Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lblabnlb

Nacięcie przy drugim porodzie w innym miejscu niż pierwsze?

Polecane posty

Gość lblabnlb

Przyjaciółka powiedziała mi, że położna ciachnęła ją po drugiej stronie krocza i ma teraz 2 blizny. Jestem w szoku, jak tak można, czy przysługuje w takim przypadku operacja plastyczna na NFZ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Generalnie bardzo rzadko się nacina krocze, szczególnie w cywilizowanych krajach, w Polsce niestety często panuje "stara szkoła" położnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja siostra przy drugim porodzie nie miała nacięcia :) zależy od położnej, jeśli jest dobra to prawie każda urodzi bez nacięcia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lblabnlb
Wiem, że w tym ciemnogrodzie nacina się prawie wszystkie, nawet tu na forum czytałam dużo opisów, jakie to nacięcie cudowne. Czy któraś miała 2 nacięcia, każde w innym miejscu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałam dwa, ale nie obu stronach, tylko drugie minimalnie nad pierwszym. I po drugim cięciu nie została mi wypukła blizna, tylko minimalnie ciemniejsza skóra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dalej się dajcie ciąć tym niedouczonym położnym, masakra:o W ŻYCIU nie oddałabym mojej pipki w ręce takich rzeźników jak położna nie mająca pojęcia o anatomii:O przecież to nie chirurg i jej nie zależy, że zrobi innej kobiecie rozklapioche:O fuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×