Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

wózek - koła piankowe czy pompowane

Polecane posty

Gość gość

jaka jest różnica między nimi, tzn. czy piankowe zużywają się szybko, czy sprawdzają się?? Chcę kupić wózek wielofunkcyjny (mała urodzi się we wrześniu, także myślę, że grubsza i porządniejsza spacerówka mi się przyda (zwłaszcza, że mamy duży samochód i wózek wejdzie tam bez składania). Niestety nie mogę na wózek przeznaczyć jakiejś dużej kwoty. Oglądam na allegro, takie w granicach 600-900 zł. I właśnie droższe mają koła pompowane, tańsze piankowe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podniosę, może ktoś się wypowie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no jak najbardziej piankowe:) Ja miałam pompowane i ciągle gdzieś gumę łapaliśmy,mąż zdenerwował się,zamówiliśmy w tym samym sklepei koła piankowe i nawet fajnie jeźdxiło się,wydawało mi się,że nawet ciszej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzięki :) będę czekać na dalsze komentarze, wczoraj byłam w sklepie oglądać wózki i miałam nadzieję, że czegoś dowiem się od sprzedawczyni, niestety pani chyba miała zły dzień, bo na każde pytanie odpowiadała "to zależy od tego co pani lubi" - a co ja mam lubić w wózkach, skoro to moje pierwsze dziecko... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja uwazam ze pompowane. Przejedziesz po kazdej powierzchni,nie beda grzesly w piasku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hehehe dobre. Moje zdanie jest takie- koła piankowe,najlepiej ,żeby wózek był na paskach,chociaż teraz większość robią te sztywne "jak wózki z hipermarketu" ;) Ja wolałam,żeby był na paskach,bo łagodniej kołysze,nawet przy jeździe po nierównym terenie.A wiem co to znaczy,bo kilka miesięcy czekaliśmy na drogę dojazdową do naszej posesji,takie dziury były... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2:1 jak na razie :D, ja w mojej miejscowości mam głównie nowe chodniki i ścieżki rowerowo-spacerowe, także teoretycznie żadnych torów przeszkód na spacerach nie przewiduję :) te wózki, które ja oglądałam nie miały pasków tylko coś takiego: http://www.raf-pol.com.pl/aukcja/foto/ksnowe/ks95/za1.jpeg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no właśnie i na boki już wózkiem nie pokołyszesz... a weż w sklepie przejedź się takim z paskami,ja od razu byłam zdecydowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
muszę spróbować koniecznie, tylko boję się, że w moim przedziale cenowym się nie zmieszczę :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pompowane. Dziecko ma 7 miesiecy i zadnej gumy nie zlapalysmy. Nie straszne nam byly sniegi, kaluze i na piaszczystych drogach daje rade.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pompowane. Dziecko ma 7 miesiecy i zadnej gumy nie zlapalysmy. Nie straszne nam byly sniegi, kaluze i na piaszczystych drogach daje rade.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja napiszę tak. Jeśli chodzi o gondolki to zdecydowanie polecam koła pompowane. Mają lepszą amortyzację nie wieszają się na byle dziurze. Jednak koła pompowane mają to do siebie, że dopasowywane są do cięższych wózków, dla tego jesli o spacerówkę chodzi wybrałabym te piankowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ehhh, czyli dalej osiołkowi w żłobie dano :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko pompowane chyba ze mieszkasz na pustyni wylanej rowniutkim asfaltem to wtedy piankowe. ale nasze chodniki, drogi, wertepy, plaza, las tylko pompowane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
piankowe to tak jak tico albo matiz. Lekkie, tanie, ale w trudniejszym terenie nie da rady, na wertepach ginie pompowane to tak jak wielka terenowka czy suv - swoje wazy, tanie nie jest, ale zaden teren niestraszny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pompowane, tylko i wyłącznie. I dobrze ci radzę nie kupuj takiego wózka typowo wielofunkcyjnego, jak coś takiego http://allegro.pl/kunert-ekskluzywne-wozki-vip-gratisy-i3339988051.html Wiem co mówię bo miałam taki wózek bo chciałam nowy i niedrogi. Dziadostwo jakich mało. Przy drugim dziecku kupiłam używany dobrej firmy w podobnych pieniądzach jak tamten. Jestem nim zachwycona do dzisiaj, mam go dwa lata i jest w ogóle nie zniszczony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co o nim sądzicie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podniosę, może któraś z Was jeszcze pomoże?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałam dwa wózki i oba piankowe ,nienawidzę pompowanych i nienawidzę skrętnych ,w pierwszym wózku blokowałam a drugiemu dziecku kupiłam z nieskrętnymi ,co i innego w spacerówce małej typu parasolka nie przeszkadza mi aż tak że latają odblokowane na wszystkie strony ale w dużym wkurzały mnie ,moje dzieci zimowe i były śniegi ,roztopy ,piankowe koła w niczym nie było gorsze od pompowanych .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co do zużycia to było na nich widać ślady użytowania ale jak wózek sprzedawałam to zwracałam uwagę na koła i miały nadal wzór niestarty ,moja koleżanka co jakiś czas lata dziurę łatać w kole do rowerowego ma pompowane .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem kto u góry wymyślił że piankowe tanie są tańsze i droższe .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pompowane. Sprawdzą się w każdym terenie :-) miałam raz wózek na piankowych i nigdy więcej. Nawet w sklepie ciężko się prowadził,bo koła się"ślizgały",a po kostce to już w ogóle była tragedia. Teraz mam na pompowanych i ze sprężynami-jeździ po każdej nawierzchni,a córa siedzi wygodnie,bo wózek się nie trzęsie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo kółka muszą być duże i wózek porządny a nie tani szajs .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Nie wiem kto u góry wymyślił że piankowe tanie są tańsze i droższe ." ja - czyli autorka tematu :) wydawało mi się, że piankowe są w tych tańszych wózkach, być może wynikało to z tego, że więcej słów krytyki słyszałam pod adresem kół piankowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oo ten sam, który już oglądałam :) to jest moja najdroższa opcja :) niestety patrzyłam tylko na cenę i na "popularność" na allegro, dziękuję!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiem, ż pod namolność to podjeżdża, ale może ktoś jeszcze się wypowie na temat wózków :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
upp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×