
Yattaman na polonia1 i kilka innych kreskówek tam: "zaczarowane zwierdziadełko", "giggi", "czarodziejka z księżyca"...! :D Fajna była też 'Madeline' o 12 dziewczynkach z domu dziecka i ich wychowawczyni Panie Klawele. :D Poza tym standardowe "Muminki" w piątki na dobranockę, zaraz po "Randce w ciemno", "Puchatek", "Gumisie", "Smerfy", "Brygada RR"I z lat 90 pamiętam seriale, które bardzo uwielbiałam.... "Tajemnica sagali", "Po drugiej stronie lustra", "Gwiezdny pirat", "Dr doogie howser" o nastoletnim lekarzu (to leciało zdaje sie w bloku 'niekodowanego Canal+") a i jeszcze mi sie przypomnialo, że wtedy był boom na serial "Serce Clarity" :D taka telenowela brazylijska... :D i jeszcze kojarze program "Twój problem -nasza głowa", który prowadziła A. Wróblewska i głowne haslo tam to bylo: "iiihaha!",zdfaje sie, ze były to początki TVN... :D no.to tyle :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×