Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość orzechwłoski

przepisy dietetyczne

Polecane posty

Gość orzechwłoski

Poszukuje nowych, smacznych, i łatwych w przygotowaniu przepisów dietetycznych. Jeśli jakieś znacie to proszę, koniecznie jakieś podajcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mellonna
A co to dla ciebie znaczy, że dietetyczne? O obniżonej zawartości tłuszczu? Nie liczy się jego ilość, lecz jakość - olej rzepakowy bogaty w omega-3 jest zdrowy dla serca, mózgu i sylwetki. O zmniejszonej ilości cukru? Cukier cukrowi nie równy... Mniej kaloryczne? Ilość kalorii jakie powinniśmy przyswajać zależy od trybu życia. Sprecyzuj pytanie jeśli chcesz dostać konkretne odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscia
olej rzepakowy ma niestety tyle samo omega-6 co omega-3 (mniej wiecej), wiec wychodzisz na zero. jednakze jest on najmniej niezdrowym olejem roslinnym (poza oliwkowym), poniewaz te inne maja duuuzo wiecej omegi-6. a wlasnie ta orgomna nadwyzka omega-6 we wspolczesnej diecie czyni ja tak niezdrowa i stad bierze sie cala masa chorob, nadwaga, zaburzenia metaboliczne. dlatego starajmy sie spozywac takie rzczy, ktore maja jak najmniej omega-6, a jak najwiecej omega-3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orzechwłoski
znalazłam stronę z niezłymi przepisami. mojanowafigura.pl/przepisy. Wczoraj upiekłam tort z kaszy mannej i melona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×