Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MarkoBerlini

JAK WYTLUMACZYC zjawisko PEDALIZMU ???

Polecane posty

Gość MarkoBerlini

jest to wylacznie kwestia ksztaltowania osobowosci w dziecinstwie !Mozna to leczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wybitni naukowcy amerykańscy uznali, że z tym się człowiek rodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie jest zjawisko niedouczony czlowieku,to orientacja seksualna ktora jest juz okreslona w zyciu prenatalnym,a leczyc mozna takich niedoinformowanych ludzi jak ty,troche tolerancji,ja mam wielu przyjaciol homo i jestem z nich dumna,ze nie poddaja sie presji spolecznej i maja w dupie takich pseudo ludzi ja ty.Az ci wspolczuje,pewnie jestes samotnym i sfrustrowanym homofobem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciekawe jakiej orientacji seksualnej byli ci "wybitni naukowcy" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MarkoBerlini
frustracja zbokoli homo polega glownie na tym ze normalny swiat nie pozwala im na wiele rzeczy ktore oni by chcieli postawic na glowie zaburzajac tym samym naturalny porzadek swiata !!! jak swiat swiatem ....homol normalnemu nigdy nie bedzie bratem !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
część homo pewnie jest tak zbudowana genetycznie przez jakieś uszkodzenia w życiu płodowym ale pewnie większość przez ukształtowanie osobowości przez środowisko, w którym się wychowywali a jak myślicie, jaką będzie miał orientację seksualną chłopiec wychowywany przez dwóch gejów? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość ciekawe jakiej orientacji seksualnej byli ci "wybitni naukowcy" jezyk.gif x lobby gejowskie jest bardzo silne w Stanach i nie tylko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MarkoBerlini
masakra !!! pedal na bank z dwoma tatusiami !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zeby sie wypowiadac na jakis temat trzeba m posiadac minimalna wiedze,dochodze do wniosku ze swiat jest s******lony przez takich homofobow jak wy,dla ktorych myslenie jest wysilkiem nie do ogarniecia,kraczecie jeden za drugiem slogany z poprzedniego wieku a to dlatego ze boicie sie homoseksualnych osob i sracie w gacie jak macie w swoim otoczeniu kogos takiego a nawet sobie nie zdajecie sprawy ze codziennie mija ie te osoby na ulicy,byc moze nawet podajecie reke,uwazajcie bo ta "choroba"moze byc zarazliwa!Jak napisalam wyzej ,wspolczuje wam nieuleczalnej glupoty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MarkoBerlini
fakt ! podstawowa wiedza na temat wprowadzania członka do odbytu jest potrzebna !!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
] [zgłoś do usunięcia] gość Zeby sie wypowiadac na jakis temat trzeba m posiadac minimalna wiedze,dochodze do wniosku ze swiat jest s******lony przez takich homofobow jak wy,dla ktorych myslenie jest wysilkiem nie do ogarniecia,kraczecie jeden za drugiem slogany z poprzedniego wieku a to dlatego ze boicie sie homoseksualnych osob i sracie w gacie jak macie w swoim otoczeniu kogos takiego a nawet sobie nie zdajecie sprawy ze codziennie mija ie te osoby na ulicy,byc moze nawet podajecie reke,uwazajcie bo ta "choroba"moze byc zarazliwa!Jak napisalam wyzej ,wspolczuje wam nieuleczalnej glupoty. x O już jakaś lewacka, postępowa, nowoczesna się odezwała :D:D:D zmanipulowana przez homopropagandę. Nie, ja się homusiów nie boję, ja się po prostu nimi brzydzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość srutututurnajtkizdrutu
A my się brzydzimy tobą, więc jest 1:1 Poza tym nie od dziś wiadomo, ze najwieszymi homofobami sa faceci którzy maja problem z własna męskością - im taki głośniej ujada tym wiadomo, ze bardziej ciotowaty od geja . :D Więc ujadaj dalej, miernoto z mikrokuśką :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli ci taka wiedza jest niezbedna to prosze bardzo,kazda forma pobudzenia twojej szarej komorki bedzie nieoceniona-dla ciebie,chociaz nie sadze ze uzywales poradnika zapinajac swoja pania w d*pe,wiec doswiadczenie jako takie posiadasz a d**a to d**a.To tak celem wyjasnienia.Polecam jakas fachowa literature,oby tylko nie zaburzyla twojej homofobicznej psychiki.Mozesz zaczac od ksiazek o psychologii dziecka od momentu poczecia,mysle ze to najbardziej delikatnie wprowadzi cie w temat bez wiekszego szoku,i nie zaburzajac twoich aspolecznych pogladow.Zycze milej lektury i milego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ponadto,dla twojej wiadomosci to nie jestem lewicowcem bo nie mieszkam od dawna w Polsce,ale widze ze ty jestes elektoratem Jarusia.Mozesz sobie byc kimkolwiek co nie daje ci prawa obrazac kogokolwiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×